اوراق قرضه

ساخت وبلاگ

این صندوق ها در اوراق قرضه سرمایه گذاری می کنند ، که به طور معمول نرخ بهره ثابت را پرداخت می کنند و اغلب بخشی از اوراق بهادار درآمد را تشکیل می دهند.

جوزف هیل - تحلیلگر سرمایه گذاری 5 سپتامبر 2022

سرمایه گذاران می توانند از طریق وجوهی که توسط یک مدیر صندوق اداره می شود ، در معرض اوراق قرضه قرار بگیرند ، اما چندین نوع مختلف از صندوق های اوراق قرضه وجود دارد:

  • صندوق های اوراق قرضه شرکت-تمرکز بر اوراق بهادار با کیفیت بالاتر ، درجه سرمایه گذاری که توسط شرکت ها صادر می شود. در مقایسه با اوراق قرضه با بازده بالا ، خطر پیش فرض کمتری دارند زیرا احتمالاً قادر به بازپرداخت بدهی های خود هستند. آنها در نتیجه تمایل به ارائه بازده پایین تر دارند.
  • صندوق های اوراق بهادار با بازده بالا-در اوراق قرضه با پرداخت سطح بالاتری سرمایه گذاری کنید. این امر سرمایه گذاران را برای ریسک اضافی گرفته شده جبران می کند ، زیرا این اوراق قرضه توسط شرکت هایی صادر می شود که احتمالاً قادر به پرداخت بدهی های خود هستند.
  • صندوق های اوراق قرضه استراتژیک-آزادی سرمایه گذاری در بازارهای اوراق قرضه ، از جمله دولتمردان ، اوراق بهادار شرکت و بازده دارند. آنها همچنین انعطاف پذیری برای سرمایه گذاری در خارج از کشور دارند. برخی بیشتر روی پرداخت درآمد بالا تمرکز دارند. برخی دیگر بیشتر بر رشد یا پناه دادن به ثروت سرمایه گذاران تمرکز می کنند.
  • صندوق های اوراق بهادار جهانی - در اوراق قرضه دولت و شرکت های صادر شده در سطح جهان سرمایه گذاری کنید. آنها همچنین اوراق قرضه ای را در ارزهای غیر از استرلینگ دارند. این بدان معناست که آنها ممکن است در معرض ارزهای خارجی قرار بگیرند. مشابه صندوق های اوراق قرضه استراتژیک ، اهداف آنها از صندوق تا صندوق متفاوت است.
  • صندوق های طلا و زرق و برق گیلت و مرتبط با شاخص-عمدتا در اوراق قرضه صادر شده توسط دولت انگلستان سرمایه گذاری می کنند. آنها به طور معمول خطر کمتری از بازده پیش فرض و پایین تر از اوراق بهادار شرکت دارند. گیلتهای مرتبط با شاخص به طور معمول هرگونه درآمد پرداخت شده و بازپرداخت سرمایه در بازپرداخت را مطابق با تورم افزایش می دهند.

دیدگاه ما در مورد بخش اوراق قرضه

اوراق قرضه معمولاً نرخ بهره ثابت را پرداخت می کنند. بنابراین آنها می توانند برای تولید درآمد مفید باشند. آنها اغلب به عنوان "ریسک پایین" از سرمایه گذاری در سهام یک شرکت تلقی می شوند. این بدان معناست که آنها می توانند به محدود کردن برخی از نوسانات که به طور معمول با سرمایه گذاری صرفاً در بازار سهام انجام می شود ، کمک کنند. ما معتقدیم که اوراق قرضه می توانند در یک نمونه کار متنوع نقش داشته باشند. اما تعدادی از خطرات ایجاد شده است که سرمایه گذاران باید از آن آگاه باشند.

بازارهای اوراق قرضه به طور کلی در سالهای اخیر به شدت افزایش یافته است ، اما با افزایش قیمت اوراق قرضه ، عملکرد آن کاهش می یابد. این روند در سال 2022 معکوس شده است. در حالی که محیط بازار هنوز نامشخص است ، نوسانات در این منطقه از بازار به احتمال زیاد ادامه خواهد یافت. این باعث افزایش پتانسیل برای ضرر و زیان سرمایه می شود.

خطرات اصلی برای سرمایه گذاران اوراق قرضه افزایش سریعتر از حد انتظار تورم یا نرخ بهره (ریسک نرخ بهره) ، کندی در رشد اقتصادی است که پرداخت بدهی های خود را برای شرکت ها سخت تر می کند (خطر پیش فرض) یا یک فروش گستردهخاموش در سراسر بازار که فروش اوراق به قیمت مناسب (ریسک نقدینگی) را دشوار می کند. شما می توانید استدلال کنید که همه این موارد امسال اتفاق افتاده است ، اما فروش گسترده ممکن است هنوز تمام نشده باشد.

حتی اگر سال سختی برای اوراق قرضه بوده است ، این به این معنی نیست که باید آنها را نادیده گرفت. آنها هنوز پتانسیل عملکرد خوب را دارند و در مواقعی که قیمت سهام کاهش یافته است ، پناهگاه هایی را فراهم کرده اند. بازده بالاتر از آن است که سرمایه گذاران برای نگهداری اوراق بهادار بیشتر پرداخت می شوند. قیمت اوراق قرضه نیز می تواند دوباره از اینجا افزایش یابد. این مزایا را که به طور بالقوه می توانند به یک نمونه کارها متنوع می بخشند ، برجسته می کند. این مهم است که سرمایه گذاران از خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در اوراق قرضه آگاه هستند.

لیست کوتاه Wealth ما دارای صندوق های اوراق قرضه است که توسط تحلیلگران ما به دلیل پتانسیل عملکرد بلند مدت آنها انتخاب شده است.

یادداشت های سرمایه گذاری

لطفاً به یاد داشته باشید که عملکرد گذشته راهنمایی برای بازده های آینده نیست. جایی که هیچ داده ای نشان داده نشده است ، ارقام در دسترس نیستند. این اطلاعات برای کمک به شما در انتخاب سرمایه گذاری های شخصی خود ارائه شده است ، به یاد داشته باشید که آنها می توانند سقوط کنند و همچنین ارزش خود را افزایش دهند ، بنابراین ممکن است مبلغ اصلی سرمایه گذاری شده را پس نگیرید.

بودجه لیست کوتاه ثروت در این بخش

بودجه انتخاب شده توسط تحلیلگران ما برای پتانسیل عملکرد بلند مدت آنها.

تورم بالا و افزایش نرخ بهره در حال افزایش برای بازارهای اوراق بهادار چالش برانگیز بوده است. سطح بالای تورم بازده واقعی حاصل از سرمایه گذاری در اوراق را کاهش می دهد زیرا بیشتر اوراق قرضه بازده ثابت را می پردازند. افزایش نرخ بهره به این معنی است که افراد می توانند از نگه داشتن پول نقد خود در حساب های پس انداز درآمد بیشتری کسب کنند و بنابراین آمادگی پرداخت هزینه اوراق قرضه را ندارند و باعث کاهش ارزش اوراق می شوند.

این تا حد زیادی محیط بازار متضاد با چیزی است که ما از زمان بحران مالی در سال 2008 دیدیم ، جایی که هم تورم و هم نرخ بهره با توجه به استانداردهای تاریخی به طور مداوم پایین بوده است.

بانک مرکزی انگلیس انتظار دارد که انگلیس تا اواخر سال 2022 رکود کند و در بیشتر سال 2023 در یک محیط رکود اقتصادی بماند. رکود اقتصادی زمانی است که اقتصاد در اندازه کوچک می شود ، به طور معمول به معنای کسب و کار سودهای کمتری می کند ، بیشتر افراد بیکار می شوند و افراد بیکار می شوند و افراد بیکار می شوند و افراد بیکار می شوند و بیشتر افراد بیکار می شوند و بیشتر افراد بیکار می شوند و بیشتر افراد بیکار می شوند و بیشتر افراد بیکار می شوند و بیشتر افراد بیکار می شوند و بیشتر افراد بیکار می شوند و بیشتر افراد بیکار می شوند و بیشتر می شوند. دولت ها درآمد مالیاتی کمتری کسب می کنند. اگر پیش بینی بانک انگلیس به حقیقت پیوست ، طولانی ترین رکود اقتصادی از زمان بحران مالی خواهد بود.

در عین حال ، انتظار می رود تورم بالا بماند ، به طور بالقوه در کوتاه مدت افزایش می یابد و تا نیمه دوم 2023 ، شاید بعداً در زیر سطح جریان قرار نگیرد. تنها فایده رکود اقتصادی این است که در نهایت باید به کاهش تورم به دلیل کاهش هزینه و فعالیت اقتصادی کمک کند.

هیچ یک از این عوامل برای اوراق بهادار شرکت ها مناسب نیستند. برخی از اوراق قرضه دولتی (مانند خزانه داری ایالات متحده ، گلدان های انگلستان یا بسته های آلمان) ممکن است به عنوان "پناهگاه امن" تلقی شوند ، جایی که سرمایه گذاران آنها را صرفاً به این دلیل که این دولت ها بعید به نظر می رسد بدهی نپردازند ، خریداری می کنند. هر اتفاقی که از اینجا می افتد ، نوسانات در قیمت اوراق قرضه را می توان در سراسر صفحه پیش بینی کرد.

بازار اوراق بهادار - عملکرد سالانه (31 ژوئیه 2021 - 31 ژوئیه 2022)

عملکرد گذشته راهنمایی برای آینده نیست. منبع: Lipper IM تا 31/07/2022.

کمترین ضرر در سال گذشته از بین همه بخش های اوراق بهادار انجمن سرمایه گذاری (IA) توسط بخش بازده بالا IA با بازد ه-8. 83 ٪ تحویل داده شد. IA UK Index Linked Gilts کمترین بازد ه-20. 24 ٪ را طی 12 ماه گذشته تحویل داد. با افزایش بازده اوراق قرضه ، قیمت های آنها باعث ضرر سرمایه می شود. عملکرد گذشته راهنمایی برای آینده نیست.

رشد درصد سالانه
17 ژوئیه - 18 ژوئیه18 ژوئیه - 19 ژوئیه19 ژوئیه - 20 ژوئیه20 ژوئیه - 21 ژوئیه21 ژوئیه - 22 ژوئیه
اوراق قرضه شرکت-0. 01 ٪7. 08 ٪5. 87 ٪2. 88 ٪-11. 46 ٪
IA £ بازده بالا0. 99 ٪4. 72 ٪-0. 16 ٪10. 70 ٪-8. 83 ٪
اوراق قرضه استراتژیک0. 11 ٪5. 59 ٪4. 00 ٪5. 53 ٪-9. 00 ٪
اوراق قرضه جهانی شرکت-0. 48 ٪8. 61 ٪5. 09 ٪1. 46 ٪-8. 98 ٪
ia uk gilt1. 02 ٪7. 10 ٪10. 50 ٪-4. 62 ٪-14. 58 ٪
IA UK Index Linked Gilt3. 00 ٪10. 75 ٪9. 67 ٪1. 35 ٪-20. 24 ٪

عملکرد گذشته راهنمایی برای آینده نیست. منبع: Lipper IM تا 31/07/2022.

یادداشت های سرمایه گذاری

لطفاً به یاد داشته باشید که عملکرد گذشته راهنمایی برای بازده های آینده نیست. جایی که هیچ داده ای نشان داده نشده است ، ارقام در دسترس نیستند. این اطلاعات برای کمک به شما در انتخاب سرمایه گذاری های شخصی خود ارائه شده است ، به یاد داشته باشید که آنها می توانند سقوط کنند و همچنین ارزش خود را افزایش دهند ، بنابراین ممکن است مبلغ اصلی سرمایه گذاری شده را پس نگیرید.

عملکرد پنج ساله

اوراق قرضه شرکت

اوراق قرضه استراتژیک

اوراق قرضه جهانی شرکت

IA UK Index Linked Gilt

کارکرد گذشته راهنمای بازدهی آینده نیست. منبع: Lipper IM ، صحیح در 31/07/2022.

لیست کوتاه ثروت ما دارای تعدادی بودجه از این بخش است که توسط تحلیلگران ما به دلیل پتانسیل عملکرد بلند مدت آنها انتخاب شده است. این لیست کوتاه برای کمک به سرمایه گذاران در ساخت و حفظ اوراق بهادار متنوع طراحی شده است. برای استفاده از لیست کوتاه ، باید تصمیم بگیرید که آیا یک صندوق متناسب با اهداف سرمایه گذاری و نگرش به ریسک است. برای سرمایه گذاران که ما راه حل های آماده ارائه نمی دهیم ، که با اهداف سرمایه گذاری گسترده ای هماهنگ هستند. برای کسانی که کمک بیشتری می خواهند ، می توانید از ما مشاوره مالی بخواهید.

بررسی صندوق در زیر برای برخی از صندوق های اوراق بهادار در لیست کوتاه ثروت اما نه همه. آنها برای علاقه شما فراهم شده اند اما راهنمایی برای نحوه سرمایه گذاری شما نیستند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به اطلاعات اصلی سرمایه گذار برای صندوق خاص مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که همه سرمایه گذاری ها می توانند سقوط کنند و همچنین ارزش خود را افزایش دهند تا بتوانید کمتر از سرمایه گذاری خود برگردید. عملکرد گذشته راهنمایی برای آینده نیست.

هزینه ای برای نگه داشتن بودجه با HL وجود دارد. این حداکثر 0. 45 ٪ در سال است - هزینه های ما را مشاهده کنید.

نظرات در اوت 2022 صحیح است.

بررسی صندوق های لیست کوتاه ثروت

این صندوق با هدف تولید ترکیبی از درآمد و رشد در طولانی مدت است. فرآیند سرمایه گذاری آن "بالا به پایین" تحقیقات کلان اقتصادی با تجزیه و تحلیل اساسی "پایین به بالا" اوراق قرضه شرکتهای انفرادی را می آمیزد. تجزیه و تحلیل کلان شامل ساختن تصویری از جایی است که کشورها در چرخه اقتصادی قرار دارند و همچنین پیامدهای سیاست پولی و مالی را برای شاخص های کلیدی مانند تورم و نرخ بهره در نظر می گیرند. این به استفان اسنودن کمک می کند تا ارزیابی کند که بخش ها و زمینه های اقتصاد می توانند از هرگونه رونده یا شیفتی که ممکن است اتفاق بیفتد بهره مند شود.

اسنودن در دراز مدت عملکرد شدیدی را ارائه داده است و از میانگین گروه همسالان اوراق بهادار شرکت های گسترده تر عمل کرده است. اگرچه ، لطفاً به یاد داشته باشید که عملکرد گذشته راهنمایی آینده نیست. این صندوق ممکن است در مشتقات و اوراق بهادار با بازده بالا سرمایه گذاری کند که در صورت استفاده از ریسک می افزاید.

این صندوق آزادی سرمایه گذاری در بازار اوراق قرضه را دارد و به آریل بزالل اجازه می دهد وقتی چشم انداز خوب باشد ، خطر بیشتری را به خود جلب کند ، اما وقتی احساس احتیاط بیشتری می کند ، محافظه کارتر باشید. مدیر وضعیت اقتصاد را تجزیه و تحلیل می کند ، و تصویری از چگونگی فکر کردن اوضاع را ایجاد می کند و سپس از این کار برای کمک به تصمیم گیری در کجا استفاده می کند. این صندوق می تواند در اوراق بهادار در حال ظهور بازار سرمایه گذاری کند که خطر را اضافه می کند.

او یک مدیر با استعداد و باتجربه است که تماس های خود با چشم انداز اقتصادی و توانایی انتخاب اوراق بهادار موفق در بخش های خاص ارزش افزوده برای سرمایه گذاران در دراز مدت دارد. اگرچه ، لطفاً به یاد داشته باشید که عملکرد گذشته راهنمایی آینده نیست. حداقل 70 ٪ از این صندوق در اوراق قرضه خریداری شده و فروخته شده در پوند انگلیس سرمایه گذاری می شوند یا به استرلینگ بازگردند. این صندوق می تواند در اوراق قرضه و مشتقات با بازده بالا سرمایه گذاری کند که باعث افزایش ریسک می شود.

جیم لوویس ، مدیر صندوق انعطاف پذیری برای سرمایه گذاری در بازارهای جهانی اوراق بهادار و ارزها دارد و ما فکر می کنیم او تجربه و منابع لازم برای انجام یک کار عالی برای سرمایه گذاران را دارد. این صندوق متمرکز بر تأمین درآمد بالا مانند برخی دیگر از صندوق های اوراق قرضه نیست ، اما می تواند تنوع مفیدی را ارائه دهد.

Leaviss با ایجاد چشم انداز خود برای رشد اقتصادی ، نرخ بهره و تورم در سراسر جهان شروع می شود و به صورت پیشرو در پاسخ به تغییر شرایط اقتصادی ، نمونه کارها را تنظیم می کند. این به او کمک می کند تا تصمیم بگیرد که چقدر در مناطق مختلف بازار اوراق قرضه سرمایه گذاری کند. این صندوق در طولانی مدت عملکرد خوبی داشته و بازده را پیش از بخش گسترده تر اوراق بهادار جهانی تحویل داده است. عملکرد گذشته راهنمایی برای آینده نیست.

این صندوق می تواند در اوراق بهادار بازار نوظهور ، اوراق بهادار و مشتقات بالا سرمایه گذاری کند که خطر را افزایش می دهد. این صندوق ممکن است بیش از 35 ٪ در اوراق بهادار صادر شده یا تضمین شده توسط یک کشور عضو منطقه اقتصادی اروپا یا سایر کشورهای ذکر شده در دفترچه این صندوق سرمایه گذاری کند.

آخرین به روزرسانی های تحقیق

Vanguard Global Bond Index: December 2022 Update

شاخص باند جهانی پیشتاز: بروزرسانی دسامبر 2022

TUE 20 دسامبر 2022

در این بروزرسانی ، الکس واتکینز ، تحلیلگر سرمایه گذاری منفعل ، تجزیه و تحلیل ما را در مورد مدیر ، فرآیند ، فرهنگ ، ادغام ESG ، هزینه و عملکرد صندوق شاخص جهانی اوراق قرضه پیشتاز به اشتراک می گذارد.

اوراق قرضه استراتژیک مشتری: به روزرسانی صندوق سپتامبر 2022

سه شنبه 27 سپتامبر 2022

در این به روزرسانی صندوق ، تحلیلگر ارشد سرمایه گذاری جو هیل تجزیه و تحلیل ما را در مورد مدیر ، فرآیند ، فرهنگ ، ادغام ESG ، هزینه و عملکرد صندوق اوراق قرضه استراتژیک مشتری به اشتراک می گذارد.

Morgan Stanley Sterling Corporate Bond: August 2022 fund update

اوراق بهادار شرکت مورگان استنلی استرلینگ: به روزرسانی صندوق اوت 2022

چهارشنبه 31 اوت 2022

در این به روزرسانی صندوق تازه پیشرفته ، تحلیلگر سرمایه گذاری ، جوزف هیل ، تجزیه و تحلیل ما را در مورد مدیر ، فرآیند ، فرهنگ ، ادغام ESG ، هزینه و عملکرد صندوق اوراق قرضه شرکت های استرلی استرلینگ به اشتراک می گذارد.

Royal London Sterling Extra Yield Bond: June 2022 update

Royal London London Sterling Bond Bond: به روزرسانی ژوئن 2022

سه شنبه 28 ژوئن 2022

در این به روزرسانی صندوق ، تحلیلگر ارشد سرمایه گذاری ، جوزف هیل ، تجزیه و تحلیل ما را در مورد مدیر ، فرآیند ، فرهنگ ، ادغام ESG ، هزینه و عملکرد صندوق اوراق قرضه بازده اضافی Royal London London به اشتراک می گذارد.

Legal & General All Stocks Gilt Index Trust: May 2022

حقوقی و عمومی همه سهام اعتماد شاخص طلایی: مه 2022

جمعه 27 مه 2022

در این بروزرسانی ، الکس واتکینز ، تحلیلگر سرمایه گذاری منفعل ، تجزیه و تحلیل ما را در مورد مدیر ، فرآیند ، فرهنگ ، ادغام ESG ، هزینه و عملکرد حقوقی و عمومی همه سهام اعتماد به فهرست به اشتراک می گذارد.

لطفاً توجه داشته باشید که به روزرسانی های تحقیق توصیه های شخصی برای تجارت نیستند. اگر از مناسب بودن یک سرمایه گذاری برای شرایط خود مطمئن نیستید ، لطفاً مشاوره بگیرید. به یاد داشته باشید که همه سرمایه گذاری ها می توانند سقوط کنند و همچنین افزایش ارزش داشته باشند تا سرمایه گذاران بتوانند کمتر از سرمایه گذاری خود بازگردند.

تیم تحقیقاتی تخصصی ما به روزرسانی های منظم در مورد طیف گسترده ای از بودجه ارائه می دهد.

وب سایت ما اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری و پس انداز ارائه می دهد ، اما توصیه های شخصی نیست. اگر مطمئن نیستید که سرمایه گذاری برای شما مناسب است ، لطفاً به عنوان مثال از مشاوران مالی ما مشاوره بگیرید. اگر تصمیم دارید سرمایه گذاری کنید ، ابتدا یادداشت های مهم سرمایه گذاری ما را بخوانید و به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری ها می توانند از نظر ارزش بالا و پایین بروند ، بنابراین می توانید کمتر از آنچه در آن قرار داده اید برگردید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:07