استراتژی معاملاتی: بازگشت روند کلتنر

ساخت وبلاگ

این استراتژی تجارت ، کانال های شناخته شده کلتنر را با مفهوم بازپرداخت ترکیب می کند. گفته می شود بازاری که در یک روند قرار دارد اما در جهت مخالف حرکت می کند. معامله گران انتظار دارند که این بازپرداخت فقط موقتی باشد و انتظار داشته باشد که بازار روند خود را از سر بگیرد. چستر کلتنر یک معامله گر در شیکاگو بود که مفهوم کانال ها را در کتاب خود "How To Make Make in Commodities" که در سال 1960 منتشر شد ، معرفی کرد.

استراتژی با جزئیات

استراتژی بازپرداخت روند Keltner می تواند در همه بازارها استفاده شود. تمایل به استفاده در بازه های زمانی کوچک مانند نمودارهای 1 دقیقه ای ، 3 دقیقه ای و 5 دقیقه ای دارد.

In order to determine if the market is in a trend, the strategy uses the ADX. For a signal to appear the ADX must be >30. وقتی ADX است< 30 signals are ignored.

This example shows the ADX. When the ADX is >30 سطح زیر خط ADX رنگی است. در این حالت بازار در یک روند قرار دارد و سیگنال های معاملاتی می توانند ظاهر شوند.

کانال Keltner در حدود میانگین متحرک محاسبه می شود. این خط قرمز و مرکزی در مثال بالا است.

این استراتژی همچنین شامل یک فیلتر زمانی است. فیلتر زمان تمام سیگنال ها را بعد از 20H00 رد می کند.

چه موقع موقعیتی را باز کنیم؟

ابتدا بازار باید در بالا بسته شود ، در مورد سیگنال خرید بالقوه ، کانال Keltner. اگر در طی شش دوره ، بازار به کانال باریک در اطراف میانگین حرکت قرمز (بازگرداندن) بازگردد ، یک سیگنال خرید ظاهر می شود.

در مورد سیگنال بالقوه فروش کوتاه ، بازار ابتدا باید زیر کانال Keltner بسته شود. اگر در طی شش دوره ، بازار دوباره به کانال باریک در اطراف میانگین حرکت قرمز حرکت کند (یک بازپرداخت) ، یک سیگنال فروش کوتاه ظاهر می شود.

این مثال سیگنال خرید را نشان می دهد. قیمت بازار بالاتر از کانال Keltner بسته می شود و پیش زمینه نمودار سبز را تبدیل می کند. تنها 2 دوره پس از آخرین نزدیک بالای کانال ، قیمت در کانال باریک عقب می رود و موقعیت طولانی خریداری می شود.

این مثال یک سیگنال فروش کوتاه را نشان می دهد. قیمت بازار در زیر کانال Keltner بسته می شود و پیش زمینه نمودار را قرمز می کند. تنها 5 دوره بعد از آخرین بسته شدن در خارج از کانال ، قیمت در کانال باریک عقب می رود و یک موقعیت فروش کوتاه فروخته می شود.

چه موقع باید یک موقعیت را ببندید؟

استراتژی بازپرداخت روند Keltner از یک هدف سود و توقف برای محافظت از موقعیت استفاده می کند. هدف از سه دوره به عقب است. توقف دوره ای است که در طی 15 دوره محاسبه می شود. ماهیت دوره های توقف کم کم این است که اگر تجارت در جهت درست تکامل یابد ، موقعیت باز را دنبال می کند.

این مثال موقعیت طولانی را نشان می دهد. خط سبز هدف سود است. خط قرمز دوره های توقف کم است. این موقعیت به هدف سود می رسد.

این مثال موقعیت فروش کوتاه را نشان می دهد. خط سبز هدف سود است. خط قرمز دوره های توقف کم است. این موقعیت کوتاه متوقف شده است.

نتیجه

استراتژی بازپرداخت روند Keltner در یک بازه زمانی 5 دقیقه یا کمتر معامله می شود. با این وجود تعداد سیگنال ها بسیار قابل کنترل است.

اجرای عملی

در Nanotrader کامل این مراحل را دنبال کنید:

  • ابزاری را که می خواهید تجارت کنید انتخاب کنید.
  • "WHS KELTNER PUCKBACK" را در پوشه WHS Strategies انتخاب کنید.
  • تجارت نیمه خودکار؟به سادگی TradeGuard+Autoorder یا عملکرد Autoorder را فعال کنید.

نسخه ی نمایشی معاملاتی در زمان واقعی

برای تضمین خدمات افسانه ای ما ، برای ما مهم است که بدانیم آیا شما قادر به استفاده از نسخه ی نمایشی پلتفرم هستید و آیا توانستید عناصری را که به آنها علاقه مند هستید پیدا کنید. شما باید سؤال کنید که چگونه با نسخه ی نمایشی همراه شده اید و در صورت لزوم ، شما را در کشف پلتفرم راهنمایی می کند.

با درخواست این مورد ، شما به طور خاص موافقت می کنید ، ما ممکن است اطلاعات اضافی مربوط به معاملات و دعوت ها را به رویدادهای معاملاتی برای شما ارسال کنیم. همیشه می توانید از این اطلاعات اشتراک کنید.

اطلاعات شما محرمانه است.سیاست حفظ حریم خصوصی.

افتتاح حساب

  • لو: +352 42 80 42 80
  • DE: +49 (0) 69 271 39 78-0
  • FR: +33 (0) 1 48 01 47 61
  • نمابر: +352 42 25 75 25

CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر بالایی برای از دست دادن سریع پول دارند. 71 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFD با این ارائه دهنده ، پول خود را از دست می دهند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید از دست دادن پول خود در معرض خطر بالایی قرار بگیرید.

معاملات آینده ابزارهای پیچیده ای هستند که مشمول تغییرات غیرقابل پیش بینی در قیمت هستند. آنها ابزارهای مالی هستند که به سرمایه گذار امکان استفاده از اهرم را ارائه می دهند. استفاده از اهرم حاکی از خطر از دست دادن بیشتر از ارزش کل حساب است.

سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری های بسیار سوداگرانه در نظر گرفته شده و در معرض نوسانات بالایی قرار دارد و بنابراین ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. هر سرمایه گذار باید با دقت و احتمالاً با توصیه های خارجی ، آیا دارایی های دیجیتالی برای آنها مناسب است. اطمینان حاصل کنید که قبل از تجارت ، دارایی دیجیتالی را درک کرده اید.

عملکرد گذشته و عملکرد گذشته واقعی عملکرد آینده را تضمین نمی کند. اگر سرویس Investui برای وضعیت شخصی وی مناسب باشد ، هر سرمایه گذار باید در صورت امکان با کمک یک مشاور اطمینان حاصل کند. همه سرمایه گذاری ها ریسک قابل توجهی دارند. هیچ تضمینی برای سود وجود ندارد.

اطلاعات مربوط به این سایت به ساکنان بلژیک هدایت نمی شود و به ساکنان هر کشور خاصی نیز هدایت نمی شود که در آن بازاریابی یا استفاده از ابزارهای موجود در این وب سایت خلاف قوانین یا مقررات محلی باشد.

خدمات کارگزاری ارائه شده توسط WH SelfInvest با گسترش پیشنهادات و یا استفاده از کمیسیون سفارش ، پاداش می گیرد. به صفحه بودجه مراجعه کنید.

در حالی که SelfInvest S. A. ، که در سال 1998 تأسیس شده است ، دارای مجوز کارگزار (شماره 42798) ، مجوز کمیسیون (شماره 36399) و مجوز مدیر نمونه کارها (شماره 1806) است که توسط وزارت فنی لوکزامبورگ اعطا شده است. این شرکت تحت نظارت "کمیسیون De Surveillance du Secteur سرمایه دار" است.

این شرکت بر اساس گذرنامه اروپایی خود ، اظهار داشت: یک دفتر شعبه در فرانسه (شماره 18943 ACPR) که همچنین تحت نظارت "Autorité de Contrôle Prudententiel et de Résolution" (ACPR) و "Banque de France" قرار دارد ،و یک شعبه در آلمان (شماره 122635) که همچنین تحت نظارت "Bundesanstalt für Finanzdienstleistundungsaufsicht" قرار دارد (Bafin).

علاوه بر این ، SelfInvest: یک دفتر نماینده در سوئیس که در معرض نظارت "اداره نظارت بر بازار مالی سوئیس" (FINMA) ، یک دفتر نماینده در بلژیک است که در معرض نظارت "خدمات مالی و بازار نیز قرار دارد. اقتدار "(FSMA) و یک دفتر نماینده در هلند که همچنین تحت نظارت" Autoriteit Financiële Markten "(AFM) قرار دارد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:13