پیش بینی قیمت توکن Sushiswap (سوشی)

ساخت وبلاگ

cover with sushi and sushiswap graph

سازندگان خودکار بازار (AMM) مانند Sushiswap در سال 2020 به یک روند تبدیل شدند. به طور کلی ، کل جهان رمزنگاری به دلیل Defi دیوانه شده است. قیمت توکن سوشی تجمع کرد و از 46 دلار به تنها یک دلار کاهش یافت. این تحت تأثیر هیچ کس غیر از خالق این سکو نبود. Cryptocurrency چگونه توسعه خواهد یافت و نکته این سکو چیست؟پیش بینی قیمت جدید سوشی را برای چند سال آینده بخوانید: 2021 ، 2022 ، 2023 و غیره

Sushiswap چیست؟

Project Sushiswap یک AMM است که توسط کاربر به نام Chef Nomi ایجاد شده است. کاربر می تواند نقدینگی را به استخر اضافه کرده و پاداش را به شکل نشانه های سوشی دریافت کند. این فرآیند شبیه به نحوه عملکرد UNISWAP است ، اما تفاوت این است که نشانه های سوشی به شما امکان می دهد تا برخی از سود را ادامه دهید ، حتی اگر از نقدینگی استفاده نکنید.

به منظور تشویق کاربران به ایجاد نقدینگی در Sushiswap ، یک طرح تشویقی تدوین شده است. در مورد UNISWAP ، فروشندگان فقط وقتی بودجه آنها در استخر است ، هزینه معاملات استخر را دریافت می کنند. به محض اینکه آنها را از بین ببرند ، درآمد منفعل متوقف می شود. علاوه بر این ، با افزایش پروتکل و حجم معاملات ، درآمد بیشتر با سرمایه گذاران بزرگ ، استخرهای معدن ، صندوق های سرمایه گذاری و غیره رقیق می شود.

همچنین می توانید نقدینگی را در استخر Sushiswap فراهم کرده و پاداش (نشانه های سوشی) دریافت کنید. با این حال ، بر خلاف UniSWAP ، پذیرندگان اولیه مهمترین مشارکت کننده در پروتکل هستند ، بنابراین حتی با برداشت بودجه ، آنها همچنان به دریافت پاداش می پردازند. با این حال ، باید درک کرد که در صورت ادامه نقدینگی ، این پاداش نیز به تدریج از بین می رود.

کسانی که قبلاً از UNISWAP استفاده می کنند و در آنجا بودجه دارند می توانند آنها را به هر یک از استخرهای Sushiswap منتقل کرده و شروع به کسب نشانه های سوشی کنند. این پاداش از بلوک شماره 10،750،000 شروع می شود. هر بلوک 100 سوشی می دهد که بین اعضای هر یک از استخرهای پشتیبانی شده توزیع می شود:

  • Dai-Eth ، susd-eth (defi stablecoins)
  • USDT-ETH ، USDC-ETH (stablecoins متمرکز)
  • Snx-eth ، uma-eth (دارایی های مصنوعی)
  • comp-eth ، وام-اتر (پروتکل های وام)
  • ampl-eth ، yfi-eth
  • Link-eth ، Band-eth (Oracles)
  • سوشی

تغییر قیمت Sushiswap (سوشی)

sushiswap price chart

با توجه به نرخ DEFI ، در تاریخ 31 اوت ، عملکرد سوشی/ETH به 1500 ٪ در سال رسیده است. نیاز به به دست آوردن نشانه های سوشی برای شرکت در استخر ، قیمت نشانه را نیز بالا برد.

بسیاری از رویدادها در اطراف این پروژه اتفاق افتاده است ، از جمله عزیمت رسوایی بنیانگذار ناشناس ، که 14 میلیون دلار از صندوق توسعه دهنده گرفت و سپس آن را با عذرخواهی بازگرداند. همه این وقایع بر قیمت یک دارایی تأثیر گذاشت. در آن زمان ، قیمت سکه از 46 دلار به 1. 13 دلار در میان درام بنیانگذار کاهش یافت.

منبع اصلی تقاضا برای سوشی ، تجارت کمیسیون در پروتکل است. قیمت توکن با افزایش حجم معاملات افزایش می یابد. در حالی که یک فعالیت تجاری نسبتاً پایین را حفظ می کند ، قیمت سوشی نیز پایین خواهد بود - سکه های جدید به سادگی به گردش خون اضافه می شوند و عرضه را رقیق می کنند.

قیمت زنده Sushiswap

پیش بینی قیمت Sushiswap برای 2021-2025

طبق گفته Santiment ، یک بستر تحلیلی شبکه ، Sushiswap در بین 10 پروژه برتر Defi توسط CAP بازار قرار دارد. به گفته این منبع ، سوشی دارای 253 میلیون دلار در بازار است. اگرچه از بازار بالایی برخوردار است ، اما قیمت سوشی یکی از کمترین بازیکنان دیگر Defi است.

برای پیش بینی آینده سکه سوشی ، بیایید به خدماتی بپردازیم که داده ها را بر اساس محاسبات هوش مصنوعی ارائه می دهند. طبق خدمات قیمت سکه دیجیتال ، قیمت یک سوشی می تواند تا سال 2021 به حدود 2. 1 دلار برسد. قیمت این سکه طی 5 سال آینده به 3. 5 دلار افزایش می یابد.

منبع دیگری به نام سرمایه گذار کیف پول ، ادعا می کند که Sushi Token یک سرمایه گذاری طولانی مدت است. علاوه بر این ، قیمت دارایی در سال 2021 پایین تر از دلار خواهد بود و تا سال 2025 همچنان سقوط می کند. در سال 2023 ، قیمت یک سکه به طور کلی ممکن است به یک درصد کاهش یابد.

بر اساس تجزیه و تحلیل فنی ، قیمت دارایی می تواند در شرایط مطلوب به 3 دلار افزایش یابد. از این گذشته ، بسیاری از کارشناسان معتقدند که این سکه در یک روند ادغام قرار دارد. اگر سکه وارد یک منطقه پشتیبانی شود ، قیمت آن می تواند به 4 دلار افزایش یابد.

ما با مهربانی به شما یادآوری می کنیم که تمام این شماره ها نسبی هستند زیرا قیمت یک سکه به حجم معاملات بستگی دارد.

سوشی را از کجا بخریم و ذخیره کنیم؟

توکن سوشی توسط کیف پول های غیرمتمرکز مانند Metamask و WalletConnect پشتیبانی می شود. راحت ترین روش استفاده از MetaMask است زیرا طی چند ثانیه مستقیماً در مرورگر نصب می شود. این کیف پول به شما امکان می دهد تا به Sushiswap وارد شوید و همچنین فوراً وجوه را به استخر منتقل کنید یا وجوه خود را پس بگیرید. برای ذخیره سازی کوتاه مدت ، می توانید هر مبادله ای را در نظر بگیرید.

نمی توان ویجت را بارگیری کرد

مبادلات مایع زیادی وجود دارد که می توانید سوشی بخرید. طبق سنت ما ، می توانید محبوب ترین جفت های تجاری در جدول زیر را مشاهده کنید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 19 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:33