چهار عادت میلیونرهای عیسی

ساخت وبلاگ

نمی دانید چگونه یک میلیونر ISA شوید؟در اینجا روشهایی که برخی از سرمایه گذاران توانسته اند ارزش ثروت ISA خود را به حداکثر برسانند ، آورده شده است.

توسط سخنگوی راب مورگان و تحلیلگر ارشد

22 سپتامبر 2022 |10 دقیقه بخوانید

ISA یا حساب پس انداز فردی سپر ارزشمندی در برابر مالیات برای سرمایه گذاران انگلستان است. در حال حاضر می توانید تا 20،000 پوند در سال در ISA هزینه کنید و هرگونه درآمد یا سود سرمایه گذاری عاری از مالیات بر درآمد یا مالیات بر سود سرمایه است - مهم نیست که چقدر پول می گیرید.

ISA ها یا به صورت نقدی در دسترس هستند ، مانند داشتن یک حساب بانکی بدون مالیات یا ساختمان جامعه ، یا سهام و سهام که در آن می توان پول شما را در انواع دارایی ها در جستجوی بازده بالاتر سرمایه گذاری کرد-البته شما می توانید با ضرر و زیان روبرو شویدسود ، به ویژه در کوتاه مدت.

با گذشت زمان می توانید مبلغ قابل توجهی پول را در ISA ایجاد کرده و آن را از مالیات پناه بگیرید. ایزاس اکنون بیش از 20 سال است که در حدود 20 سال است و اگرچه آنها با کمک هزینه سالانه کوچکتر 7000 پوند شروع به کار کردند ، اکنون هزاران میلیونر "عیسی" در انگلستان وجود دارد که گلدان های هفت شکل ساخته اند. تعداد کل میلیونرهای ISA در آخرین شمارش حداقل 2،000 بود - و هیچ دلیلی وجود ندارد که بیشتر نتواند به آنها بپیوندد.

انواع مختلف حساب ISA

انواع ISA را در نظر بگیرید و به اهداف مالی شما متوسل می شود:

  • ISA Cash - یک حساب پس انداز. حداکثر 20،000 پوند در هر سال مالیاتی بدون هیچ گونه مالیات بر بهره ای که درآمد کسب کنید
  • سهام و سهام ISA - یک حساب سرمایه گذاری. با اظهارنامه بدون مالیات تا 20،000 پوند سرمایه گذاری کنید
  • Lifetime ISAS - به طور خاص برای کسانی که برای یک خانه یا صندوق بازنشستگی پس انداز می کنند ، به شما امکان می دهد تا 4000 پوند در سال پس انداز کنید. دولت برای هر 4 پوندی که پس انداز می کنید 1 پوند به شما پرداخت می کند.
  • Junior ISAS-یک حساب پس انداز بلند مدت برای کودکان ، که توسط والدین یا سرپرست تنظیم شده است. فقط دارنده حساب (کودک) می تواند پس از 18 سالگی وجوه را پس بگیرد.

برای اینکه بخشی از باشگاه نخبگان میلیونرهای ISA باشید ، لازم نیست که یک غلتک بالا باشید - و می توانید بیش از یک نوع ISA در یک زمان داشته باشید. فقط مطمئن شوید که فقط یک ارائه دهنده از هر یک برای کمک به یک سال مالیاتی خاص که در تاریخ 5 آوریل پایان یافته است ، داشته باشید. این بدان معناست که کمک هزینه سالانه بدون مالیات شما 20،000 پوند می تواند به هر نسبت شما بین آنها تقسیم شود.

با کمی تحقیق یا مشاوره حرفه ای در صورت لزوم ، سرمایه گذاری ISA می تواند روشی بدون استرس برای کسب درآمد در پس زمینه باشد. در اینجا روشهایی که سرمایه گذاران توانسته اند ارزش ثروت ISA خود را به حداکثر برسانند ، آورده شده است.

1. از ISA های سرمایه گذاری و بورس به نفع خود استفاده کنید

اگر پول خود را به صورت نقدی رها کنید ، احتمالاً تبدیل شدن به یک میلیونر ISA بسیار طولانی تر خواهد بود. نرخ بهره به طور کلی بسیار پایین تر از نرخ تورم است-نرخ افزایش هزینه زندگی-به همین دلیل بسیاری از دارندگان ISA در جستجوی بازده بهتر به بازار سهام می روند.

برخی از افراد به طور طبیعی ریسک پذیر هستند و با پول خود ریسک پذیری را دشوار می کنند. با این حال ، به طور گسترده ، هرچه بیشتر بتوانید سرمایه گذاری کنید ، تحمل بیشتر ریسکی که قادر به آن هستید و قرار گرفتن در معرض بالاتر در مناطق بی ثبات تر مناسب است. پذیرش یک استراتژی ریسک بالاتر برای تولید بازده بالاتر ضروری است-اما با هزینه نوسانات کوتاه مدت بیشتر در ارزش سرمایه شما همراه است.

اگر 5 ٪ رشد سرمایه گذاری سالانه را مدیریت کنید ، در 25 سال با 20،000 پوند سرمایه گذاری در هر سال به علامت میلیون پوند می رسید. با این حال ، با بازده بالاتر 7 ٪ ، فقط 21 سال طول می کشد. دستیابی به بازده 2 ٪ ، زمان لازم را به 34 سال می رساند ، که نشان می دهد چرا سرمایه گذاران بلند مدت از نگه داشتن پول بیش از حد خودداری می کنند. بازده کم مانع شدیدی برای بازنشستگی یا اهداف دیگر است.

با پیشروی ، بازده بورس اوراق بهادار می تواند پایین تر از آنچه در طول تاریخ بوده است باشد. با این حال ، احتمال این است که در طولانی مدت بازار سهام یک روش عالی برای تولید بازده ضرب و شتم تورم در پول شما باشد.

کمک به پول در فواصل منظم ، مثلاً یک بار در ماه ، به جای یک مبلغ ، روش دیگری برای نگرانی از سرمایه گذاری است. در صورت سقوط قیمت ها در کوتاه مدت اما در دراز مدت ، این استراتژی حتی می تواند نوسانات بازار را به نفع شما تبدیل کند. در مقاله من در مورد سرمایه گذاری منظم در اینجا اطلاعات بیشتری وجود دارد.

2. حداکثر کمک های ISA را به حداکثر برسانید - و از اوایل شروع کنید

اندازه هر نمونه کارها ISA تابعی از دو چیز است: چه مقدار قرار داده شده و بازده تولید می شود. با توجه به بسیاری از خواسته های مربوط به پول ما ، ممکن است واقع بینانه نباشد که هر سال از کمک هزینه کامل ISA خود استفاده کنند ، اما هرچه بیشتر پس انداز کنید و زودتر این کار را انجام دهید بهتر است.

اگر مواد تشکیل دهنده را به درستی بدست آورید ، هر ماه مقدار کمی را کنار بگذارید. کسانی که در دوران کودکی به یک حساب جونیور ISA (JISA) کمک کرده اند ، این موضوع را به خوبی درک می کنند. نکته مهم این است که شروع به کار می شود و هرچه زودتر انجام دهید ، بیشتر زمان سرمایه گذاری های انتخابی خود را انجام می دهید.

دو سرمایه گذار داشته باشید ، هر دو در مدت زمان 40 سال برای بازنشستگی سرمایه گذاری می کنند. یکی سرمایه گذاری 100 پوند در هر ماه بلافاصله شروع می شود ، دیگری برای 20 سال هیچ کاری انجام نمی دهد ، اما پس از آن 300 پوند در ماه سرمایه گذاری می کند. سرمایه گذاری های انتخاب شده هر دو پس از اتهامات 5 ٪ در سال رشد می کنند. در زمان بازنشستگی ، اولین سرمایه گذار 48000 پوند برای کمک های ماهانه خود و سرمایه گذار دوم 72،000 پوند هزینه کرده است. با وجود این که خیلی کمتر هزینه کرده است ، اولین گلدان بازنشستگی سرمایه گذار در مقایسه با 123،310 پوند سرمایه گذار دوم 152،602 پوند ارزش دارد. با شروع زود هنگام ، به خودتان بهترین فرصت را برای مهار رشد طولانی مدت بازارهای سهام می دهید.

3. رویکرد سرمایه گذاری و سطح ریسک خود را به درستی دریافت کنید

برای تبدیل شدن به یک میلیونر ISA مدت زمان زیادی طول خواهد کشید - مگر اینکه شما فوق العاده خوش شانس یا روشنگری باشید و سهام فردی بسیار پرسود را که به ارزش آن موشک می شوند ، مشخص کنید. با این وجود داشتن مقدار قابل توجهی در یک سهم واحد سرمایه گذاری شده است به این معنی که موفقیت شما بر ثروت یک شرکت واحد استوار است ، بنابراین به معنای ریسک بسیار بالایی است. اگر تاسف آور باشید ، می توانید با ضرر و زیان روبرو شوید که بازیابی آن غیرممکن است.

اکثر مردم به درستی در برابر چنین استراتژی تصمیم می گیرند ، اگرچه برای کسانی که آماده هستند وقت خود را برای تحقیق کامل شرکت ها اختصاص دهند ، اما گاهی اوقات می تواند مثمر ثمر باشد. آنچه تمایل به متحد کردن سرمایه گذاران خصوصی موفق در سهام دارد ، لذت بردن از چالش حرکت در یک مسیر سودآور از طریق بازارها و جلب علاقه به تحقیق در مورد سرمایه گذاری است. این تمایل به زمان و فداکاری زیادی دارد. خوشبختانه ، برای آن دسته از "دست های دیگر" یا با محدودیت زمان ، روش های مناسبی برای گسترش خطر وجود دارد و هنوز هم بازده مناسبی از ISA شما ایجاد می کند.

بسیاری از سرمایه گذاران جدید از من سؤال می کنند: "امن ترین سرمایه گذاری چیست؟" ، که جواب آن یکی نیست ، بلکه بسیاری است. به عبارت دیگر: بودجه و تنوع. وجوه به شما امکان می دهد همزمان پول خود را در بین بسیاری از سهام مختلف گسترش دهید ، به این معنی که خطر گسترش یافته است. با این حال ، انتخاب وجوه برنده ساده نیست ، اما تمایل به آسانتر و کمتری نسبت به تحقیق در مورد سهام شرکت های شخصی دارد.

برخی از بخش های صندوق که طی یک دهه گذشته برای سرمایه گذاران تحویل داده اند شامل شرکت های فناوری ، بیوتکنولوژی و شرکت های کوچکتر است. استفاده از اعتماد سرمایه گذاری همچنین می تواند به افزایش بازده کمک کند. این اغلب از معادل های صندوق بهتر عمل می کند زیرا می توانند از وسایل نقلیه استفاده کنند - یا وام برای سرمایه گذاری. آنها می توانند ریسک پذیر باشند

4- با بودجه ISA خود صبور و نظم و انضباط داشته باشید

میلیونرهای ISA امروز شاهد رونق و شلوغی های زیادی بوده اند ، اما بیش از حد ارتجاعی و تجارت در داخل و خارج از بازار سهام در کوتاه مدت می توانند غیر منطقی باشند - حتی اگر دلایل سیاسی یا اقتصادی قانع کننده به نظر برسد. نه تنها نتایج غیرقابل پیش بینی است ، بلکه اثرات آنها در بازارهای مالی نیز وجود دارد.

معمولاً بهتر است اوقات سخت را پشت سر بگذارید ، سرمایه گذاری کنید و به سرمایه گذاری های خود اضافه کنید. به عنوان یک سرمایه گذار بیمار با افق طولانی مدت در کنار شماست. ترک بازده دست نخورده و سرمایه گذاری مجدد برای اجازه دادن به جادوی بهره مرکب - کسب علاقه به علاقه شما - بسیار مهم است. اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد در اینجا وجود دارد.

تعداد بسیار کمی از افراد می توانند بازارها را زمان و حتی کمتر به طور مداوم. بدیهی است ، هر از گاهی اصلاحات شدید در بازار وجود دارد که منجر به از بین رفتن سرمایه می شود و بهتر است سرمایه گذاری های جدید خود را همزمان با DIP در بازار امتحان کنید و زمان خود را امتحان کنید ، اما این ساده تر از آنچه انجام شده است. در طولانی مدت ، متعهد شدن به سوار قله ها و فرورفتگی ها به نتیجه بهتر می رسد. در جایی که سود خود را می گیرید ، پول خود را در ISA نگه دارید نه اینکه آن را پس بگیرید تا آن بخشی از کمک هزینه ISA را که ایجاد کرده اید حفظ کنید.

اگر یاد می گیرید که چگونه سرمایه گذاری کنید ، نیازی به سفر به تنهایی نیست. اریکا ، همکار و دوست خوب من ، همچنین یک مبتدی کل سرمایه گذاری در یک نقطه بود - اما اکنون یک نمونه کارها را ایجاد کرده است که به آن افتخار می کند. اریکا مجموعه ای از راهنماهای آموزش ویدیویی را در مورد سرمایه گذاری در بورس سهام ، درک اصطلاحات مالی و تمام اطلاعاتی که معمولاً هنگام شروع سرمایه گذاری می خواهید ، جمع آوری کرد.

هیچ چیز در این وب سایت بر اساس شرایط شما نباید به عنوان مشاوره شخصی تفسیر شود. هیچ خبر یا مورد تحقیق توصیه شخصی برای معامله نیست.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:53