سری Influencer

ساخت وبلاگ

رینر Teo اولین تجارت خود را بدون برنامه انجام داد ، 8 ٪ از دست داد و به سرعت وثیقه را از دست داد. اینها بزرگترین درس اوست

این مقاله با همکاری IG ، ارائه دهنده شماره 1 CFD در جهان (با درآمد به استثنای FX ، ژوئن 2020) نوشته شده است. تمام دیدگاههای بیان شده در این مقاله نظر مستقل DollarsandSense. sg بر اساس تحقیقات ما است. DollarsandSense. sg مسئولیتی در قبال ضررهای مالی که ممکن است از هرگونه معاملات ناشی شود ، مسئولیت پذیر نیست و خوانندگان تشویق می شوند که با احتیاط خود انجام دهند. شما می توانید سیاست سرمقاله کامل ما را در اینجا مشاهده کنید.

برای معامله گران جدید ، متحمل ضرر بزرگ ممکن است فلج کننده باشد و شما را به طور کامل از تجارت خارج کند. این امر می تواند به این دلیل باشد که شما در دست کم گرفتن میزان کار برای موفقیت لازم است. با نگاهی به معامله گران موفق ، شما همچنین ممکن است تعجب کنید که چگونه آنها تمام وقت آن را دریافت می کنند و فرمول مخفی چیست.

آنچه ممکن است متوجه نشوید این است که حتی با تجربه ترین معامله گران احتمالاً همان شروع صخره ای را نیز متحمل شده اند. حتی امروز ، معامله گران باتجربه همچنان به عنوان بخشی از معاملات روزانه خود متحمل ضرر می شوند. آنها همچنین مرتباً اشتباه می کنند ، اما مهمتر از همه ، همیشه از آنها یاد می گیرند.

در این نسخه از #MyFirStloss ، ما با Rayner Teo ، یکی از بازرگانان پیروی از سنگاپور در کانال یوتیوب خود (با بیش از 700K مشترک) و وبلاگ وی TradingWhrayner صحبت می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی غلبه او در اولین باخت خود کسب کنیم.

Dinesh Dayani (Dinesh): ما همیشه این ستون را با همان سؤال شروع می کنیم. آیا اولین باری که در معاملات خود ضرر کرده اید به یاد دارید؟

Rayner Teo (Rayner): اولین موردی که به یاد می آورم تجارت سهام دریایی Sembcorp است. این در روزهای ارتش من بود. از نظر من ، Sembcorp Marine با قیمت بسیار کم بود ، بنابراین من آن را با قیمت 2. 80 دلار به علاوه خریداری کردم.

البته ، من برنامه ای نداشتم. بنابراین وقتی سهام علیه من رفت ، من پس از کاهش 8 ٪ در برابر قیمت ورود من ، سریع وثیقه کردم. این اولین باخت من بود.

این احساس عالی نبود ، اما آنچه من آموختم این بود که هر بار که تجارت یا سرمایه گذاری می کنید ، باید برنامه ای داشته باشید - در مورد زمان ورود ، چقدر خرید و از همه مهمتر ، چه زمانی بفروشید.

اگر قبل از زمان تصمیم نگیرید ، احتمالاً در بدترین زمان ممکن می فروشید - وقتی بازار علیه شما پیش می رود و سرانجام نزدیک به پایین می فروشید.

DINESH: شما امروز یکی از بازرگانان دنبال شده در سنگاپور هستید. آیا این فشار بیشتری به شما وارد می کند تا در معاملات خود انجام دهید؟

رینر: اگر افراد زیادی در نتایج و عملکرد شما تثبیت شوند ، فشار در آنجا وجود دارد زیرا نتایج شما مورد بررسی قرار می گیرد. و نه تنها این ، بلکه فشار زیادی به خودتان وارد خواهید کرد.

به همین دلیل است که من هرگز در گذشته نتایج خودم را به صورت عمومی به اشتراک نگذاشتم. در عین حال ، بسیاری از "معامله گران" وجود دارند که صحبت نمی کنند ، و هیچ پولی در این خط ندارند. کاری که من اخیراً انجام داده ام ، پس از سالها تفکر ، سرانجام نتایج من را در وب سایت منتشر می کند.

این یک عکس فوری از نتایج من در طی 12 ماه گذشته در دو حساب معاملاتی من ارائه می دهد. این به معنای نشان دادن پول من یا هر چیز دیگری نیست ، بلکه به کسانی که از من پیروی می کنند می دانند که من واقعاً در حال تجارت بازارها هستم و در همان مسیری که آنها هستم قدم می زنم.

DINESH: ایده های تجاری خود را از امروز از کجا دریافت می کنید؟

Rayner: همانطور که من عمدتاً سهام FX و ایالات متحده را تجارت می کنم ، می فهمم که داشتن یک دیدگاه گسترده تر کمک می کند.

من آن را ایده های معاملاتی نمی نامم ، اما از کجا می توانم بینش معاملات جدید از کتاب ، وب سایت و افرادی که در توییتر دنبال می کنم ، به دست بیاورم. یادگیری هرگز متوقف نمی شود و اینگونه است که من بخش عمده ای از بینش های تجاری جدید را دریافت می کنم که می توانم با استفاده از ایده ها و تکنیک هایی که افراد به اشتراک می گذارم توسعه دهم.

DINESH: شما در Facebook - TradingWhyRayner Group Facebook ، موارد بزرگی دارید و مدتی است که دوره معاملاتی خود را طی کرده اید - برخی از رایج ترین اشتباهاتی که دانش آموزان خود را می بینید چیست؟

رینر: به طور کلی ، سه اشتباه بزرگ وجود دارد که می بینم.

اشتباه اول این است که آنها با انتظارات درست وارد نمی شوند. تجارت یک حرفه است. این مانند پزشک شدن است ، شما باید 6 سال به دانشکده پزشکی بروید ، و احتمالاً باید پس از آن به نوعی کارآموزی یا اقامت (من نمی دانم از چه اصطلاحی استفاده می کنند) بروید. آن سفر 8 سال یا بیشتر طول می کشد. این برای تجارت نیز همین است. شما فقط از حضور در چند دوره آخر هفته یا بعد از چند روز یادگیری و مطالعه بازار ، ماهر نیستید.

شما باید از نظر سالها به تلاش تجارت خود به عنوان یک سفر نگاه کنید. حداقل چند سال به آن نیاز خواهید داشت تا بفهمید این تجارت چیست. اگر به عنوان راهی سریع برای حل مشکلات پول خود به آن نگاه می کنید ، احتمالاً در کار اشتباهی هستید.

دومین اشتباهی که من می بینم این است که مردم بدون حاشیه در بازار تجارت می کنند. این بدان معنی است که استراتژی تجارت شما باید نتیجه مثبتی به دست آورد.

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که یک سکه را می ریزیم. 50 ٪ احتمال گرفتن سر یا دم وجود دارد. اگر هر بار که به عنوان سر بیرون می آید ، یک دلار برنده می شوید و وقتی یک دم است ، یک دلار از دست می دهید ، در دراز مدت نمی خواهید پولی کسب کنید زیرا حاشیه ای ندارید.

اما ، بیایید بگوییم که شما یک سکه را پرتاب می کنید و هر بار که به عنوان سر به دست می آید 2 دلار برنده می شوید و هر بار که به عنوان دم می شوید یک دلار از دست می دهید. در این حالت ، هرچه بارها آن سکه را بریزید ، پول بیشتری خواهید ساخت ، و این به این دلیل است که شما در سکه سکه لبه دارید. این برای تجارت یکسان است ، استراتژی مورد استفاده شما باید در بازار به شما امتیاز دهد.

سومین اشتباهی که من می بینم عدم مدیریت ریسک است. معامله گران بیش از حد شرط بندی می کنند که در معاملات خود درست خواهند بود به گونه ای که پس از ضرر یا یک سری ضرر ، حساب معاملات خود را از بین ببرد.

DINESH: انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اخیراً تصمیم گرفته شد - با افزایش شدید در بازارها. نظر شما هنگام تجارت در چنین رویدادهای بزرگ بین المللی چیست؟

رینر: برای من ، همیشه مضامین در بازار وجود دارد. امسال می تواند Covid یا انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده باشد. سال آینده ممکن است بحران بدهی باشد ، و سال بعد می تواند برخی از کشورها به طور پیش فرض یا چیزی پیش بروند.

هر ساله موضوعی در بازارها وجود دارد که اخبار را ایجاد می کند. من اجازه نمی دهم چنین خبری در استراتژی تجارت من دخالت کند. استراتژی معاملاتی من قبل از زمان تعریف شده است و در مورد ورودی ها ، خروج ها و مدیریت ریسک برنامه ریزی شده است و من فقط آن را تجارت می کنم.

DINESH: آیا می بینید که دانش آموزان و جامعه خود در طی چنین رویدادی جهانی سؤالات بیشتری می پرسند؟آیا مردم در چنین رویدادی تمایل به اشتباهات بیشتری دارند؟

رینر: من می گویم سؤالات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد ، چه کسی برنده خواهد شد و اکنون فرصت ها کجا هستند. بسیاری از این سؤالاتی است که من به آنها مراجعه نمی کنم.

بزرگترین اشتباهاتی که مردم در چنین رویدادی مرتکب می شوند این است که فکر می کنند یک بار در طول زندگی یا یک بار در چهار سال فرصت کسب درآمد دارند. در حالی که درست است که فرصتی برای کسب درآمد وجود دارد ، این بدان معنی است که فرصتی برای از دست دادن پول نیز وجود دارد. مهم است که مراقب رویدادهایی مانند انتخابات ریاست جمهوری باشید زیرا نوسانات تمایل به بالاتر از حد معمول دارد. شما باید ریسک خود را به درستی مدیریت کنید یا ممکن است بیشتر از آنچه برای آن برنامه ریزی کرده اید از دست بدهید.

DINESH: ما هنوز در حال مدیریت وضعیت COVID-19 هستیم. آیا در چند ماه گذشته در مقایسه با گذشته در تجارت متفاوت بوده است؟

Rayner: تجارت امسال کاملاً یک سوار غلتکی بوده است زیرا بازار سهام در اوایل سال حدود 30 ٪ کاهش یافته است و برای هر کسی که برنامه خروج ندارد ، احتمالاً سهام خود را در پایین ترین نقطه قبل از بازار سهام فروخته اندعقب کشیدن. در حال حاضر ، می بینید که آنها در تلاشند تا ضررها را معکوس کنند.

DINESH: شما همچنین یک آکادمی را در وب سایت خود ساخته اید. چنین مادی یا دوره هایی هنگام تبدیل شدن به یک معامله گر موفق چقدر مهم است؟

رینر: من می گویم که این مواد برای افرادی است که می خواهند در تجارت شروع کنند. آنها هنوز نمی خواهند برای دوره ها پول خرج کنند ، و آنها می خواهند ببینند که آیا تجارت برای آنها انجام می شود ، بدون اینکه تعهد یا ضرر بزرگی انجام دهند.

اگر این کار به نتیجه نرسد ، آنها همیشه می توانند بدون اینکه وقت یا پول برای تجارت داشته باشند ، به سمت چیز دیگری حرکت کنند. اما اگر احساس کنند که تجارت آنها را به آنها علاقه می دهد و می خواهد اطلاعات بیشتری کسب کند ، می توانند عمیق تر به موضوع شیرجه بزنند. بنابراین آکادمی نقطه شروع خوبی است.

DINESH: شما همچنین در مورد "نحوه رشد یک حساب تجارت کوچک" نوشتید. فکر می کنید مهم است که معامله گران جدید کوچک شروع کنند؟

RAYNER: من فکر می کنم مهم است که معامله گران جدید کوچک شروع کنند زیرا در ابتدای کار تجاری خود اشتباهات بیشتری انجام می دهید. حتی اکنون ، من هنوز هم اشتباه می کنم. زیبایی شروع کوچک این است که اشتباهات شما شدیدتر خواهد بود.

به عنوان مثال ، اگر با یک حساب 500 دلاری شروع کنید ، احتمالاً حتی می توانید حتی پس از از دست دادن این مبلغ زنده بمانید. اگر با مبلغی بزرگ به ویژه اگر در دهه 40 یا 50 سالگی خود باشید ، ممکن است چند صد هزار دلار داشته باشید و اشتباهات شما ممکن است در قلمرو شش رقم باشد.

من همچنین می گویم معامله گران جدید باید به دنبال یادگیری تا حد ممکن باشند ، احساس کنند که تجارت چگونه است و چه چیزی از شما لازم است.

همیشه در سفر تجاری خود برنامه ای داشته باشید

همانطور که گفته می شود "اگر شما نتوانید برنامه ریزی کنید ، قصد شکست" را دارید ". رینر نکته مهمی را مطرح می کند - او هنوز هم امروز تجارت خود را یاد می گیرد. او کتاب می خواند ، تحقیقات خود را انجام می دهد و در توییتر به روز می شود. معامله گران جدید برای یادگیری باید بی نهایت سخت تر کار کنند زیرا دانش قبلی ندارند.

وب سایت هایی مانند TradingWithRayner ، IG و درست در اینجا در DollarsandSense مکانهایی هستند که می توانند شما را به دانش صحیح برای شروع کار مجهز کنند. در عین حال ، شما باید از تعهد زمانی که برای موفقیت آمیز است آگاه باشید.

قادر به شروع کوچک نیز چیزی است که راینر تشویق می کند. کسانی که جوان تر هستند ، به طور طبیعی پول کمتری برای شروع کار دارند ، که این چیز بدی نیست. با این حال ، حتی آنهایی که بعداً - در 40 سالگی یا بالاتر از آنها شروع می شوند - باید نظم و انضباط داشته باشند. با IG ، شما می توانید (و باید) ابتدا با یک حساب نسخه ی نمایشی تجارت را آغاز کنید ، که به شما امکان می دهد قبل از قرار دادن پول واقعی در بازارها ، استراتژی های خود را با 200،000 دلار آزمایش کنید. البته ، شما باید درک کنید که احساسات شما نیز ممکن است تحت تأثیر پول واقعی قرار بگیرد.

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که رینر متوجه می شود این است که معامله گران جدید تمایل دارند از داشتن یک برنامه مدیریت ریسک غفلت کنند. حتی معامله گران باتجربه تر می توانند بدون یک استراتژی مناسب برای مدیریت ریسک ، به ویژه در مواقع نوسانات بیشتر مانند انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایالات متحده ، بیشتر از آنچه که برای آن برنامه ریزی شده اند از دست بدهند. برای تکمیل استراتژی مدیریت ریسک خود ، می توانید از کتاب الکترونیکی رایگان IG استفاده کنید-از نوسانات بیشترین استفاده را کنید-با همکاری بلومبرگ نوشته شده است تا خود را برای ماندن در خارج از کشور آماده کنید یا به فرصت هایی که ممکن است بوجود بیاید ، استفاده کنید.

رینر همچنین برای پیروان خود آکادمی دارد. کسانی که جدید هستند مکان خوبی برای شروع دارند ، در حالی که کسانی که می خواهند اطلاعات بیشتری در مورد موضوعات خاص داشته باشند می توانند در مورد آنها بزرگنمایی کنند. به همین ترتیب ، آکادمی IG راه جایگزین دیگری برای ایجاد دانش از دوره های آنلاین و جلسات زنده از متخصصان باتجربه در تیم خود فراهم می کند.

در سفر تجاری خود نیز ممکن است مطمئن شوید یا هر از گاهی سؤال کنید. داشتن جامعه ای از معامله گران همفکر برای روی آوردن ، اگر شما را در جهت درست نگه دارد ، می تواند سودمند باشد. رینر یک انجمن نزدیک فیس بوک و تلگرام دارد که می توانید به آن بپیوندید. IG همچنین شما را با معامله گران همفکر و معامله گران باتجربه در جامعه خود متصل می کند.

IG یک سرویس فقط اعدام ارائه می دهد. اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی و آموزشی است و هیچ نوع مشاوره مالی یا سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری یا پیشنهاد یا درخواست یا درخواست برای سرمایه گذاری یا معامله در هر ابزار مالی را نباید (و نباید به عنوان حاوی) تفسیر کرد. بشرهمچنین این اطلاعات هدف سرمایه گذاری ، وضعیت مالی یا نیاز خاص به هر شخص را در نظر نمی گیرد. در جایی که شک دارید ، باید از یک مشاور مالی مستقل در مورد مناسب بودن سرمایه گذاری خود ، تحت یک چیدمان جداگانه ، همانطور که مناسب هستید ، مشاوره بگیرید.

هیچ مسئولیتی توسط IG برای هرگونه ضرر یا خسارت ناشی از هرگونه خسارت (از جمله به دلیل سهل انگاری) از طرف هر کسی که عمل می کند یا از عمل در نتیجه اطلاعات خودداری می کند ، پذیرفته نمی شود. همه اشکال سرمایه گذاری خطرات دارد. تجارت در محصولات اهرمی مانند CFD خطرات دارد و ممکن است برای همه مناسب نباشد. ضرر و زیان می تواند از سپرده ها فراتر رود.

این تبلیغات توسط مقامات پولی سنگاپور بررسی نشده است.

اولین تجارت خود را با IG انجام دهید

اگر به دنبال ارائه دهنده CFD هستید ، می توانید IG را در نظر بگیرید ، که ارائه دهنده شماره 1 CFD در جهان (با درآمد به استثنای FX ، ژوئن 2020) است و توسط مقام پولی سنگاپور مجوز دارد.< SPAN> هیچ مسئولیتی توسط IG برای هرگونه ضرر و زیان ناشی از هرگونه ضرر یا خسارت ناشی از هر کسی که در نتیجه اطلاعات عمل می کند یا از عمل خودداری می کند ، پذیرفته نمی شود. همه اشکال سرمایه گذاری خطرات دارد. تجارت در محصولات اهرمی مانند CFD خطرات دارد و ممکن است برای همه مناسب نباشد. ضرر و زیان می تواند از سپرده ها فراتر رود.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 22 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 1:16