امور مالی یاهو

ساخت وبلاگ

برخی از قسمت های این صفحه در نسخه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی شوند. لطفاً به نسخه مرورگر اخیر ارتقا دهید.

بازارهای ایالات متحده در 1 ساعت 18 دقیقه باز می شوند

آینده S& P

DOW Futures

آینده Nasdaq

آینده راسل 2000

نفت خام

نقره

یورو/دلار

پیوند 10 ساله

GBP/USD

USD/JPY

BTC-USD

CMC Crypto 200

ftse 100

نیکی 225

اعتماد به نفس سرمایه گذار در حال خفه کردن است زیرا بازار رمزنگاری شروع به باز کردن می کند

بازار رمزنگاری شروع به پرده برداری و سریع می کند.

بزرگترین رمزنگاری جهان ، بیت کوین ، در اولین هفته کامل ماه سپتامبر حدود 6 ٪ ریخت زیرا قیمت ها برای اولین بار در ماه ها زیر آستانه 19000 دلار قرار گرفتند. با توجه به ارزش بازار ، این ضرر در حدود 1000 دلار بود.

از آنجا که قیمت ها به آرامی دوباره برگشتند ، قبل از اینکه دوباره به پایین بیاید ، سرمایه گذاران با احساس ناخوشایند باقی مانده اند زیرا تغییر چرخه های اقتصادی و ترس از ذخایر فدرال ، سیاست های پولی هولناک در بیشتر نیمه دوم سال 2022 بازارهای سنتی را آزار می دهد.

در سراسر هیئت مدیره ، بازار رمزنگاری آبهای ریز و درشت است. قیمت های پایین بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای رمزنگاری شده به دور دیگری از فروش انبوه منجر شده است و ارزش بازار بخش ها را زیر 1 تریلیون دلار تحت فشار قرار می دهد.

عدم اطمینان عمده ، نوسانات شدید و احساسات بازار نزولی باعث شده است که شرایط سریعتر بدتر شود. علیرغم این شرایط ، برخی از علاقه مندان به رمزنگاری بیش از یک تلنگر بالقوه هستند که می بینند قیمت ها در اوایل سال 2023 دوباره شلیک می کنند.

از نظر عملکرد کلان ، افزایش نرخ بهره و تورم شایع باعث افزایش فشار بیشتر به بازارها می شود و رمزنگاری نیز از این قاعده مستثنی نیست.

کندی در سرمایه گذاری C Rypto

با عقب نشینی قیمت ها ، تحلیلگران دریافتند که سرمایه گذاری های مبتنی بر رمزنگاری برای بیشتر سال در حال کاهش است. گزارشی از شرکت جهانی حسابرسی و مشاوره KPMG این موضوع را تأیید کرد ، و رکود سرمایه گذاری های جهانی در شرکت های رمزنگاری و دارایی های کلی مبتنی بر رمزنگاری را برجسته کرد.

براساس این گزارش ، سرمایه گذاری در شرکت های رمزنگاری برای نیمه اول سال 2022 به 14. 2 میلیارد دلار کاهش یافته است. این بیش از نیمی از 32. 1 میلیارد دلار ثبت شده برای مدت مشابه سال گذشته است.

تحلیلگران پیش بینی می کنند که سقوط برای بیشتر سال ادامه خواهد یافت و شرکت ها با شروع سال 2023 احساسات سرمایه گذاری را حتی بیشتر می کنند.

چرخش ناگهانی اعتماد به نفس سرمایه گذار پس از یک سال پرخاشگر در هر دو بازار رمزنگاری و شاخص های اصلی ایالات متحده انجام می شود.

برخی دیگر استدلال می کنند که کاهش درآمدهای سرمایه گذاری ناشی از عملکرد هولناک بیت کوین است که در ماه ژوئن به 17،600 دلار رسیده است و کمترین قیمت آن را برای سال 2022 نشان می دهد.

سرمایه گذاران در حال تغییر اوراق بهادار خود هستند و به دنبال راه های شهودی برای محافظت از خود از رکود احتمالی هستند که در بیشتر موارد امسال سرمایه گذاران زیادی را در انگشتان پا نگه داشته است.

گذشته از این ، تغییر در علاقه نیز باعث کاهش سرمایه گذاری های رمزنگاری می شود. همان گزارش KPMG نشان داد که برخی از سرمایه گذاران ممکن است به زودی شروع به تغییر منافع خود کنند و تصمیم به پشتیبانی از پروژه هایی که احساس می کنند می توانند رشد پولی معنی دار داشته باشند.

اگرچه سرمایه گذاران در حال تغییر منافع خود - برای رمزنگاری - سایر مناطق بازار مانند فناوری blockchain و تأمین مالی غیر متمرکز (DEFI) هستند که برای این بخش و سرمایه گذاران که به دنبال زیربنای این فناوری ها هستند ، مناطق مهمی هستند.

شرکت های به خوبی مدیریت شده که استراتژی های ثابت در چارچوب خود را در خود جای داده اند ، قادر خواهند بود بیشتر عدم اطمینان را که هم سرمایه گذاران و هم بازارها در ماه های اخیر به وجود آورده اند ، سوار کنند.

علاوه بر این این است که احساسات اطراف شرکت های مبتنی بر blockchain و گزینه های سهام عمومی نیز به عنوان یک واکنش زنجیره ای به عملکرد آهسته بیت کوین در چند ماه گذشته کاهش یافته است.

Riot Blockchain (NASDAQ: RIOT) در تماس پس از درآمد 5 ٪ قیمت سهم را مشاهده کرد ، پس از آنکه این شرکت عملکرد خط بالا و پایین خود را از دست داد. نتایج به دلیل اتهامات بزرگ اختلال غیر نقشی همراهان ، که مستقیماً به دارایی های بیت کوین آن گره خورده اند ، بوده است.

Blockchain Applied (NASDAQ: APLD) شرکتی دیگر است که گزینه های سهام آن نیز با عملکرد ردیف بازار رمزنگاری گسترده تر دست نخورده باقی نمانده است. قیمت سهام 11 درصد کاهش یافته است ، و این حتی می تواند یک ضربه بزرگتر برای سهامداران خودی باشد که اخیراً حدود 220،000 دلار سهام خریداری کرده اند. این سرمایه گذاری های اولیه اکنون 171،000 دلار ارزش دارد.

با این حال ، خبر خوب این است که برخی از سرمایه گذاران مهم نهادی نسبت به شرایط بازار و بیت کوین صعودی هستند.

به تازگی ، مایک مک گلون ، تحلیلگر بلومبرگ ، گفت ، بیت کوین یک کارت وحشی است که هنگام پایین آمدن سهام از آن خارج می شود ، اما در حال انتقال بیشتر شبیه به طلا و اوراق قرضه است.

حرکات قیمت مداوم و سفت شدن پولی فدرال ها ، جهت قیمت هر دو بازار سهام و بازارهای رمزنگاری را تعیین می کند. علیرغم اختلاف ، حداقل هنوز هم برخی از تحلیلگران وجود دارند که احساس می کنند رمزنگاری می تواند در ماه های آینده از سهام سنتی بهتر عمل کند. این یک نوسان بزرگ است ، اما می تواند به سمت مسیری باشد که سرمایه گذاران از آن استفاده می کنند.

ادغام Ethereum می تواند باعث تغییر بیشتر شود

هفته های آینده نیز زمان مهمی برای بازار رمزنگاری خواهد بود زیرا ادغام طولانی مدت Ethereum در تاریخ 13 سپتامبر برگزار می شود.

ماه ها بسیاری از این صنعت در مورد این به روزرسانی حدس می زنند ، که می تواند تغییر شبکه اتریوم از اثبات سهام (POS) به یک سیستم اثبات کار (POW) را مشاهده کند ، مکانیسم اجماع را لقب داده است.

بسیاری هنوز هم در این حصار قرار دارند که آیا ادغام تفاوت قابل توجهی در قیمت اتر ایجاد می کند ، اما برخی دیگر نشان می دهند که می تواند باعث ایجاد یک فریب خرید انبوه شود.

گذشته از اتریوم ، این ادغام در حال حاضر بر سایر رمزنگاری های موجود در بازار نیز تأثیر گذاشته است. در تاریخ 6 سپتامبر ، حدود 1000 از بزرگترین نهنگ های اتریوم بیش از 475 میلیارد سکه شیبا یا نشانه های Shib خریداری کردند. این خرید بیش از 6 میلیون دلار در معادل فیات بود.

پس چرا علاقه ناگهانی به نشانه های Shib؟

برخی در مورد شبکه های اجتماعی و سایر انجمن های آنلاین استدلال کرده اند که ممکن است این نشانه ها تحت تأثیر ادغام قرار بگیرند.

با توجه به اینکه سکه Shiba روی پروتکل های اتریوم اجرا می شود ، بسیاری معتقدند که این ادغام به تولید سریعتر انتقال ، هزینه های پایین تر کمک می کند و می تواند باعث پذیرش بیشتر شود.

از طرف روشن ، برخی معتقدند که ادغام می تواند به احیای بازار کمک کند. اما پس از آن دوباره ، برخی می گویند این فقط می تواند یک تصادف سریعتر و شدیدتر را برای بازار رمزنگاری ایجاد کند.

این ادغام ممکن است احساسات بازار را به سرزمین های جدید سوق دهد ، اما برخی ادعا کرده اند که اتریوم تأثیر زیادی دارد و 400 برنامه غیر متمرکز که روی آن کار می کنند می توانند به Kickstart یک نگرش کلی بهتر برای بازار رمزنگاری کمک کنند.

خط پایین

دشوار است که خود را در وضعیت فعلی چیزها قرار دهید. بازار رمزنگاری طی چند ماه گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است ، و تحلیلگران متخصص اظهار داشتند که این کار را به خوبی در سال جدید نیز انجام خواهد داد.

احتمال احیای آن چیزی است که در حال حاضر برخی از سرمایه گذاران خرده فروشی را علاقه مند می کند ، اما اکثریت بازار رمزنگاری هنوز هم توسط سرمایه گذاران نهادی و تجاری هدایت می شود. کند شدن سرمایه گذاری بازتاب چگونگی کاهش اعتماد به نفس با گذشت زمان است ، اما همه چیز می تواند دوباره یک چرخش را تجربه کند.

نکته آخر این است که با اکثر بازارها و به ویژه بازار رمزنگاری ، بهتر است در استراتژی خود ثابت قدم باشید و به شاخص های عملکرد کلیدی توجه داشته باشید. آنچه را که سوزن را هدایت می کند در نظر بگیرید و در صورت لزوم خروج داشته باشید. بهترین کار این است که آماده شوید و خود را در برابر هرگونه چرخش احتمالی محافظت کنید. به طور کلی ، می تواند به همان راحتی که پایین آمد ، بالا برود.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 20:37