کیف پول رمزنگاری

ساخت وبلاگ

واریز به حساب بین المللی Alpari خود

 1. اطمینان حاصل کنید که فرم سپرده صندوق را در Myalpari - که در زیر MyMoney در منوی اصلی یافت می شود - تکمیل کرده و پرداخت را تأیید کنید.
 2. از آنجا ، برای کیف پول ارز رمزنگاری شده خود به صفحه پرداخت هدایت می شوید. این یک فاکتور با کد QR ایجاد می کند.
 3. این کد را با استفاده از برنامه کیف پول رمزنگاری شخصی خود اسکن کنید.
 4. هنگامی که از طریق برنامه کیف پول رمزنگاری شخصی خود به پرداخت کیف پول رمزنگاری شده خود دسترسی دارید ، برای تأیید پرداخت کلیک کنید.
 5. پس از تأیید پرداخت ، در صفحه بمانید. در حدود ده ثانیه ، وضعیت معامله را مشاهده خواهید کرد.
 6. برای مشاهده پیشرفت انتقال خود به MyAlpari بروید. می توانید بر روی "پول من" در منوی جانبی کلیک کنید ، و سپس "نقل و انتقالات من" برای ردیابی کلیه سپرده ها و برداشت هایی که در انتظار اتمام هستند.
 7. اگر وضعیت شما می گوید "پردازش" ، این بدان معنی است که درخواست شما پذیرفته شده است و در انتظار تکمیل است. به طور معمول 1-2 ساعت طول خواهد کشید تا این وضعیت تغییر کند و آن را بخواند "وجوه واریز شده به حساب شما".

اطلاعات مهم

اگر در حال سپردن هستید ، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 1. پرداخت های شخص ثالث پذیرفته نمی شود. نام فرستنده باید با نام ثبت شده در Alpari Inteational مطابقت داشته باشد.
 2. ما به طور خودکار هر ارز را که با ارز حساب شما متفاوت باشد تبدیل خواهیم کرد - این مطابق با نرخ تبدیل Alpari Inteational خواهد بود.
 3. سپرده های موفق در مدت کوتاهی به حساب ها ارسال می شوند. در صورتی که Alpari Inteational یا ارائه دهنده پرداخت قادر به تأیید اطلاعات شما نباشد ، ممکن است تأخیرها رخ دهد.
 4. ما یک ارز پشتیبانی شده داریم (جدول بالا را ببینید). اگر واریز شما در یک ارز پشتیبانی نشده باشد ، تبدیل می شود و ارائه دهنده می تواند هزینه تبدیل را بپردازد.
 5. اگر ارز حساب تجارت شما با ارز سپرده شما متفاوت باشد ، معامله تبدیل می شود و ممکن است هزینه ای مطابق با جدول نرخ تبدیل در Myalpari اعمال شود.
 6. جدول نرخ تبدیل ما به صورت روزانه به روز می شود.
 7. در جدول بالا ، زمان پردازش Alpari برای سپرده ها را نشان می دهد.
 8. اگر در حال عقب نشینی ارز رمزنگاری هستید ، آنها باید به همان آدرس رمزنگاری که برای تهیه سپرده استفاده می شد ، برگردانید.
 9. مبلغ برداشت به یک آدرس رمزنگاری خاص نباید از کل مبلغ واریز شده از همان آدرس رمزنگاری باشد.
 10. در برخی شرایط ، ما ممکن است از شما بخواهیم که از کیف پول رمزنگاری خود تصویری تهیه کنید ، با معامله بین المللی Alpari به وضوح قابل مشاهده است.
 11. مبالغ برداشت انباشته شده یا تک که بالاتر از 3000 دلار در روز در روز است ، ممکن است در معرض اطلاعات اضافی مانند نام کیف پول رمزنگاری شما باشد و Alpari Inteational ممکن است نیاز به به اشتراک گذاشتن اسناد KYC شما با ارائه دهنده داشته باشد. این می تواند به تأخیر اضافی یک روز کاری منجر شود.
 12. لطفاً توجه داشته باشید که برای واریز بیش از 3،000 دلار در هر معامله در هر معامله به حساب معاملاتی خود ، ممکن است لازم باشد اسناد KYC خود را مستقیماً با ارائه دهنده به اشتراک بگذارید تا یک بار حساب رمزنگاری خود را تأیید کنید. تهیه اسناد باید در طی فرآیند سپرده انجام شود.
 13. اگر سطح خط مشی هزینه شبکه را پایین تر از سطح "عادی" انتخاب کنید ، این می تواند منجر به رد معامله توسط شبکه شود. هرچه سطح بالاتر باشد ، احتمال اضافه شدن معامله شما در یک بلوک درون blockchain بهتر می شود.
 14. اطمینان حاصل کنید که کیف پول رمزنگاری شما همیشه به روز است.
 15. هرگونه اطلاعاتی که از ما در مورد کیف پول یا ثبت نام رمزنگاری خود دریافت می کنید ، از طریق آدرس های رسمی ایمیل بین المللی Alpari دریافت می شود. ما هرگز جزئیات کیف پول رمزنگاری خصوصی را درخواست نخواهیم کرد. اگر هر چیزی را که مشکوک است دریافت کردید ، لطفاً با ما تماس بگیرید: [ایمیل محافظت شده]
اریBTC ، ETH ، LTC ، DASH ، XRP ، USDT
"بیدون
kemana24-48 ساعت

برداشت وجوه از myalpari

 1. در Myalpari ، "صندوق های برداشت" را انتخاب کنید ، که تحت "پول من" در منوی جانبی قرار دارد.
 2. به "کیف پول الکترونیکی" بروید و روی "عقب نشینی" کلیک کنید تا درخواست خروج ارز رمزنگاری خود را انجام دهید.
 3. یک فرم با دستورالعمل ظاهر می شود. به سادگی این موارد را دنبال کنید ، فرم "صندوق عقب نشینی" را در myalpari تکمیل کرده و تأیید کنید.
 4. شرایط و ضوابط را بخوانید و در صورت آماده شدن ، روی "تأیید" کلیک کنید.
 5. یک رمز عبور پرداخت 4 رقمی از طریق پیام کوتاه یا ایمیل ارسال می شود (اگر بعد از چند دقیقه این کار را دریافت نکردید ، اسپم یا پوشه ناخواسته خود را بررسی کنید). قبل از فشار دادن "ارسال" ، این رمز عبور را در صفحه تأیید برداشت وارد کنید.
 6. شما می توانید به MyAlpari بروید و پیشرفت انتقال خود را پیگیری کنید. برای دیدن همه سپرده ها و برداشت هایی که در انتظار تکمیل هستند ، روی "پول من" و سپس "نقل و انتقالات من" کلیک کنید.
 7. اگر وضعیت برداشت شما "پردازش" باشد ، درخواست شما پذیرفته شده و در انتظار تکمیل است. به زودی ، معمولاً در یک روز کاری از درخواست شما ، وضعیت به "وجوه ارسال شده" تغییر می یابد که تأیید می کند که وجوه به کیف پول رمزنگاری شما ارسال شده است.

اطلاعات مهم

اگر در حال سپردن هستید ، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 16 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 20:45