کتاب آموزش بورس : نیلوبلاگ

ساخت وبلاگ

اکنون که به روزرسانی V6. 1 پس از یک انتقال صاف روی Mainnet بالا رفته است ، زمان مناسبی برای به اشتراک گذاشتن نقشه راه تا پایان سال است.

لطفاً توجه داشته باشید که ما اغلب اولویت های خود را مجدداً ارزیابی می کنیم تا مطمئن شویم که سریعترین مسیر را برای رسیدن به پتانسیل خود دنبال می کنیم ، بنابراین با تکامل اوضاع ، نقشه راه می تواند در معرض تغییرات باشد.

نقشه راه زیر همچنین به چند منظوره اشاره نمی کند زیرا استراتژی ما در مورد آن هنوز کاملاً مشخص نیست. به عنوان مثال ، ما ممکن است ظرف چند ماه آینده در داوری مستقر شویم ، یا در عوض ابتدا در چند ضلعی هرمز مستقر شویم. ما با دریافت اطلاعات لازم برای تصمیم گیری ، شما را به روز خواهیم کرد.

⚙ پیشرفت فنی (قراردادهای هوشمند)

 • $ gns staking for $ dai Rewards (تکرار 1 ، بدون قفل)
 • سیستم ارجاع (با لیست سفید)
 • بهینه سازی های جمع کننده قیمت (برای ردیابی پیوند/USD برای هزینه های اوراکل از فید قیمت زنجیره ای استفاده کنید)

ما واقعاً هیجان زده هستیم که از $ gns استفاده می کنیم ، می دانیم که جامعه بسیار بی تاب است!

همچنین ، سیستم ارجاع برای استراتژی بازاریابی ما با تمرکز بر تأثیرگذار مهم خواهد بود.

سرانجام ، بهینه سازی های جمع کننده قیمت برای محاسبه هزینه های اوراکل بر اساس قیمت واقعی Link/USD بسیار مهم خواهد بود.

ETA: پایان ژوئیه / اوایل اوت 2022

 • Oracles Custom Chainlink Oracles Lookback (تضمین شده و اجرای دقیق کلیه سفارشات محدود)
 • بهینه سازی مشوقهای NFT BOT
 • ردیابی آسان تر در زنجیره ای هزینه های تولید شده (برای داشبورد آمار)

بازگشت قیمت باعث می شود شبکه ChainLink Oracle سفارشی ما را حتی بیشتر از پیش بینی کند ، و این یک کار بسیار بزرگ برای اجرای سفارشات محدود است.

این بدان معناست که حتی اگر یک ترتیب محدود توسط ربات های NFT به دلیل احتقان زنجیره ای اواخر ایجاد شود ، به عنوان مثال ، اوراکل های ما می توانند به قیمت های گذشته نگاه کنند تا بررسی کنند که آیا این ترتیب می تواند ایجاد شود یا خیر ، بنابراین تضمین اجرای کامل این امرهمه سفارشات محدود در هر شرایطی.

مشوق های ربات NFT همچنین بهینه سازی/ترفند جزئی خواهند داشت.

سرانجام ، برای درآمد حاصل از پروتکل به راحتی قابل ردیابی است ، و این بروزرسانی با هدف ساختن و نگهداری داشبورد آماری در بالای پروتکل ، حتی با به روزرسانی مداوم قرارداد هوشمند ، برای هر کسی بسیار آسان است.

ETA: اوایل سپتامبر 2022

 • اجازه می دهد تا وثیقه تجارت را افزایش و کاهش دهید
 • سود جزئی سود/متوقف کردن ضرر

اضافه کردن/حذف جزئی وثیقه یک ویژگی مهم برای معامله گران پیشرفته است ، زیرا امکان انعطاف پذیری بیشتر در مدیریت معاملات باز را فراهم می کند.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید ضررهای خود را در تجارت بد محدود کنید ، یا برعکس ، برخی از سود را در تجارت سودآور تضمین کنید ، فقط بخشی از موقعیت شما را بسته می کند.

همچنین می توان به وثیقه تجارت خود اضافه کرد تا اهرم خود را کاهش دهد (فشار قیمت انحلال دورتر).

ETA: اوایل اکتبر 2022

به روزرسانی طاق

 • اجازه دهید وثیقه های دیگر را در طاق قرار دهید
 • تجارت و دریافت سود با سایر وثیقه ها

این به روزرسانی برای ایجاد نقدینگی عظیم در طاق بسیار مهم است ، زیرا ما می توانیم با هزینه های معاملاتی خود در مورد وثیقه هایی مانند USDC ، WETH و WBTC بازدهی ارائه دهیم ، که 10x مقدار بالقوه سرمایه ای را که می تواند در طاق قرار دهدبشر

همچنین به معامله گران این امکان را می دهد تا با استفاده از این انواع وثیقه جدید ، معاملات را باز کنند و سود خود را در همین وثیقه دریافت کنند ، و به طور قابل توجهی به تصویب GTRADE کمک می کنند.

ETA: اوایل نوامبر 2022

 • مهمات مهم و بهینه سازی قراردادها (آسان تر برای آزمون واحد)
 • مستندات کامل کد
 • به حداقل رساندن تماس های RPC مورد نیاز برای ردیابی معاملات (مقیاس بهتر)

این آخرین به روزرسانی بسیار فنی است ، در مورد تمیز کردن و اصلاح قراردادهای هوشمند خواهد بود زیرا آنها بسیار تکامل یافته اند و مقدار قابل توجهی از کد استفاده نمی شود (به عنوان مثال در قرارداد ذخیره سازی معاملات).

سرانجام ، این بهینه سازی ها همچنین تعداد تماس های RPC مورد نیاز وب سایت و ربات های NFT (یا هر سرویس دیگر) را برای ردیابی و بارگیری معاملات به شدت کاهش می دهد.

ETA: اواخر دسامبر 2022

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 24 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:12