بررسی کارگزار HYCM

ساخت وبلاگ

HYCM

مشتریان استرالیایی را می پذیرد. میانگین گسترش یورو/1. 20 دلار در حساب معاملات با کمترین سپرده. حداکثر اهرم 500: 1. حساب اسلامی موجود است. پلتفرم MT4 پشتیبانی شده است. HYCM توسط CYSEC ، FCA و DFSA تنظیم می شود.

آخرین به روز شده در 5 سپتامبر 2022

75-90 ٪ از بازرگانان خرده فروشی تجارت پول فارکس و CFD را از دست می دهند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید که چگونه CFDS و کار تجاری را اعمال می کنید و آیا می توانید خطر از دست دادن پول خود را ریسک بالایی داشته باشید. ما ممکن است هنگام کلیک بر روی پیوندهایی به محصولاتی که مرور می کنیم ، جبران خسارت دریافت کنیم. لطفا افشای تبلیغات ما را بخوانید. با استفاده از این وب سایت شما با شرایط خدمات ما موافقت می کنید.

حکم ما در مورد HYCM

یک کارگزار سازنده بازار ، HYCM یک شرکت تابعه از گروه HENYEP است که بیش از 40 سال در تجارت دارایی شرکت کرده است و به مشتریان بالقوه اعتماد به نفس دیگری در استفاده از این کارگزار می دهد. شرکت های مختلف آن توسط FCA در انگلستان ، CYSEC در اروپا و DFSA در دبی تنظیم می شود. HYCM تجارت بیش از 300 ابزار از جمله فارکس ، کالاها ، سهام ، ETF ، شاخص ها و بیش از 21 ارز رمزنگاری را ارائه می دهد ، دامنه وسیع تری از آنچه معمولاً در سایر کارگزاران مشاهده می شود.

HYCM سه حساب زنده ارائه می دهد که برای مبتدیان و معامله گران با تجربه تر مناسب است. حسابهای ثابت و کلاسیک بدون کمیسیون دارای حداقل مبلغ سپرده کم فقط 100 دلار است ، اما به ترتیب از 1. 8 پیپ و 1. 2 پیپ (یورو/USD) شروع می شود که از سایر کارگزاران گسترده تر است. با این حال ، بیشتر معامله گران علاقه مند به حساب کاربری کم هزینه HYCM هستند ، با گسترش 0. 2 پیپ بر روی یورو/دلار در ازای کمیسیون تنها 4 دلار (چرخش دور) و یک مورد معقول سپرده گذاری 200 دلار.

پشتیبانی برای MT4 و MT5 در کنار مجموعه جامع آموزش بازار ارائه می شود که برای معامله گران در تمام سطوح تجربه مفید است. با این حال ، مواد تجزیه و تحلیل HYCM محدود است و معامله گران را وادار می کند تا در جای دیگر اخبار بازار را جستجو کنند.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 20 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:14