ماشین حساب

ساخت وبلاگ

مرحله 2 رشد ماهانه ای را که می خواهید به دست آورید وارد کنید. امروزه میانگین بازده کمتر از 0. 5 ٪ در ماه در بانک ها و بودجه است. بیش از 21 سال ، استراتژی های ما به حداقل 3 ٪ در ماه رسیده است. با توجه به استراتژی های اثبات شده ما ، توصیه می کنیم 1-3 ٪ را در این جعبه قرار دهید تا در صورت یادگیری خودتان این کار را به شما نشان دهید. 2 /5

مرحله 3 مبلغ پولی را که می توانید به راحتی به حساب معاملات خود اضافه کنید در هر ماه وارد کنید. ما حداقل 100 پوند در هر ماه پیشنهاد می کنیم) 3/5

مرحله 4 ، در صورت وجود ، مبلغ اضافی را که بیش از 15 سال به حساب خود اضافه می کنید وارد کنید. این مبلغ کل مبلغ پولی است که ممکن است طی 15 سال به حساب خود اضافه کنید. پر کردن ضروری نیست ، اما در صورت تلاش برای اضافه کردن پول بیشتر از 150 پوند در هر ماه ، می تواند به شما نشان دهد. 4/5

مرحله 5 بر روی دکمه "محاسبه" کلیک کنید تا علاقه مرکب را که در مبلغ سرمایه گذاری شده دریافت می کنید ، بدست آورید. برنامه ریزی سال مالی خود و دستیابی به اهداف مالی آسان و قابل اعتماد است! 5/5

آماده سرمایه گذاری هستید؟

این شانس شما برای برگزاری یک جلسه یک به یک با مشاوران تجاری ما و شروع سفر سرمایه گذاری خود است. مشاوره متناسب با اهداف سفارشی شما متناسب است. یک سرمایه گذاری امروز ، رشد هوشمندانه فردا است.

معجزه ترکیب

راز ثروتمند شدن ، معجزه علاقه مرکب است. گفته می شود آلبرت انیشتین علاقه مرکب را به عنوان هشتمین شگفتی جهان توصیف کرده است. این مفهوم شامل کسب بازده نه تنها در پس انداز اصلی شما بلکه به علاقه انباشته شده ای است که شما در سرمایه گذاری گذشته پس انداز خود انجام داده اید.

ماشین حساب بهره مرکب ما به شما نشان می دهد که اگر سرمایه گذاری کنید و هر سال سود خود را دوباره سرمایه گذاری کنید ، با گذشت زمان چقدر رشد خواهد کرد. این یک تعادل و تجزیه آینده پیش بینی شده برای دوره زمانی را فراهم می کند. علاقه مرکب راز ایجاد ثروت به مرور زمان با سرمایه گذاری ماهانه و سرمایه گذاری مجدد سود خود برای یک دوره زمانی است.

علاقه مرکب چیست؟

علاقه مرکب ، که به عنوان "علاقه به علاقه" نیز شناخته می شود ، مفهومی است که علاقه انباشته شده به مبلغ اصلی شما اضافه می شود ، با محاسبات سود آینده بر اساس کل اصلی اصلی و علاقه از قبل خراب شده. ترکیب قدرت علاقه مرکب با سرمایه گذاری منظم و مداوم در مدت زمان طولانی می تواند یک رویکرد بسیار مؤثر برای افزایش ثروت شما باشد - یک استراتژی رشد مرکب.

موارد زیر چند نمونه از سرمایه گذاری ها است که می توان علاقه را برای افزایش پتانسیل رشد ترکیب کرد:

  • هست یک.(انگلستان)
  • سهام هایی که سود سهام می پردازند
  • سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه
  • حساب پس انداز
  • حساب های موجود در بازار پول

ادغام بهره مرکب با یک الگوی پرداخت منظم در حساب پس انداز خود یا I. S. A. واقعاً می تواند در دراز مدت پرداخت کند. از یک ماشین حساب بهره مرکب می توان به عنوان ابزاری برای رشد مرکب برای حساب پس انداز یا سرمایه گذاری شما در یک بازه زمانی معین ، بر اساس نرخ بازده مورد انتظار استفاده کرد.

چطور می تونم…؟

سوال ها و جواب ها
1. چقدر برای شروع سرمایه گذاری نیاز دارم؟

توصیه می کنیم با حداقل 2،000 پوند و حداقل تعهد ماهانه 100 پوند شروع کنید. این که آیا شما این پول را بلافاصله تجارت می کنید یا سرمایه گذاری می کنید ، در اینجا هدف نیست. هدف این است که عمل ارتکاب مبلغ خاصی هر ماه به آزادی مالی شما انجام شود. اگر بتوانید با 5،000 تا 10،000 پوند شروع کنید ، خواهید دید که پول شما خیلی سریعتر رشد می کند. اما هدف در اینجا شروع است ، نه مبلغی که با آن شروع می کنید.

2. چه زمانی علاقه به دست می آید ، و چه زمانی پیچیده نمی شود؟

علاقه را می توان در حساب های پس انداز و سرمایه گذاری ها در آغاز یا پایان دوره ترکیبی ترکیب کرد. فرض کنید می خواهید سپرده های اضافی یا برداشت های اضافی را در محاسبه خود قرار دهید. در این حالت ، شما می توانید این کار را در آغاز یا پایان هر دوره انجام دهید-روزانه ، ماهانه ، سه ماهه ، نیم ساله و سالانه. ماشین حساب مرکب ما به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید و در صورت تعهد به آن ، رشد ثروت ممکن را مشاهده کنید.

3. چه کسی می خواهد بیشترین بهره را از علاقه مرکب کسب کند؟

علاقه مرکب رشد دارایی های شما را تسریع می کند. این امکان را به شما می دهد تا مبلغ پول را سریعتر از علاقه ساده رشد دهید زیرا در پایان هر دوره ترکیب ، بازدهی را نیز در هر دو پول سرمایه گذاری می کنید. این بدان معناست که برای رسیدن به اهداف خود نیازی به صرفه جویی در هزینه ندارید! صرفه جویی در پول در اینجا هدف نیست. رشد و ضرب آن است. ترکیب سرمایه گذاری های شما این کار را انجام می دهد.

4- نرخ بهره مؤثر سالانه چقدر است؟

پس از ترکیب ، نرخ سالانه مؤثر نرخ بهره ای است که شما در سرمایه گذاری خود دریافت می کنید. هنگامی که ترکیبات بهره ، نرخ سالانه مؤثر از نرخ اسمی سالانه بالا می رود. هرچه نرخ سود سالانه مؤثر بالاتر باشد ، بارها و بارها در طول سال بیشتر می شود.

سوال؟سؤالات متداول را بخوانید یا با ما در تماس باشید:
+44 (0) 203 699 9951 [email protected]

مأموریت ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا از طریق آموزش مالی درجه یک ، استقلال مالی برای خود و خانواده های خود ایجاد کنند.

هشدار مشاوره عمومی و سلب مسئولیت درآمد: لطفاً توجه داشته باشید که تجارت و سرمایه گذاری شامل چندین خطرات است. مارکوس د ماریا و سرمایه گذاری Mastery Trading Ltd فقط مشاوره کلی را در اختیار شما قرار می دهد ، نه مشاوره شخصی یا مالی.

بیشتر بخوانید ...

Trading Trading Ltd

درباره ما
خدمات
چرا ما

شکاف زمان خود را برای "جلسه استراتژی سرمایه گذاری" 100 ٪ رایگان خود انتخاب کنید

*لطفا توجه داشته باشید: به دلیل تقاضای زیاد ، ما فقط قبل از آزاد شدن آنها به عموم ، مدت زمان کوتاهی را نگه می داریم

هشدار مشاوره عمومی و سلب مسئولیت درآمد: لطفاً توجه داشته باشید که تجارت و سرمایه گذاری شامل چندین خطرات است. Trading Mastery Trading Ltd فقط مشاوره کلی را در اختیار شما قرار می دهد ، نه مشاوره شخصی یا مالی. این بدان معناست که ما حتی اگر شناخته شده باشند ، اهداف شخصی ، موقعیت های مالی یا نیازهای شما را در نظر نمی گیریم. بر این اساس ، توصیه ممکن است برای شما مناسب نباشد. ما ممکن است مشاوره کلی در مورد اندازه تجارت ، سطح حاشیه مورد نیاز و تکنیک های مدیریت ریسک مناسب برای استراتژی های معاملاتی خود ارائه دهیم.

لطفا درک کنید که نتایج ارائه شده معمولی نیستند. نتایج گذشته ، مطالبات درآمد و درصد نشانگر بازده آینده برای شما نیست. اگرچه مشتریان ما بالاتر از نتایج متوسط را می بینند ، اما یک فرد متوسط که از هرگونه آموزش در زمینه تجارت و سرمایه گذاری پیروی می کند ، نتیجه کمی ندارد.

ابزارهای مالی می توانند پایین بیایند و در نتیجه شما کمتر از آنچه در ابتدا سرمایه گذاری کرده اید دریافت کنید. هیچ توصیه ای ، بینش ، نمودارها ، تئوری ها یا فلسفه ها را به دست نیاورید ، تجارت و سرمایه گذاری سودآور را برای شما تضمین می کند. تصاویر استفاده شده فقط به عنوان مثال اهداف هستند.

لطفاً اطمینان حاصل کنید که از مشاوره حرفه ای یا مالی استفاده می کنید تا اطمینان حاصل کنید که تجارت یا سرمایه گذاری در هر محصول مالی برای شرایط شما مناسب است و از دریافت ، خواندن و درک هرگونه سند پیشنهادی قابل استفاده اطمینان حاصل کنید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 18 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:17