نحوه خرید سهام آنلاین

ساخت وبلاگ

قادر به خرید سهام به صورت آنلاین ، با از بین بردن واسطه ها و کاهش اصطکاک موجود در فرآیند سرمایه گذاری ، بازار سهام را دموکراتیک کرده است. با محصولات ساده تر و بصری تر ، بیشتر مردم به سرمایه گذار می شوند - و این کار را با مقادیر کمتری انجام می دهند. تمام آنچه شما نیاز دارید برخی از اصول اولیه برای شروع کار است.

Support A 1

قبل از خرید سهام چه باید در نظر بگیرم؟

قبل از خرید سهام ، تا آنجا که می توانید در مورد شرکت بیاموزید. اینترنت اطلاعات را به گونه ای دموکراتیک کرده است که باعث می شود آموزش خود در مورد شرکت های دولتی از همیشه آسانتر شود. ممکن است با مرور اعلامیه های شرکت مانند درآمد اخیر و خواندن پوشش خبری از منابع قابل اعتماد ، به این امر نزدیک شوید. اگر به دنبال مکانی برای شروع هستید ، Google News منابع زیادی را در یک مکان جمع می کند.

همانطور که شما در حال انجام تکالیف خود هستید ، یکی از اطلاعات مهم برای جمع آوری ، نسبت قیمت به درآمد است که به عنوان میزان پول سرمایه گذاران حاضر به پرداخت مبلغ سود شرکت می باشد. برخی از سرمایه گذاران ممکن است مایل به پرداخت هزینه های بیشتری باشند زیرا این شرکت را "ایمن" می دانند یا با سرعت زیادی در حال رشد است. با این حال ، به خاطر داشته باشید که فقط به این دلیل که سرمایه گذاران حاضر نیستند مبلغی را که شرکت می کند ، مبلغ زیادی بپردازند ، به این معنی نیست که این یک سرمایه گذاری بد است. این در واقع می تواند برعکس باشد زیرا این شرکت می تواند به سرعت رشد کند بدون اینکه مردم متوجه شوند.

متریک دیگر برای مشورت بتا سهام است که اندازه گیری نوسانات آن در پنج سال گذشته است. بتا اغلب در ترکیب S& P 500 ، استانداردی از ثبات در نظر گرفته می شود. شرکت هایی که نسبت به S& P نوسان قابل توجهی دارند ، بتاهای بالاتری دارند. بتا بیشتر از 1 ریسک بالا در نظر گرفته می شود در حالی که بتا پایین تر از 1 ریسک کم در نظر گرفته می شود. ریسک بالا به این معنی نیست که یک شرکت برای جلوگیری از آن است. در صورت انتخاب سرمایه گذاری ، فقط می توان از نزدیک تماشا کرد. سرمایه گذاران که مایل به تماشای سهام بسیار نزدیک نیستند ، اغلب شرکت های بتا پایین تر را انتخاب می کنند.

چگونه یک کارگزار آنلاین را انتخاب کنم؟

خرید سهام به صورت آنلاین به یک کارگزار نیاز دارد ، که یک شخص یا نهاد است که دارای مجوز خرید و فروش سهام از طریق مبادله است. سیستم عامل های زیادی برای انتخاب وجود دارد که سرمایه گذاران کارگزاری ها را بر اساس اهداف و ترجیحات شخصی خود انتخاب می کنند. برخی از واریانس ها در بین کارگزاران آنلاین شامل ویژگی ها ، هزینه ها ، سهولت استفاده و پشتیبانی از مشتری هستند. پس از انتخاب یک کارگزار ، باید یک برنامه را پر کنید ، شناسه را ارائه دهید و روش مورد نظر خود را برای تأمین اعتبار حساب انتخاب کنید.

کارگزاران آنلاین

شما می توانید از کارگزاران آنلاین به عنوان لخت ترین گزینه Bones فکر کنید. آنها به سادگی مکان هایی برای خرید و فروش سهام هستند. با توجه به این ، آنها برای افرادی که می خواهند بدون تعهد مالی بزرگ ، یا برای افرادی که دانش قبلی در مورد نحوه تصمیم گیری های آگاهانه سرمایه گذاری دارند ، آزمایش و فروش سهام را انجام دهند. از آنجا که کمی بیشتر از پشتیبانی فنی توسط این سیستم عامل ها ارائه می شود ، در صورت وجود هر هزینه ای ، هزینه های هر معامله کم است. کارگزاران آنلاین غالباً پیوندهایی به منابع شخص ثالث ارائه می دهند ، اما غیر از این که خودتان هستید.

کارگزاران آنلاین با کمک

برای کمی بیشتر در هر معامله ، می توانید با یک کارگزار تخفیف با کمک کار کنید. این سیستم عامل ها یک لایه اضافی از پشتیبانی نسبت به کارگزاران آنلاین اسپارتان ارائه می دهند و ممکن است اطلاعات بیشتری در مورد سهام مورد نظر شما معامله یا خبرنامه های منتشر شده با نکات ارائه دهند.

کارگزاران کامل خدمات

یک کارگزار تمام خدمات معادل کار با یک کارگزار واقعی است و بنابراین یک تجربه شخصی تر و دوست داشتنی تر از کارگزاران اصلی آنلاین را فراهم می کند. هنگامی که یک کارگزاری کامل پیدا کردید ، او وقت خود را برای آشنایی با شما شخصاً و مالی می گیرد. کارگزار هنگام تهیه یک برنامه مالی با اهداف متناسب با واقعیت های مالی و مرحله زندگی ، عوامل خاصی را در مورد زندگی شما در نظر می گیرد. کارگزاران کامل خدمات می توانند در سایر خدمات نیز مانند بودجه ریزی ، برنامه ریزی بازنشستگی و ارائه مشاوره مالی عمومی کمک کنند. با توجه به ماهیت بالای روابط مشتری خود ، کارگزاران کامل با خدمات گزینه ای گران تر هستند اما می توانند برای افرادی که برای شخصی سازی ارزش قائل هستند ، ارزش سرمایه گذاری داشته باشند. برخی از حساب ها را می توان با کمترین 1000 دلار تنظیم کرد.

مدیران پول

یک مدیر پول کسی است که شما برای سرمایه گذاری پول خود برای شما استخدام می کنید ، که با یک کارگزار متفاوت است که یک برنامه دقیق را در اختیار شما قرار می دهد اما سرمایه گذاری واقعی را برای شما می گذارد. مدیران پول با اوراق بهادار بزرگ کار می کنند و در نتیجه هزینه های قابل توجهی را پرداخت می کنند. اگر شما کسی هستید که می توانید حداقل 100000 دلار را به یک مدیر پول تحویل دهید ، احتمالاً هزینه شما را آزار نخواهد داد.

آیا می توانم سهام را مستقیماً از یک شرکت خریداری کنم؟

بسیاری از شرکت ها به شما امکان خرید مستقیم سهام را می دهند. به این برنامه مستقیم خرید سهام (DSPP) گفته می شود. اغلب اوقات شما قادر خواهید بود سود سهام خود را دوباره سرمایه گذاری کنید ، که بخشی از سود شرکت است که به سرمایه گذاران داده می شود. رفتن به مسیر مستقیم اغلب به معنای پرداخت هزینه های پایین تر از عبور از کارگزار است. با این حال ، گاهی اوقات ، شرکت ها فقط به شما اجازه می دهند اگر سهام خود را داشته باشید یا کارمند باشید ، مستقیماً سهام خریداری کنید. این غیر معمول نیست که شرکت ها به حداقل سرمایه گذاری نیاز داشته باشند یا معاملات را به زمان و قیمت خاص محدود کنند. بعضی اوقات شرکت ها به سهامداران اجازه می دهند سود سهام خود را در قالب سهام و نه به صورت پول نقد دریافت کنند.

از کجا می توانم سهام را بصورت آنلاین خریداری کنم؟

خارج از سهام معاملاتی با استفاده از پول خیالی ، که بسیاری از سیستم عامل ها ارائه می دهند تا بتوانید تمرین کنید ، یکی از راه های تجارت به صورت رایگان ، ردیابی شرکت هایی است که تجارت رایگان ارائه می دهند. تجارت رایگان یا صفر ، تجارت از اواخر ، به طور فزاینده ای محبوب شده است ، با کارگزاری های بزرگ و میراث که متعهد شده اند تا در پاسخ به تغییر رفتار مصرف کننده ، هزینه های خود را به طور کامل کاهش دهند. روزنامه نگاران مالی این جنبش را "جنگ های کارگزاری" لقب داده اند که مصرف کنندگان نهایی در نهایت از افزایش رقابت بهره مند می شوند.

Commission-free investing

در میان محصول جدیدی از کارگزاران آنلاین برای ظهور عمومی است که باعث می شود سرمایه گذاری در هر سهام برای هر مقدار پول-بدون کمیسیون-سرمایه گذاری کند. این پلتفرم با مأموریت برای دسترسی بیشتر به بازارهای عمومی برای افراد بیشتر ، سهام خود را در موضوعاتی مانند "غول های فنی" ، "محبوب ترین" (انتخاب های برتر از طریق حجم تجارت در جامعه) و "آینده زن است" (آینده "(آینده" (آینده زن است "(شرکت های تحت رهبری زن). این شرکت همچنین سهام انتخابی را در "برش" ارائه می دهد ، به این معنی که مشتریان می توانند به جای جمع آوری پول مورد نیاز برای خرید یک سهم کامل ، بخشی از سهام را خریداری کنند.

کدام سهام باید در لیست من باشد؟

به جای منزوی کردن یک نمونه کارها از سهام خاص برای سرمایه گذاری ، بسیاری از افراد مجموعه ای از بهترین شیوه ها را دنبال می کنند تا به آنها در تصمیم گیری های آگاهانه تری که با اهداف منحصر به فرد و اهداف مالی خود مطابقت دارد ، کمک کنند. بنابراین ، چند نکته برای تصمیم گیری های سرمایه گذاری که برای شما مؤثر است چیست؟

برای شروع ، دریابید که کدام بخش از بازار عملکرد خوبی دارد. کارگزاران سهام آنلاین اغلب ابزارهایی دارند که به شما امکان می دهد سهام را توسط بخش خود مرور کنید. برخی ، مانند عموم ، خوشه های بصری از مضامین را برای کمک به سرمایه گذاران برای کشف دسته بندی سهام و کشف شرکت های جدید در هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری خود ارائه می دهند.

How to buy stocks

در مرحله بعد ، به ترازنامه سهام نگاه کنید تا ببینید که آیا رشد آن به عملکرد بازار سهام بستگی دارد یا اینکه بدون در نظر گرفتن عملکرد کلی بازار رشد می کند یا خیر. زمان بندی یکی دیگر از عوامل مهم است. به عنوان مثال ، مطالعات بالینی می تواند تأثیر قابل توجهی در سهام دارویی داشته باشد. گزارش های درآمد نیز می تواند بر عملکرد سهام تأثیر بگذارد. سرانجام ، تجزیه و تحلیل فنی و موقعیت نمودار را مطالعه کنید.

همه این اطلاعات برای تصمیم گیری منطقی بسیار مهم است. یک قانون خوب این است که قبل از شروع سرمایه گذاری اهداف و اهداف خود را بیان کنید تا مجموعه ای از معیارها به جای احساسات فقط روده ، تصمیمات خود را راهنمایی کنند. این رویکرد به شما کمک می کند تا از خطاهایی مانند مغالطه هزینه غرق شده خودداری کنید ، یعنی زمانی که افراد فقط به دلیل منابع (زمان و پول) که آنها سرمایه گذاری کرده اند ، سرمایه گذاری بیش از حد لازم را انجام می دهند.

چگونه می توانم نمونه کارها خود را متنوع کنم؟

سبد سهام متنوعی از سهام شما را به یک سرمایه گذار مقاوم تر تبدیل می کند و همچنین ممکن است منجر به بازده بیشتر سرمایه گذاری شود. برخی از پویایی های موجود در بازار می توانند بخش های مختلف را به روش های مختلف تحت تأثیر قرار دهند ، بنابراین اگر نمونه کارها شما در یک منطقه خاص سنگین است ، می توانید ضررهای بزرگ (یا سود) را مشاهده کنید که بر کل استراتژی سرمایه گذاری شما تأثیر می گذارد. وجوه مبادله ای مبادله یا ETF ، یک روش رایج برای متنوع سازی ارائه می دهد زیرا آنها تنوع یک صندوق متقابل (از طریق گروه بندی سرمایه گذاری) را با سهولت معاملات ارائه شده توسط یک سرمایه گذاری معمولی ارائه می دهند.

چند سهام باید خریداری کنم؟

هیچ پاسخ جهانی به تعداد سهام که باید در آن سرمایه گذاری کنید وجود ندارد زیرا این امر به شدت به امور مالی شخصی و اهداف سرمایه گذاری شما بستگی دارد. سرمایه گذاران با هدف یک استراتژی متنوع سازی قوی ، به جای قرار دادن تمام تخم های خود در یک سبد واحد ، تعادل بین چندین سهام ایجاد می کنند.

پیشرفت در محصولات سرمایه گذاری آنلاین این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است که بتوانند بخشی از سهم را خریداری کنند ، چیزی که این صنعت "سرمایه گذاری کسری" لقب داده است. سرمایه گذاری کسری به ویژه برای سرمایه گذاران جدید مرتبط است زیرا مانع ورود سهام با هزینه های بالا مانند آمازون می شود که بیش از 1000 دلار در هر سهم معامله می کند. با سرمایه گذاری کسری ، سرمایه گذاران با همه پیشینه های مالی می توانند یک شرکت از شرکت هایی را داشته باشند که قبلاً ممکن است از دسترس سرمایه گذار روزمره نباشد.

عمومی یکی از کارگزاری هاست که این نوع سرمایه گذاری را ارائه می دهد. از طریق ویژگی ای به نام "برش" ، کاربران عمومی می توانند به جای اینکه این لایحه را برای یک سهم کامل قرار دهند ، به بخش هایی از شرکتهایی که به آنها اعتقاد دارند خریداری کنند.

Fractional investing

خط پایین

ثابت شده است که اینترنت یک نیروی بزرگ دموکراتیک سازی در بسیاری از صنایع است. با تشکر از آمازون ، مردم می توانند به یک فروشگاه به ظاهر نامحدود محصولات آنلاین از سراسر جهان دسترسی پیدا کنند. شرکت های اجاره ای و حمل و نقل آنلاین مانند Rent the Runway و TherealReal کالاهای لوکس دموکرات را دموکراتیک کرده اند و باعث می شود افراد در تمام سطح درآمد بتوانند طراحان مورد علاقه خود را بپوشند. YouTube برخی از هنرمندان ضبط کننده بالاترین زمان ما و محصول جدیدی از تأثیرگذار را که از برخی افراد مشهور سنتی قابل تشخیص هستند ، به دنیا آورده است.

به همین ترتیب ، فناوری بازار سهام را تغییر شکل داده و آن را برای افراد بیشتری در دسترس قرار داده است. امروز ، می توانید با کمترین 100 دلار سرمایه گذاری کنید و با گذشت زمان تخم مرغ لانه خود را بسازید و در بهترین شیوه های سرمایه گذاری هوشمند تحصیل کنید. نکته اصلی برای سرمایه گذاران مبتدی این است که در ابتدا اهداف خود را تعریف کنید ، تحقیقات مناسبی را انجام دهید که در آن ابزارها و شرکا به بهترین وجه به شما در رسیدن به اهداف خود کمک می کنند و وقت خود را برای یادگیری در مورد بازارهای عمومی و شرکت هایی که آنها را تشکیل می دهند ، قرار می دهید.

توسط پام ولتکز

Pam Velazquez مدیر ارشد بازاریابی در Public.com است.

مطالب فوق ارائه شده و پرداخت شده توسط عموم و فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است. در نظر گرفته نشده است که مشاوره سرمایه گذاری یا هر نوع مشاوره حرفه ای دیگری را تشکیل دهد و نباید به این ترتیب اعتماد کرد. قبل از اقدام بر اساس هرگونه اطلاعاتی ، ما شما را تشویق می کنیم تا با متخصصان مناسب مشورت کنید. ما هیچ شخص ثالثی را که در مقاله ارجاع شده است تأیید نمی کنیم. نظرات بازار و اقتصادی بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر است و ممکن است هنگام ارائه در اینجا به موقع باشد. استنباط نکنید یا فرض نکنید که هیچ اوراق بهادار ، بخش ها یا بازارهایی که در این مقاله شرح داده شده است سودآور بوده یا سودآور خواهد بود. کارایی گذشته ضمانتی برای نتایج آینده نیست. احتمال ضرر وجود دارد. نتایج عملکرد تاریخی یا فرضی فقط برای اهداف مصور ارائه شده است.

  • اشتراک گذاری
  • از طریق فیس بوک به اشتراک بگذارید
  • از طریق توییتر به اشتراک بگذارید
  • از طریق LinkedIn به اشتراک بگذارید
  • از طریق نامه به اشتراک بگذارید

محصولات

منابع

لینک های سریع

با ما تماس بگیرید

پیشینه این شرکت را در BrokerCheck Finra بررسی کنید.

© کپی رایت 2022 Public Holdings ، Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

داده های بازار توسط Xignite.

خدمات کارگزاری برای اوراق بهادار ثبت شده در ایالات متحده ، با استفاده از Open to Public Investing ، Inc. ("باز برای سرمایه گذاری عمومی") ، یک کارگزار ثبت شده و عضو FINRA & SIPC ، به مشتریان خودگردان ارائه می شود. اطلاعات اضافی در مورد کارگزار خود را می توانید با کلیک بر روی اینجا پیدا کنید. برای سرمایه گذاری عمومی باز است یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت های عمومی هلدینگز ، شرکت ("منابع عمومی"). این یک پیشنهاد ، درخواست پیشنهاد یا مشاوره برای خرید یا فروش اوراق بهادار یا افتتاح حساب کارگزاری در هر حوزه قضایی نیست که در آن برای سرمایه گذاری عمومی ثبت نشده باشد. محصولات اوراق بهادار ارائه شده توسط سرمایه گذاری عمومی برای سرمایه گذاری عمومی بیمه نشده اند. شرکت پاکسازی Apex ، شرکت پاکسازی ما ، بیش از حد معمول SIPC پوشش بیمه ای اضافی دارد. اطلاعات اضافی را می توان در اینجا یافت.

خدمات کارگزاری برای دارایی های جایگزین موجود در ملاء عام توسط Dalmore Group ، LLC ("Dalmore") ، عضو FINRA & SIPC ارائه می شود."دارایی های جایگزین" ، همانطور که این اصطلاح در ملاء عام استفاده می شود ، اوراق بهادار سهام عدالت است که طبق آیین نامه A قانون اوراق بهادار سال 1933 (به عنوان اصلاح شده) صادر شده است ("آیین نامه A"). این محتوا مشاوره سرمایه گذاری نیست. این سرمایه گذاری ها سوداگرانه هستند ، شامل خطرات قابل توجهی (از جمله نقص و از بین رفتن اصلی) هستند و FDIC یا SIPC بیمه نمی شوند. دارایی های جایگزین خریداری شده بر روی سکوی عمومی در حساب کارگزاری سرمایه گذاری عمومی برگزار نمی شود و توسط خریدار خودآگاه هستند. صادرکنندگان این اوراق بهادار ممکن است وابسته به عموم باشند ، و ممکن است در هنگام خرید یا فروش دارایی های جایگزین ، هزینه های عمومی (یا یک شرکت وابسته) را بدست آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطرات و تضاد منافع ، به این افشای مراجعه کنید. یکی از وابسته های عمومی ممکن است "آزمایش آبها" باشد و با در نظر گرفتن ارائه اوراق بهادار تحت ردیف 2 آیین نامه A. هیچ پول یا ملاحظه دیگری درخواست نمی شود و در صورت ارسال پاسخ ، پذیرفته نمی شود. هیچ پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار قابل قبول نیست و هیچ بخشی از قیمت خرید را نمی توان دریافت کرد ، تا زمانی که بیانیه ارائه شده به SEC توسط SEC واجد شرایط باشد. هرگونه پیشنهاد ممکن است بدون تعهد و تعهد از هر نوع ، در هر زمان قبل از اطلاع از پذیرش پس از تاریخ صلاحیت توسط SEC یا همانطور که در مطالب ارائه شده مربوط به فرصت سرمایه گذاری ارائه شده است ، در صورت استفاده ، پس گرفته یا ابطال شود. نشانه ای از علاقه به خرید اوراق بهادار شامل هیچ تعهدی و تعهد به هیچ وجه نیست.

خدمات اعدام Cryptocurrency توسط Apex Crypto LLC (NMLS ID 1828849) از طریق توافق نامه صدور مجوز نرم افزار بین Apex Crypto LLC و Public Crypto LLC ارائه شده است. Crypto apex یک دلال کارگزار ثبت شده یا عضو SIPC یا FINRA نیست. ارزهای رمزپایه اوراق بهادار نیستند و FDIC یا SIPC بیمه نمی شوند. Apex Crypto دارای مجوز برای فعالیت در فعالیت های تجاری ارز مجازی توسط وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک است. لطفاً اطمینان حاصل کنید که خطرات ناشی از آن را قبل از تجارت کاملاً درک کرده اید: افشای حقوقی ، Crypto Apex.

Dalmore و Apex Crypto ، LLC به هیچ یک از شرکتهای تابعه دارایی عمومی وابسته نیستند.

معاملات بدون کمیسیون سهام و ETF به کمیسیون های 0 دلار برای باز کردن در زمینه سرمایه گذاری های شخصی خود کارگزاری نقدی شخصی که تجارت اوراق بهادار و ثبت شده در ایالات متحده را به صورت الکترونیکی در ساعات معاملات منظم انجام می دهند ، اشاره دارد. به خاطر داشته باشید که هزینه های دیگر مانند هزینه های نظارتی ، هزینه اشتراک حق بیمه ، کمیسیون معاملات در ساعات معاملات طولانی ، هزینه های انتقال سیم و هزینه بیانیه کاغذ ممکن است برای حساب کارگزاری شما اعمال شود. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به برنامه هزینه سرمایه گذاری عمومی مراجعه کنید.

سهام کسری در خارج از عموم غیرقانونی است و قابل انتقال نیست. برای توضیح کامل در مورد شرایط ، محدودیت ها و محدودیت های مرتبط با سهام کسری ، برای کسب اطلاعات بیشتر به افشای سهم کسری ما مراجعه کنید.< SPAN> معاملات بدون کمیسیون سهام و ETF به کمیسیون های 0 دلار برای باز کردن برای سرمایه گذاری در حساب های کارگزاری نقدی شخصی خود هدایت شده که تجارت اوراق بهادار و ثبت شده در ایالات متحده را بصورت الکترونیکی در ساعات معاملاتی منظم انجام می دهند ، اشاره دارد. به خاطر داشته باشید که هزینه های دیگر مانند هزینه های نظارتی ، هزینه اشتراک حق بیمه ، کمیسیون معاملات در ساعات معاملات طولانی ، هزینه های انتقال سیم و هزینه بیانیه کاغذ ممکن است برای حساب کارگزاری شما اعمال شود. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به برنامه هزینه سرمایه گذاری عمومی مراجعه کنید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 27 تاريخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1402 ساعت: 18:10