متداول Coronavirus: چرا برخی از افراد با استفاده از گلو خود ، آزمایش های Covid خانگی را هک می کنند؟

ساخت وبلاگ

یک آزمایش خانگی Covid-19 در ایالات متحده با یک سواب برای چرخش در سوراخ بینی همراه است. اما برخی از کاربران می گویند که آنها نیز گلو را می چرخانند - حتی اگر این چیزی نیست که دستورالعمل ها می گویند. دکتر جنت وودکاک ، رئیس سازمان غذا و دارو ، گفت: "آنها ممکن است خودشان را ضرب و شتم کنند."Angus Mordant/Bloomberg از طریق Getty Images عنوان پنهان

یک آزمایش خانگی Covid-19 در ایالات متحده با یک سواب برای چرخش در سوراخ بینی همراه است. اما برخی از کاربران می گویند که آنها نیز گلو را می چرخانند - حتی اگر این چیزی نیست که دستورالعمل ها می گویند. دکتر جنت وودکاک ، رئیس سازمان غذا و دارو ، گفت: "آنها ممکن است خودشان را ضرب و شتم کنند."

Angus Mordant/Bloomberg از طریق Getty Images

تعداد زیادی از افراد در توییتر می گویند که علاوه بر بینی شما ، گلو شما را می توان روش بهتری برای استفاده از کیت آزمایش Covid-19 برای تشخیص نوع Omicron داشت. آیا این درست است؟

اگر از آزمایش خانگی Covid-19 در ایالات متحده استفاده کرده اید-آزمایشات سریع "آنتی ژن" که نوید می بخشد در 15 دقیقه یا بیشتر-شما مته را می شناسید. شما به طور معمول یک سواب پنبه ای را در سوراخ بینی خود می چرخانید ، آن را با مقداری مایع مخلوط کرده و سپس آن را روی نوار تست رها می کنید تا در انتظار نتایج باشد: مثبت یا منفی برای تاج.

اما در هفته های اخیر ، یک بحث آنلاین در مورد اینکه کجا می توانید آن سواب پنبه را بچسبانید ، وجود داشته است. اگرچه دستورالعمل ها یک سواب بینی را روی محصولات ایالات متحده مشخص می کنند ، برخی از متخصصان پزشکی معتقدند که این آزمایش در تشخیص کرونوویروس و به طور خاص نوع Omicron مؤثرتر است ، اگر سواب کیت علاوه بر بینی در گلو و/یا گونه استفاده شود.

چرا این هک پدیدار شد - و آیا علوم پزشکی برای تهیه نسخه پشتیبان از آن وجود دارد؟

ایده سواب گلو به خودی خود یک گام رادیکال نیست. حتی اگر کیت های تست آنتی ژن در ایالات متحده برای یک سواب بینی طراحی شده باشد ، آزمایش های خانگی برای یک سواب گلو در سایر کشورها - به عنوان مثال در کانادا و ایالات متحده طراحی شده است.

ایده بداهه نوازی با سواب گلو به نوع Omicron متصل شده است ، که در اواخر ماه نوامبر مشخص شد و جهان را فرا گرفته است. محققان به طور فزاینده معتقدند Omicron ممکن است قبل از بینی در گلو تکرار شود.

این یکی از یافته های مطالعه ای بود که در دانشگاه کیپ تاون در آفریقای جنوبی انجام شد. محققان توانایی آزمایش PCR را در تشخیص نوع با مقایسه آزمایش های تشخیصی برای 382 بیمار Covid-19 که در بیمارستان بستری نبودند ، بررسی کردند. در بیماران مبتلا به نوع دلتا کروناویروس ، Saliva Swabs 71 ٪ از زمان ویروس را تشخیص داد ، در حالی که سواب های بینی آن را 100 ٪ از زمان پیدا کردند. اما در بیماران مبتلا به OMICRON ، محققان معکوس دریافتند: سواب بزاق ویروس را 100 ٪ از زمان تشخیص داد ، در حالی که سواب های بینی 86 ٪ از زمان آن را گرفتند.

این تحقیق همکار مورد بررسی قرار نگرفته است. و آزمایشات مورد استفاده در مطالعه تست های PCR بود ، نه تست های آنتی ژن..

A guide to COVID tests: When to test, what kind to use and what your results mean

عکس ها - اخبار بهداشت

راهنمای آزمایش های Covid: چه موقع آزمایش ، چه نوع استفاده کنید و نتایج شما به چه معنی است

با این وجود ، مطالعه آفریقای جنوبی برخی از اپیدمیولوژیست ها و ایمونولوژیست ها را در ایالات متحده سوق داده است تا با استفاده از گلو یا گونه های خود علاوه بر بینی ، در هنگام تجویز خودآزمایی ، آزمایش های آنتی ژن را آزمایش کنند.

این یک استفاده مجاز از کیت ها نیست ، سازمان غذا و دارو را یادآوری می کند ، که کیت ها را تنظیم می کند: "واقعیت: وقتی تست های آنتی ژن سریع #COVID19 در خانه می آید ، آن سواب ها برای بینی شما هستند و نه گلو شما."در توئیتی صادر شده در 7 ژانویه گفت.

و حتی طرفداران سواب گلو از تأیید این تمرین برای عموم و بدون چراغ سبز از FDA متوقف می شوند.

یکی از صداهایی که اغلب به نفع سواب زدن گلو است ، دکتر مایکل مینا است که قبلاً اپیدمیولوژیست و ایمونولوژیست در هاروارد T. H. دانشکده بهداشت عمومی چان و اکنون مدیر ارشد علوم شرکت آزمایشی EMED. وی توئیت کرده است: "ما باید با دقت به جستجوی سواب های گلو بپردازیم تا مقداری حساسیت به آن اضافه کنیم" و "گلو سواب + بینی ممکن است شانس ایجاد ویروس سواب را بهبود بخشد."

اما مینا به توئیتی ادامه داده است كه FDA حق داشت به مردم هشدار دهد كه مخالف دستورالعمل های تولید كننده نباشند: "به ما بگویید كه به عموم مردم نروند كه در مقابل مسیرها نروند ، كاری * درست * است."

دکتر جیل وودهد ، استادیار بیماریهای عفونی بزرگسالان و کودکان در کالج پزشکی بیلور ، موافق است: "این آزمایشات برای انجام [سواب های گلو] طراحی نشده است ، بنابراین ما نمی دانیم که آیا مثبت کاذب یا منفی وجود دارد.""از نظر منطقی منطقی است که شما می خواهید آن را انجام دهید ، اما اینگونه نیست که [تست ها] توسعه یافته یا آزمایش شده اند."

دکتر یوکا مانابه ، مدیر دانشیار تحقیقات و نوآوری جهانی و استاد پزشکی در دانشکده بهداشت عمومی جان هاپکینز بلومبرگ می گوید ، یکی از مشکلات بالقوه می تواند ویسکوزیته ضخیم تر بزاق گلو باشد. به گفته وی ، این امکان وجود دارد که ابتدا نمونه فیلتر شود تا نتیجه دقیقی به دست آورد.

مایکل داوینول ، پزشک اورژانس که به عنوان مشاور اصلی پزشکی در زمینه خدمات بهداشتی و درمانی ، یک شرکت آزمایش پزشکی فعالیت می کند ، می گوید: این لزوماً یک نگرانی اساسی نیست. او می گوید که ماهیت بزاق گلو به سادگی می تواند باعث شود که آزمایش پیامی را نشان دهد که نتیجه آن نامعتبر است نه یک مثبت کاذب.

یکی دیگر از مشکلات مهم بالقوه ، مانابه خاطرنشان می کند ، طول سواب در بعضی از کیت ها است: "سواب که شما استفاده می کنید چوب بسیار طولانی ندارد زیرا فقط به معنای استفاده در جلوی بینی شما است. بنابراین بنابراین. برای اینکه بتوانید آن را به پشت گلو خود برسانید ، برای برخی از کیت ها ، بسته به طول سواب ، برای برخی از کیت ها بسیار آسان نخواهد بود. "

بحث عمومی در مورد بهترین راه برای سواب باعث شده است که گروه های رو به رشد صداها خواستار مطالعات جدید و بازسازی کیت ها و/یا دستورالعمل ها شوند.

این نوع تغییر همان چیزی است که میشال تال به آن امیدوار است. تال ، مربی در انستیتوی زیست شناسی سلولهای بنیادی دانشگاه استنفورد و پزشکی احیا کننده و یک دانشمند بازدید کننده در انستیتوی فناوری ماساچوست ، طرفدار سواب های گلو است. او قبل از دیدن هر کسی به صورت حضوری ، از او می پرسد که آنها یک آزمایش کروناویروس را انجام می دهند و نه تنها بینی خود را بلکه گونه های آنها ، سقف دهان خود ، زیر زبان خود و - اگر به راحتی لگد نمی زنند - در نزدیکی لوزه ها گلو خود را سوت می دهند.

تال می گوید: "من احساس ناامیدی می کنم که FDA و CDC روی این کار پرش نکردند و سعی می کنند تغییرات سریع تری ایجاد کنند.""ویروس همیشه دو قدم جلوتر است و ما سازگار نمی شویم."

در جلسه جلسه کنگره روز دوشنبه ، رئیس جمهور FDA ، دکتر جنت وودکاک ، خاطرنشان کرد: مؤسسات ملی بهداشت به تسریع در مجوز آزمایش های جدید در خانه کمک کرده است تا آنها بتوانند در یک یا دو روز ثبت نام FDA را دریافت کنند. اما او گفت که ممکن است مدتی طول بکشد تا شرکت ها تنظیمات آزمون خود را تغییر دهند تا سواب های بزرگتر برای گلو را شامل شود.

در این میان ، او به مردم هشدار داد كه با دستگاه های فعلی كه به عنوان سواب بینی طراحی شده اند ، گلو خود را نكند. او گفت: "آنها ممکن است خودشان را چاقو کنند.""این خوب نخواهد بود."

شیلا مالروونی الدرد یک روزنامه نگار مستقل بهداشت در مینیاپولیس است. وی در مورد Covid-19 برای بسیاری از نشریات ، از جمله نیویورک تایمز ، خبرهای بهداشتی Kaiser ، Medscape و واشنگتن پست نوشت. اطلاعات بیشتر در sheilaeldry. pressfolios.com. در توییتر: milepostmedia.< SPAN> در جلسه کنگره روز دوشنبه ، رئیس بازیگری FDA ، دکتر جنت وودکاک ، خاطرنشان کرد: مؤسسات ملی بهداشت به تسریع در مجوز تست های جدید خانه کمک کرده است تا آنها بتوانند در یک یا دو ثبت نام FDA را بدست آورندروزها. اما او گفت که ممکن است مدتی طول بکشد تا شرکت ها تنظیمات آزمون خود را تغییر دهند تا سواب های بزرگتر برای گلو را شامل شود.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:22