یکی از آنها: "ما تمایل داریم سریعتر و زودتر از سایر مدیران باشیم"

ساخت وبلاگ

ریچارد دریهوس مانند سرمایه گذار حرکت غایب به وجود می آید.

آقای دریهوس با قفل های وحشی ، فرفری و شیوه عجیب و غریب خود می تواند تلاقی بین آلبرت انیشتین و یک صحبت هارپو مارکس باشد.

او پس از ترس و هیجان در آخرین کشف سهام خود ، او را با یک تک لاینر مسخره می کند. دهان آگاپه ، او با صدای بلند می خندد.

شاید این کمک کند که هم یک نبوغ و هم زانی باشد. وی به ترتیب سال گذشته در سال گذشته در صندوق های کوچک تهاجمی و رشد میانه درپوش خود به ترتیب 196. 6 ٪ و 222. 4 ٪ به دست آورد.

با شماره هایی از این دست ، سرمایه گذاران نهادی و ثروتمند اهمیتی نمی دهند که بنیانگذار 58 ساله مدیریت سرمایه دریهوس در شیکاگو مستعد ابتلا به آن باشد. به تازگی ، آقای دریهوس می گوید ، او بزرگترین حساب خود را هنوز به زمین انداخت: 120 میلیون دلار از برنامه ملی مزایای صنعت آسانسور ، یک برنامه بازنشستگی اتحادیه.

جالب نیست این واقعیت است که سرمایه گذاران متوسط نمی توانند به اوراق بهادار داخلی و میانه داخلی داخلی آقای Driehaus بپردازند ، که هر کدام به حداقل 10 میلیون دلار سرمایه گذاری نیاز دارند. اما در سال 1996 ، این شرکت صندوق های متقابل Driehaus را راه اندازی کرد ، گروهی از صندوق های بین المللی که توسط دیگران اداره می شدند و سبک تهاجمی آقای Driehaus را در بر می گیرند.

آقای دریهاوس با آمدن از آغازهای ناچیز در سمت جنوب غربی شیکاگو ، برای اولین بار با خرید و فروش سکه به عنوان یک کودک سرمایه گذاری کرد. او به جای خرید سکه هایی که فروشندگان می فروختند ، آنهایی را که به دنبال خرید بودند خریداری کرد.

در اوایل دهه 1970 ، او جوانترین مدیر نمونه کارها در A. G. Becker شد ، جایی که مدتها قبل از داغ شدن تجارت روز ، سبک سرمایه گذاری سریع و سریع بازی خود را تمرین کرد.

بیل لاری ، مشاور مستقر در شیکاگو ، خانواده های ثروتمند ، بنیادها و برنامه های بازنشستگی که مشتری ها را به آقای دریهوس آورده است ، می گوید: "ریچارد دریهوس بسیار خوب می تواند پدر سرمایه گذاری باشد.""او واقعاً پدر و مادری بود که به دنبال درآمد و حرکت درآمدی بود."

q سرمایه گذاری حرکت به نظر می رسد خطرناک است. آیا این خطرناک است؟

اگر می دانید وقتی همه چیز تغییر می کند ، به هیچ وجه خطرناک نیست. شما با جریان می روید. اگر بخواهید بسیار شرقی است. من به عنوان یک کاتولیک بزرگ شدم ، اما بسیاری از تاکتیک های ما شرقی تر هستند. ما به سرعت در برابر تغییرات واکنش نشان می دهیم.

به عبارت دیگر ، چه چیزی قوی تر است: چوب قرمز یا نی؟خوب ، در یک محیط عادی چوب قرمز قوی تر است ، اما در طوفان نی قوی تر است ، زیرا خم می شود. بنابراین یکی از نقاط قوت ما انعطاف پذیری و باز بودن ما در برابر تغییرات است.

س به عنوان یک سرمایه گذار حرکت ، آیا شما اساساً به دنبال آخرین انقلاب هستید؟

ما در تلاش برای دیدن آنچه در بازار فناوری و همچنین خود بازار اتفاق می افتد ، پذیرندگان اولیه هستیم. ما تمایل داریم که سریعتر و زودتر از سایر مدیران باشیم و به همین ترتیب یک رقابت رقابتی به ما می دهد.

ما همچنین در تلاش هستیم تا به خانه برسیم. بسیاری از مردم به دنبال تک آهنگ ها و دونفره ها هستند ، اما ما مایل به رفتن به توپ طولانی هستیم زیرا این همان چیزی است که بازده اضافی از آن استفاده می شود. بخش اعظم بازار کارآمد است ، اما به اندازه کار شما با صنایع جدید ، شرکت های جدید کارآمد نیست.

س آیا در این بازار وجود دارد که در این بازار وجود داشته باشد؟

ما فکر می کنیم برخی از خانه ها را اجرا کرده ایم. در حقیقت ، یکی از بزرگترین منابع ما در شرکتی به نام Power One Inc. آنها مبدل ها را تبدیل می کنند و برق قدیمی یا برق کثیف را به برق بسیار قابل اعتماد و اولتراکلی تبدیل می کنند.

پنجاه سال پیش ، قابلیت اطمینان برق آمریکا 99. 9 ٪ بود که به نظر می رسید بسیار خوب است زیرا این حدود 50 امتیاز پایه بالاتر از صابون عاج است.[بخندید] خوب ، در اقتصاد دیجیتال امروز ما ، شما به آنچه آنها برق اولتراکلی می نامند ، نیاز دارید.

تقریباً باید کاملاً ناکام باشد زیرا اقتصاد دیجیتال با از دست دادن قدرت دوم یا دو نفر تجزیه می شود.

Power One باعث می شود همه این مبدل ها برق موجود را به دست آورند و آن را تمیز تر کنند ، این بدان معناست که هیچ نوسانات ، برپس ، تف یا وقفه و خدمات فوق العاده برای اقتصاد جدید ما وجود ندارد.

س چه مدت متعلق به آن هستید؟

حدود شش ماهما آن را فقط به دلیل فروش خوب ، درآمدها و باقیمانده ها خریداری کردیم ، که اصول اساسی ما به آنها نگاه می کنیم. در کنفرانس مشتری ما ، ما در مورد چگونگی افزایش عقب ماندگی آنها 62 ٪ متوالی صحبت می کردیم.

به طور معمول ، 62 ٪ سال گذشته است ، بنابراین من پرسیدم ، "بگذارید ببینم چه اتفاقی می افتد" ، و اینگونه است که ما در مورد این کل قدرت قدرت فهمیدیم. تحقیق در مورد این امر ما را به سمت فرصت های دیگر نیز سوق داد.

یکسو کننده بین المللی شرکتی دیگر است که دستگاه های سبک ، نیمه هادی ها و قدرت پاک را ایجاد می کند و [ما] شرکتی به نام C& D Technologies داریم که باعث می شود منبع تغذیه بدون وقفه نیز باشد. بنابراین ما یک موضوع در اینجا داریم. موضوع کیفیت و قابلیت اطمینان انرژی است.

س با قدرت یک ، آیا هنوز دستاوردانی وجود دارد؟

من فکر می کنم هنوز خیلی زود هستیم. این به نوعی مانند تشخیص زود هنگام اینترنت است. نیاز به تبدیل بخش قابل توجهی از برق ما به این برق با کیفیت بالاتر و اولتراکلیایی نیاز فوق العاده ای خواهد داشت.

س در بخش فناوری ، نظر شما درباره موارد دلخواه مانند سیسکو ، مایکروسافت ، دل و کوالکام چیست؟

آنها اکنون کاملاً کسل کننده هستند. آنها در یک مقطع جالب بودند. در حال حاضر ، آنها کلاه بسیار بزرگی هستند ، و ما فکر می کنیم که آنها کاملاً مورد سوء استفاده قرار می گیرند ، بنابراین ما فکر می کنیم که این پول در سهام شخصی در منطقه میانی و کوچک تر جمع می شود.

س در بخش فناوری چه چیزی را دوست دارید؟

یک اینترنت ، به عنوان یک گروه جمع ، هنوز تحت فشار قرار دارد. اما احساس می کنیم یک دوجین نام در آنجا وجود دارد که بسیار جذاب به نظر می رسند. آنها ممکن است از اوج خود 30 ٪ ، 50 ٪ یا 70 ٪ تخفیف داشته باشند و به عقب برگردند.

در منطقه اینترنت ، ما شرکتی به نام گروه سیستم های دکارت ، یک شرکت تدارکات B2B را دوست داریم. و یکی دیگر از آنها به نام خرید Pro .com ، در سرویس تجارت الکترونیکی B2B ؛و شرکت Homestore.com ، اپراتور وب سایت های خانه و املاک و مستغلات.

س از آنجایی که صندوق شما سالانه 200 ٪ تا 300 ٪ گردش مالی دارد ، آیا این بدان معنی است که شما می توانید طی چند ماه از این سهام خارج شوید؟

A می تواند باشد. ما خیلی سریع تغییر می کنیم. اگر چند ماه پیش به بزرگترین منابع ما نگاه کنید ، ما از بیشتر آنها خارج هستیم. ما مدیران فعال سهام فعال هستیم و چیزها را نگه نمی داریم و آرزو می کنیم که آنها بالاتر بروند. بنابراین اگر آنها خوب عمل نکنند ، و چیزهای دیگر بهتر به نظر می رسند ، ما به این امر خواهیم رفت.

مثل این است که ما در تجارت رستوران هستیم. ما نمی خواهیم غذایی داشته باشیم که نه ماه پیش خریداری کردیم.[خنده]

س آیا باید سرمایه گذاران نگران یک بازار تصحیح یا در مقیاس کامل خرس در کوتاه مدت باشد؟

بله ، آنها باید. به همین دلیل است که شما متنوع و کلاسهای دارایی های مختلف را متنوع می کنید. اما من یکی را پیش بینی نمی کنم. در حالی که من الان نسبت به اوایل سال کمتر محتاط هستم ، هنوز زمان آن رسیده است که مراقب باشید و بیش از حد به یک سبک خاص متمرکز نشوم.

همه به سمت رشد تکیه می کنند ، و من در واقع فکر می کنم ارزش ، به عنوان یک کلاس دارایی ، اکنون جذابیت بیشتری دارد. این می تواند برای چند سال خوب عمل کند ، اما ، به طور کلی ، رشد جایی است که شما می خواهید با گذشت زمان بیشتر پول خود را بدست آورید.

ریچارد اچ. دریهاوس ، 58 ساله ، مدیرعامل و رئیس ، شرکت مدیریت سرمایه Driehaus در شیکاگو. مدیر پرتفوی سرب برای رشد کلاه کوچک Driehaus و صندوق های رشد درپوش میانی. مدیر صندوق رشد بازیابی کلاه کوچک

رشد کلاه کوچک Driehaus (دارایی ، 1 میلیارد دلار): بازده سال به روز ، 28. 87 ٪ ؛1 ساله ، 128. 52 ٪ ؛3 ساله ، 63. 20 ٪ ؛5 ساله ، 37. 98 ٪ ؛10 ساله ، 36. 65 ٪

10 هلدینگ برتر: Power One Inc. ، Newport Corp. ، Artesyn Technologies ، Oak Technology Inc. ، Macrovision Corp. ، TUT Systems Inc. ، Corp. آزمایشگاه ، Capstone Turbine Corp. ، Celgene Corp. ، Microsystems Natural

رشد درپوش میانه Driehaus (دارایی ، 1. 9 میلیارد دلار): YTD ، 27. 25 ٪ ؛1-yr ، 137. 22 ٪ ؛3 ساله ، 73. 33 ٪ ؛5 ساله ، 46. 02 ٪ ؛10 ساله ، 36. 80 ٪

10 هلدینگ برتر: Power One Inc. ، Coing Inc. ، Waters Corp. ، Newport Corp. ، Rectifier Inteational ، Quest Diagnostics Inc. ، Corp Sandisk Corp. ، Ariba ، Ciena Corp. ، Brocade Communications

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:35