نوجوان که میلیون ها نفر را در بیت کوین ساخته است ، همه چیز را بر روی این نشانه مبهم می کند

ساخت وبلاگ

Erik Finman, photographed on the Metal blog

تمام جلسات درخواستی را از اجلاس امنیتی هوشمند اینجا ببینید.

اریک فینمن 12 ساله بود که در تابستان سال 2011 1000 دلار ارزش بیت کوین خریداری کرد. اولین پول دیجیتالی جهان فقط دو سال داشت و با 10 دلار تجارت می کرد ، زمانی که بیشتر افراد ، اگر اصلاً از بیت کوین اطلاع داشتند ، آن را مرتبط می دانند. با تجارت داروی تاریک وب یا طرفداران حاشیه ای از آزادیخواهان ، آنارشیست ها و Cypherpunks.

یک ماه قبل از خرید ، او با والدین خود معامله را قطع کرد. اگر او بتواند هدیه 1000 دلاری را از مادربزرگ خود به 1 میلیون دلار تبدیل کند ، دیگر نیازی به حضور در دانشگاه نخواهد داشت. تا سال 2017 ، او این توافق نامه را به دست آورد.

این تصمیم پرسود ، استقلال مالی را به بومی آیداهو غیرقابل تحمل برای اکثر نوجوانان می دهد. وی در سن 15 سالگی از دبیرستان خارج شد تا به سانفرانسیسکو نقل مکان کند و یک راه اندازی آموزش آنلاین ، Botangle (که بعداً فروخت و سپس خریداری کرد) پیدا کرد. او همچنین انرژی خود را صرف چند پروژه حیوان خانگی ، از جمله یک پزشک دکترا با الهام از دکتوپوس ، کت و شلوار روباتیک و راه اندازی ماهواره ای که حاوی یادگاری های فرهنگ پاپ از زمین است ، خرج کرد.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشد ، ثروت های ناگهانی چیزی از Wunderkind ، مانع های تجاری و نگرش ترکیبی از آب و هوایی منجر به یک شهرت ویروسی برای کارآفرین جوان شده است. و او از شهرت اینترنتی خود Kool-Aid مستی می کند ، که اغلب موفقیت خود را در توییتر می کند.

"من حتی 21 ساله نیستم. فقط صبر کنید."

خوب ، "صبر" ظاهراً به پایان رسیده است. جوانترین میلیونر بیت کوین در جهان اخیراً چیز بزرگ بعدی خود را اعلام کرد: او تمام دارایی های بیت کوین خود را به فلز می اندازد ، یک رمزنگاری که ICO را در سال 2017 راه اندازی کرد.

وی در مصاحبه ای به من گفت: "من مایل هستم که همه اینها را روی فلز ببندم.""من تمام پول رمزنگاری خود را به این سکه تبدیل می کنم."

Metal (MTL) نشانه ای از Metal Pay است ، کیفیتی که به کاربران امکان می دهد چندین سکه را ذخیره کرده و آنها را برای یکپارچه USD مبادله کنند. Finman آن را به عنوان برنامه "همه در یک" برای ارزهای رمزنگاری می کند. برنامه شبیه Venmo به کاربران خود اجازه می دهد تا دلار به یکدیگر بفرستند و برای فعالیت خود در برنامه MTL کسب کنند (این نشانه های پاداش از "استخر پوپ" برنامه خارج می شوند ، یک تور 26،000،000 توکن که نشان دهنده کمی بیش از یک سوم از این موارد است. کل منبع MTL).

فینمن با صحبت از طراحی براق برنامه گفت: "این باعث می شود رمزنگاری سکسی باشد."

این طراحی جذاب فلزی و بنیانگذار/مدیرعامل/مدیرعامل مارشال هاینر بود تا بتواند رمزنگاری را "سکسر" برای عموم مردم قرار دهد ، که Finman را به این پروژه تبدیل کرد. پس از ارتباط در توییتر ، این دو در ماه ژوئن به یک شام شغلی شش ساعته نشستند ، و فینمن احساس کرد که این برخورد "عشق او به رمزنگاری را دوباره انجام داده است."او موافقت كرده بود كه كل سبد رمزنگاری خود را به نشانه های MTL تبدیل كند و سرمایه گذاری خود را در 19 اوت اعلام كند ، در همان روز Pay Metal Pay سرانجام از آزمایش بتا فارغ التحصیل شد.

دیروز دیروز به من گفت که او قبلاً "مقدار خوبی" از بودجه را در MTL قرار داده است ، اما او هنوز 446 بیت کوین (به ارزش حدود 4. 5 میلیون دلار در حال حاضر) دارد ، که قصد دارد به تدریج به MTL منتقل شود. وی با بیان اینکه "یک پمپ بزرگ" باعث ایجاد اعتیاد به قیمت می شود و هرگونه "پشتیبانی واقعی مردمی" را برای این سکو ایجاد می کند ، این روند را توجیه کرد.

Finman همچنین در این شرکت نقش ایفا کرده است ، اگرچه بیوگرافی وی در وب سایت Metal Pay عنوان شغلی را شامل نمی شود ، بنابراین مشخص نیست که عملکرد وی چیست. او به من گفت: "من به عناوین اعتقاد ندارم.""فقط دیشب من روی محصول کار می کردم. من دو روز پیش در استخدام کمک می کردم. در موارد دیگر ، من در مورد اطلاعیه ها فیلم می سازم. من روی هر چیزی که از نظر جسمی می توانم کار می کنم ، زیرا ، همانطور که می دانید ، ما اهداف بزرگی برای گفتن داریم. "

در واقع اهداف بزرگ. فینمن به این افتخار می گوید که Pay Metal Libra ، ایده های فیس بوک در مورد ارز دیجیتال را شکست می دهد ، و او حتی تا آنجا پیش رفته است که می گوید فلز جایگزین بیت کوین خواهد شد.

وی روز جمعه در مصاحبه ای به من گفت: "بله ، این ادعاهای جسورانه است.""من فکر کردم 10 سال پیش ما در فضای blockchain [تاکنون] خیلی بیشتر خواهیم بود."او پرداخت فلزی را به عنوان برنامه قاتل می بیند که سرانجام cryptocurrency را "برای افراد عادی" قابل استفاده خواهد کرد.

"من دوست دارم بگویم که ما انرژی اژدها داریم. احساس می کنم حرکت اینجا است. من واقعاً هرگز ندیده ام که این حرکت خیلی سریع ، خیلی سریع و حتی بیشتر اتفاق بیفتد.... ما دیروز شماره یک در حجم معاملات و افزایش قیمت در Binance بودیم. "

این نشانه فلزی در روزهای پس از اعلام فینمن از 40 تا 60 میلیون دلار حجم معاملات 24 ساعته برخوردار بود. در بیشتر ماه های ژوئیه و آگوست ، این نشانه از 300000 دلار به چند میلیون دلار در معاملات روزانه در حال ساعت بود (صرفه جویی در سنبله حدود 18 میلیون دلار چند روز قبل از اعلام). افزایش فعالیت معاملاتی باعث افزایش قیمت تا 0. 40 دلار شده است که تقریباً دو برابر قیمت آن در هفته قبل است. مانند بسیاری از به اصطلاح Altcoins در بازار رمزنگاری ، این یک فریاد دور از همه زمان های خود است (~13 دلار) در اوج شیدایی بازار 2017.

همچنین مانند اکثر Altcoins ، نقدینگی MTL نازک است - حتی تعداد Finman Cites احتمالاً دارای حجم جعلی است.(شماره های وی از CoinmarketCap آمده است ، که دارای مبادلات معروف به حجم کلاهبرداری است.) Messari آنچه را که احتمالاً یک خوراک داده دقیق تر است ، فراهم می کند ، اگرچه حتی این حجم ممکن است کاملاً مشخص نباشد. به عنوان مثال ، مسیری فقط از سه بازار MTL داده می گیرد زیرا دیگران استانداردهای خود را برای شفافیت و صحت داده ها رعایت نمی کنند. CoinmarketCap 18 لیست می کند و باعث افزایش حدود 1 میلیون دلار بین این دو می شود.

همه اینها می گویند ، با کلاه بازار MTL در حدود 19 میلیون دلار معلق است (برای مقایسه ، بیت کوین حدود 185 میلیارد دلار است) ، دو برابر قیمت آن طول نمی کشد. در حقیقت ، قیمت MTL آنقدر مسطح شده است که اواخر این هفته به سختی باعث ایجاد شکاف در نمودار آن شده است.

من از فینمن پرسیدم که او در مورد افزایش قیمت چه فکر می کند ، و بیشتر از این ، اگر این مسیر نتیجه خرید خودش یا علاقه مندان به رمزنگاری بود که سرمایه گذاری وی را تعقیب می کردند - یا هر دو. او گفت ، "من حدس می زنم مردم مرا می بینند و می بینند که از آن حمایت می کنند و می بینند که به آن اعتقاد دارم و خود محصول را می بینم. من فکر می کنم این محصول واقعاً برای خودش صحبت می کند. "

زیبا یا نه ، نشانه MTL در تلاش است تا کاربران را پیدا کند. مطمئناً ، پرداخت فلزی ، کیف پول ، براق و کاربردی است ، و به گفته هینر 30،000 کاربر دارد که ارزهای رمزنگاری شده یا ارزهای رمزنگاری شده را روی این سکو ارسال می کنند (فقط در دستگاه های iOS موجود است ؛ Metal Pay دارای 2. 8K رتبه بندی به طور متوسط 4. 3 ستاره در آن است. فروشگاه برنامه اپل). اما خود این توکن ابزار عملی کمی ندارد. در حال حاضر ، مورد استفاده اصلی آن به عنوان یک سیستم پاداش برای ترغیب مردم به استفاده از برنامه است. یک مورد استفاده کمتر در دسترس و ثانویه به کاربرانی که تعداد زیادی از نشانه ها را در کیف پول پرداخت فلزی خود قرار می دهند ، امکان دریافت امتیاز تجارت صفر در این سکو را می دهد.

و فلز حتی blockchain خاص خود را ندارد. در عوض ، آن را روی زنجیره اتریوم اجرا می کند ، اگرچه فینمن به من گفت که "مدت طولانی نخواهد بود."او مشخصات بیشتری نمی دهد.

بنابراین آیا فلز به همان اندازه داغ است که فینمن فکر می کند؟خوب ، واضح است که مشارکت های فینمن تاکنون قیمت توکن پروژه را افزایش داده است. اما در مورد اینکه این تظاهرات چه مدت طول می کشد و نشانه از اینجا می رود ، خوب ، خواهیم دید که این پروژه چه مدت می تواند روی Dragon Energy اجرا شود.

[VentureBeat به طور مرتب پست های مهمان را از متخصصان منتشر می کند که می توانند دیدگاه های منحصر به فرد و مفیدی را برای خوانندگان ما در مورد اخبار ، روندها ، فناوری های نوظهور و سایر زمینه های مورد علاقه مربوط به نوآوری فنی ارائه دهند.]

کالین هارپر سردبیر و نویسنده کارکنان مجله بیت کوین است. می توانید او را در توییتر Asilayhodling پیدا کنید.

مأموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی برای کسب دانش در مورد فناوری تحول پذیر شرکت و معامله باشد. توجیهات ما را کشف کنید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 20 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:43