سهام سود سهام برتر برای به حداکثر رساندن درآمد منفعل

ساخت وبلاگ

سود سهام مبلغی است که به طور مرتب توسط یک شرکت به سهامداران خود پرداخت می شود. سهام سود سهام در بین سرمایه گذاران محبوب است زیرا آنها به طور معمول شرکت هایی با توجه به سابقه قوی در پرداخت سود سهام قابل اعتماد هستند. با این حال ، هنوز باید احتیاط کرد زیرا بسیاری از سهام سود سهام بالا دارای ساختارهای تجاری منحصر به فرد هستند که ممکن است خطرناک باشند. عوامل مورد توجه شامل معیارهای رشد سود سهام مثبت و نسبت پرداخت سود سهام (درصد سود پرداخت شده به سهامداران). برای شناسایی سهام امروز با پرداخت بالاترین بازده سود سهام سالانه می توانید از لیست سهام برتر سهام Barchart استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سهام سود سهام ، لطفاً وبینار ما را تماشا کنید.

سهام: 15 20 دقیقه تأخیر (CBOE BZX در زمان واقعی است) ، ET. حجم بازتاب بازارهای تلفیقی است. معاملات آتی و فارکس: 10 یا 15 دقیقه تأخیر ، CT. داده های بازار توسط Barchart Solutions. داده های اساسی ارائه شده توسط Zacks و Moingstar.

بارچارت متعهد است که از دسترسی دیجیتالی برای افراد معلول اطمینان حاصل کند. ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا تجربه وب خود را بهبود بخشیم و کاربران را ترغیب کنیم تا برای بازخورد و درخواست های اسکان با ما تماس بگیرند.

© 2023 Barchart.com ، Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

در این صفحه لیستی از سهام با پرداخت بالاترین بازده سود سهام سالانه ارائه می شود. عملکرد سود سهام با در نظر گرفتن مبلغ سود سهام سالانه ، تقسیم بر آخرین قیمت محاسبه می شود.

بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال سهام با سود سهام بالا برای سرمایه گذاری خواهند بود. با این حال ، باید احتیاط کرد زیرا بسیاری از سهام سود سهام بالا دارای ساختارهای تجاری منحصر به فرد هستند که ممکن است خطرناک باشند. عوامل مورد توجه باید شامل معیارهای رشد سود سهام مثبت و نسبت پرداخت سود سهام (درصد سود پرداخت شده به سهامداران) باشد.

به منظور حذف عجیب و غریب از نمایش در صفحه ، بارچارت حداکثر عملکرد سود سهام را تا 60 ٪ محدود می کند.

به روزرسانی داده ها

برای صفحاتی که نماهای داخلی را نشان می دهد ، ما از داده های جلسه فعلی استفاده می کنیم که داده های قیمت جدید در صفحه ظاهر می شوند ، همانطور که توسط "فلاش" نشان داده شده است. سهام: 15 دقیقه تأخیر (داده های CBOE BZX برای سهام ایالات متحده در زمان واقعی است) ، ET. حجم بازتاب بازارهای تلفیقی است. معاملات آتی و فارکس: 10 یا 15 دقیقه تأخیر ، CT.

لیست نمادهاگنجانده شده در صفحه هر 10 دقیقه در طول روز تجارت به روز می شود. با این حال ، سهام جدید تا زمانی که سایت به روزرسانی 10 دقیقه ای خود را انجام دهد ، به طور خودکار به صفحه اضافه نمی شوند یا دوباره در صفحه قرار می گیرند.

برای مرجع ، تاریخ و زمان بندی زمان آخرین لیست را در سمت راست بالای صفحه به روز می کنیم.

مرتب سازی

صفحات در ابتدا به ترتیب خاص طبقه بندی می شوند (بسته به داده های ارائه شده). می توانید با کلیک بر روی هر یک از عناوین ستون در جدول ، دوباره صفحه را مرتب کنید.

نمایش

بیشتر جداول داده را می توان با استفاده از "نمایش" تجزیه و تحلیل کرد. یک نمای به سادگی نمادهای موجود در صفحه را با مجموعه ای متفاوت از ستون ها ارائه می دهد. اعضای سایت همچنین می توانند صفحه را با استفاده از نماهای سفارشی نمایش دهند.(به سادگی یک حساب رایگان ایجاد کنید ، وارد شوید ، سپس نماهای سفارشی را ایجاد و ذخیره کنید تا در هر جدول داده استفاده شود.)

هر نمای دارای یک ستون "پیوندها" در سمت راست برای دسترسی به نمای کلی به نقل قول نماد ، نمودار ، نقل قول های گزینه ها (در صورت وجود) ، نظر بارچارت و صفحه تجزیه و تحلیل فنی است. نماهای استاندارد موجود در سراسر سایت شامل موارد زیر است:

 

  • نمای اصلی: نماد ، نام ، آخرین قیمت ، تغییر ، درصد تغییر ، بالا ، پایین ، حجم و زمان آخرین تجارت.

     

مشاهده نماد داده های بیشتر (+)

منحصر به فرد برای Barchart.com ، جداول داده شامل گزینه ای است که به شما امکان می دهد بدون ترک صفحه ، داده های بیشتری را برای نماد مشاهده کنید. برای مشاهده داده های بیشتر برای نماد انتخاب شده ، روی نماد "+" در ستون اول (در سمت چپ) کلیک کنید. از طریق ابزارک های محتوای مختلف موجود برای نماد حرکت کنید. برای رفتن به صفحه کامل ، روی هر یک از ویجت ها کلیک کنید. ابزارک های "داده بیشتر" از ستون پیوندها از سمت راست جدول داده نیز موجود است.

پیمایش افقی روی میزهای گسترده

به خصوص هنگام استفاده از یک نمای سفارشی ، ممکن است متوجه شوید که تعداد ستون های انتخاب شده از فضای موجود برای نشان دادن تمام داده ها فراتر می رود. در این حالت ، جدول باید به صورت افقی (از چپ به راست) پیمایش شود تا تمام اطلاعات را مشاهده کند. برای انجام این کار ، می توانید به پایین جدول بروید و از پیمایش جدول استفاده کنید ، یا می توانید با استفاده از پیمایش داخلی مرورگر خود جدول را پیمایش کنید:

  • با ماوس خود در هر نقطه از میز کلیک کنید.
  • برای پیمایش جدول از فلش های چپ و راست صفحه کلید خود استفاده کنید.
  • این کار را در هر مکانی تکرار کنید که از طریق جدول حرکت می کنید تا پیمایش افقی را فعال کنید.
فلیپچارتز

FlipCharts همچنین منحصر به فرد برای Barchart ، به شما امکان می دهد تا در یک نمودار از تمام نمادهای موجود در جدول حرکت کنید. در حین مشاهده FlipCharts ، می توانید یک الگوی نمودار سفارشی را اعمال کنید ، و بیشتر نحوه تجزیه و تحلیل نمادها را سفارشی کنید. FlipCharts ابزاری رایگان در دسترس اعضای سایت است.

دانلود

بارگیری ابزاری رایگان در دسترس اعضای سایت است. این ابزار یک فایل . csv را برای نمایش نمایش داده می کند. برای جداول تولید دینامیکی (مانند یک سهام یا صفحه نمایش ETF) که در آن بیش از 1000 ردیف داده را مشاهده می کنید ، بارگیری فقط به 1000 سوابق اول در جدول محدود می شود. برای سایر صفحات استاتیک (مانند لیست اجزای Russell 3000) همه ردیف ها بارگیری می شوند.

اعضای رایگان روزانه محدود به 5 بارگیری هستند ، در حالی که اعضای برتر Barchart ممکن است حداکثر 100 پرونده CSV در روز بارگیری کنند.

توجه: با توجه به محدودیت های صدور مجوز ، داده های اساسی کانادایی را نمی توان از Barchart.com بارگیری کرد. وقتی این مورد است ، "N/L" را در یک ستون بارگیری شده مشاهده خواهید کرد.

در صورت نیاز به بیش از 100 بارگیری در روز ، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر یا گزینه های اضافی در مورد داده های بازار تاریخی ، با فروش بارچارت با شماره 866-333-7587 یا [email protected] تماس بگیرید.< Pan> بارگیری ابزاری رایگان در دسترس اعضای سایت است. این ابزار یک فایل . csv را برای نمایش نمایش داده می کند. برای جداول تولید دینامیکی (مانند یک سهام یا صفحه نمایش ETF) که در آن بیش از 1000 ردیف داده را مشاهده می کنید ، بارگیری فقط به 1000 سوابق اول در جدول محدود می شود. برای سایر صفحات استاتیک (مانند لیست اجزای Russell 3000) همه ردیف ها بارگیری می شوند.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:16