سکه Binance چگونه کار می کند؟

ساخت وبلاگ

Binance Coin در بزرگترین مبادله رمزنگاری جهان فعالیت می کند ، اما اگر می خواهید بدانید که سکه Binance چگونه کار می کند ، راهنمای مفصل ما را طی کنید.

عدم تمرکز در قلب تمام فناوری های Upsides blockchain می تواند ارائه دهد. هر برنامه ساخته شده بر روی یک سکوی blockchain می تواند غیر متمرکز باشد. بنابراین ، جای تعجب نیست که صرافی های رمزنگاری شده روی باند پرش کردند تا مبادله غیرمتمرکز خود (DEX) را بدون مرد میانه راه اندازی کنند ، فقط معامله گران مبادله و مبادله می کنند.

Binance یکی از این صرافی ها است و در واقع ، این بزرگترین مبادله رمزنگاری در جهان است و بیش از 1. 4 میلیون معاملات در ثانیه را تسهیل می کند. با گذشت زمان ، Binance Cryptocurrency خود را ، سکه Binance (BNB) در زنجیره هوشمند Binance (BSC) صادر کرد. اما اگر می پرسید ، سکه Binance چیست؟سکه Binance چگونه کار می کند؟ما در حال توضیح همه آن هستیم.

سکه Binance چیست؟

Binance Coin یا BNB سکه بومی BSC است و لازم است برای فعالیت های زنجیره ای مانند انجام معامله یا استفاده از Binance Dex پرداخت کند. هدف اصلی آن نیرو دادن به عملیات مبادله و ارائه راحتی و مقرون به صرفه برای کاربران آن است. در ژوئیه سال 2017 راه اندازی شد ، یک پیشنهاد اولیه سکه (ICO) 200 میلیون توکن ارائه شد که از این تعداد 20 میلیون نشانه BNB برای سرمایه گذاران فرشته ، 80 میلیون نفر برای همکاران پروژه و 100 میلیون نفر برای شرکت کنندگان در ICO بودند. پول جمع آوری شده توسط ICO برای توسعه ، برندسازی و بازاریابی مبادله استفاده شد.

اتصال آدرس زنجیره هوشمند Binance خود به Zenledger برای فرم های مالیاتی رمزنگاری شما

 • برای وارد کردن معاملات زنجیره ای هوشمند Binance برای فرم های مالیاتی رمزنگاری خود به Zenledger ، تمام آنچه ما نیاز داریم آدرس عمومی شماست.
 • blockchain یا کیف پول مناسب را از لیست کشویی انتخاب کنید.
 • آدرس خود را در قسمت آدرس در Zenledger قرار دهید.
 • اگر کیف پول در ایالات متحده مستقر است یا خیر ، انتخاب کنید.
 • سپس دکمه افزودن سکه را بزنید.

سکه Binance چگونه کار می کند؟

BNB در ابتدا با استاندارد ERC 20 روی شبکه اتریوم اجرا کرد اما اکنون سکه بومی blockchain خود ، BSC است. این بستر cryptocurrency و عملکرد آن را برای ایجاد یک اکوسیستم پایدار سوخت می کند. BSC از مکانیسم اجماع Authority Proof-Stake (POSA) استفاده می کند و هر 24 ساعت یکبار 21 کاربر برتر که بیشترین میزان BNB را جمع کرده اند ، برای اعتبار سنجی بلوک های موجود در شبکه برای یک روز انتخاب شده اند.

با این حال ، BNB قابل استخراج است زیرا از قبل مینیده شده و از طریق ICO اختصاص داده شده است. نشانه های موجود در گردش در مبادله Binance برای تجارت با تخفیف و همچنین برای پرداخت هزینه مبادله ، هزینه لیست ، هزینه معاملات و سایر هزینه هایی که ممکن است در بورس اتفاق بیفتد استفاده می شود.

نرخ تخفیف برای سال اول 50 درصد بود اما قرار است نرخ تخفیف هر سال پس از آن نصف شود. تا سال پنجم ، تخفیف ها در دسترس نخواهد بود زیرا بر ارزش توکن تأثیر می گذارد.

همچنین می توان از BNB برای سرمایه گذاری های اولیه مبادله (IEO) که در بخش LaunchPad Binance ذکر شده است استفاده کرد. هنگامی که ارزهای رمزنگاری جدید در بورس Crypto برای تجارت ذکر شده است ، می توانید آنها را با BNB خریداری کنید. با ارز بومی ، مبادله لازم نیست به تأخیرهای سنتی و هزینه های اضافی که بار خود را بر روی کاربر نهایی می گذارد ، تکیه کند. BNB با کمک به کاربران صرفه جویی در پول در معاملات ، تجربه یکپارچه ای را ارائه می دهد و این نحوه عملکرد Binance Coin است.

سوزاندن سکه دوتایی

Binance به طور مداوم در حال خرید نشانه های بازپرداخت و سوزاندن آنها برای کاهش عرضه است زیرا این مبادله قصد دارد نیمی از نشانه های موجود در گردش را پاک کند. برای انجام این کار ، Binance یک پنجم از سود خود را برای خرید هر چهارم نشانه ها و نابودی آنها به طور دائم به دست می آورد. این یک رویداد منظم برای Binance است و اخیراً مبادله سیستم سوزاندن خودکار را اجرا کرده است. در 17 ژانویه سال 2022 ، Binance 18 سوختگی داشت که در آن بیش از 1. 6 میلیون توکن BNB سوزانده شد که تخمین زده می شود تقریباً ارزش داشته باشد. 800 میلیون دلار

استفاده و پشتیبانی از سکه Binance

این سکه دارای چندین کاربرد از جمله نحوه پرداخت هزینه های معامله در Binance DEX ، Binance.com و Binance Chain است. غیر از این ، می توان از آن به عنوان:

 • شیوه پرداخت در سایر مبادلات رمزنگاری مانند Crypto.com
 • شیوه پرداخت در شبکه های blockchain مانند Monetha
 • اقامتگاه های مسافرتی را در سایت هایی مانند Travel.com ، Travelbit ، Trip.io رزرو کنید
 • برای خرید هدایای مجازی ، قرعه کشی و بسته های کارت
 • برای پرداخت خدمات آنلاین مانند Canva ، Bittorrent و Storm پرداخت کنید
 • وام را در Ethlend بگیرید
 • در Moeda سرمایه گذاری کنید

مراحل خرید سکه دوتایی

اگر می خواهید سکه های Binance را خریداری کنید ، می توانید آنها را خریداری کنید ، بله شما آن را حدس زده اید ، Binance! در زیر مراحل خرید آنها آورده شده است:

مرحله 1: یک حساب آنلاین باز کنید

اگر ساکن ایالات متحده هستید ، می توانید آنها را از Binance خریداری کنید اما اگر نیستید ، باید از VPN برای ثبت نام در یک حساب binance. us استفاده کنید و مطابق با استانداردهای KYC آنها باشید. این بدان معناست که شما باید برای تأیید هویت ، مجوز رانندگی ، شماره تأمین اجتماعی و اطلاعات بیومتریک خود را بارگذاری کنید.

مرحله 2: یک کیف پول بخرید (اختیاری)

پس از تنظیم حساب Binance ، می توانید یک کیف پول خریداری کنید تا BNB را با خیال راحت ذخیره کنید. کیف پول Binance ایده آل است اگر می خواهید به طور مکرر در BNB معامله کنید اما اگر می خواهید آن را برای مدت طولانی نگه دارید ، می توانید سخت افزار یا یک کیف پول نرم افزاری خریداری کنید.

مرحله 3: خرید خود را انجام دهید

اکنون که حساب و کیف پول شما تنظیم شده است ، می توانید سکه را در مبادله جستجو کرده و خرید کنید. بعد از خرید ، نشانه های خود را با خیال راحت در کیف پول خود ذخیره کنید.

افکار نهایی

BNB از مشارکتها حمایت کرده است که به پذیرش گسترده آن کمک کرده است. یکی از شرکای آنها ، پیشرفته است ، پیشرو پلت فرم پخش مستقیم ویدیویی آسیا. Uplive بیش از 20 میلیون کاربر دارد و این سیستم عامل در ازای نشانه های BNB هدایای مجازی را به فروش می رساند. همکاری دیگری که از سکه Binance پشتیبانی می کند ، کارت بدهی ویزا موناکو ، یک بستر پیشرو در پرداخت است.

سؤالات متداول سکه Binance

1. سکه دوتایی چگونه کار می کند؟

Binance Coin در ابتدا با استاندارد ERC 20 روی شبکه اتریوم اجرا شد اما اکنون سکه بومی blockchain خود ، زنجیره هوشمند Binance (BSC) است. BSC از مکانیسم اجماع Authority Proof-Stake (POSA) استفاده می کند و هر 24 ساعت یکبار 21 کاربر برتر که بیشترین میزان BNB را جمع کرده اند ، برای اعتبار سنجی بلوک های موجود در شبکه برای یک روز انتخاب شده اند.

2. هدف از سکه Binance چیست؟

این بستر cryptocurrency و عملکرد آن را برای ایجاد یک اکوسیستم پایدار سوخت می کند. با ارز بومی ، مبادله لازم نیست به تأخیرهای سنتی و هزینه های اضافی که بار خود را بر روی کاربر نهایی می گذارد ، تکیه کند. BNB با کمک به کاربران در صرفه جویی در تجارت ، تجربه یکپارچه را ارائه می دهد.

3. چه کسی سکه Binance را ایجاد کرده است؟

Binance Coin با تغییر ژائو که توسط CZ نیز می رود ، تأسیس شد. او همچنین مدیرعامل Binance است که قبلاً به عنوان یک کدر در حال ساخت سیستم های تجاری با فرکانس بالا برای پسران فلش وال استریت کار می کرد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 16 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:30