گواهینامه در تجارت فارکس

ساخت وبلاگ

Forex Trader Course

بررسی های مستقل

بیان اخلاقی

معرفی

مأموریت ما این است که زندگی مردم را از طریق یادگیری از راه دور دگرگون کنیم و به دانشجویان خود شغلی جدید و غنی سازی کنیم.

ما می پذیریم که ما وظیفه داریم به روشی اخلاقی عمل کنیم و این سند سعی می کند موقعیت ما را مستند کند. این یک کار در حال انجام است ، نه یک جمله قطعی.

من از هر گونه نظری که ممکن است داشته باشید استقبال می کنم ، به خصوص اگر نتوانیم هر یک از استانداردهایی را که در زیر تعیین کرده ایم ، رعایت کنیم. برای تماس گرفتن کلیک کنید.

کیت Sadgrove رئیس اجرایی

دوره های ما

ما معتقدیم که دوره های ما یک کالای اجتماعی را فراهم می کند: آنها به مردم این فرصت را می دهند تا مهارت های جدیدی کسب کنند ، صلاحیت کسب کنند ، شغل بهتری کسب کنند یا خود اشتغالی شوند. در نتیجه زبان آموزان ما می توانند روند زندگی خود را تغییر دهند.

جایی که ما دوره های تجاری را ارائه می دهیم ، فقط به کسانی که به دانشجویان می دهند فرصت واقع بینانه ای برای درآمدزایی دارند. و به همین دلیل ما موضوعاتی را ارائه نمی دهیم که غیر اخلاقی یا تأیید نشده باشند ..

هدف ما این است که به طور مداوم کیفیت مواد درسی خود را بهبود بخشیم. نسخه آنلاین هر دوره به ما امکان می دهد تا رسانه های تعاملی مانند کارت فلش و همچنین محتوای صوتی یا تصویری را اضافه کنیم که تجربه یادگیری دانش آموز را غنی می کند.

خدماتی که ما ارائه می دهیم

کیفیت دوره: هدف ما این است که دوره های خود را در دسترس ، تحریک کننده و تعاملی قرار دهیم. هدف ما این است که به نفع دانش آموزان خود از تغییرات و تحولات در هر حرفه یا صنعت ابراز کنیم.

ما فقط از پزشکان فعال به عنوان مدرس استفاده خواهیم کرد ، زیرا تجربه آنها به یادگیرنده تجربه غنی تری می بخشد.

ما می دانیم که متون اگر به طور مرتب به روز نشوند ، می توانند به زودی از آن خارج شوند و ما به دنبال جلوگیری از این اتفاق از طریق اصلاحات مداوم هستیم.

زمان پاسخگویی: هدف ما این است که به فراگیران دسترسی به پورتال آنلاین ما در عرض چند دقیقه ، ارسال مواد چاپی در طی دو روز کاری و پاسخ دادن به سوالات در طی یک روز کار کنیم. ما انتظار داریم که مربیان ما طی هفت روز کاری تکالیف را برگردانند.

مربیگری: برای کمک به دانش آموزان ما در موفقیت ، ما یک سرویس مربیگری 90 روزه رایگان را برای دوره های حرفه ای و پیشرفته خود ارائه می دهیم.

بازپرداخت: تشخیص اینکه دوره های ما نیازهای همه را برآورده نمی کند ، ما یک ضمانت بی قید و شرط 60 روزه برگشت پول را ارائه می دهیم ، که تا زمانی که دانش آموز مطالب دوره خود را دریافت کند ، شروع نمی شود.

برای دوره های تجاری ما ، اگر 90 روز پس از اتمام دوره ، دانش آموز حداقل هزینه دوره را نیز کسب نکرده است ، هزینه را نیز بازپرداخت خواهیم کرد. در چنین شرایطی ، ما شواهدی خواهیم داشت که دانش آموز برخی از بازاریابی را انجام داده است.

اعتباربخشی: ما توسط سازمان های اعطای مستقل ، از جمله جوایز ABC ، جوایز AIM و ATHE معتبر هستیم. و ما از تصمیمات آنها پیروی خواهیم کرد.

تکالیف: تکالیف ما به طور کلی شامل مقاله های کوتاه و مطالعات موردی است. ما تکالیف را تکیه نمی کنیم که فقط به پاسخ های یک کلمه نیاز دارند که می تواند توسط کارکنان اداری غیر متخصص مشخص شود ، زیرا این امر باعث می شود یک دوره کسل کننده و به اندازه کافی غنی سازی شود. جایی که ما یک دوره مقدماتی با قیمت پایین را ارائه می دهیم ، از ارزیابی های مبتنی بر رایانه چندگانه استفاده می کنیم.

استخدام

هدف ما این است که برای همه کسانی که برای سازمان کار می کنند ، دستمزدهای عادلانه و شرایط کار خوب ارائه دهیم. ما یک کارفرمای دستمزد معتبر زندگی هستیم ، یکی از اولین 1000 سازمان برای دستیابی به این هدف.

ما همچنین هدف ما این است که پیشرفت مردم خود را از طریق آموزش بیشتر کنیم.

کار پیمانکاری: هدف ما این است که با شرکای تجاری خود معامله عادلانه داشته باشیم. ما از پیمانکاران خارجی استفاده می کنیم تا خدمات IT ، طراحی و مطالب کتبی را در اختیار ما قرار دهیم. ما از پیمانکاران در سراسر جهان ، از جمله انگلیس ، ایالات متحده ، هند و اوکراین استفاده می کنیم.

جایی که ما از خارج از غرب تخصص را منبع می گیریم ، قصد داریم از بنگاه های مستقلی استفاده کنیم که بتوانیم به طور مرتب با آنها کار کنیم و در آنجا درآمد مستقیم به پیمانکار جریان یابد. ما معتقدیم که این شکل از پیمانکاری غیر بهره برداری است و درآمد خوبی را برای پیمانکار فراهم می کند.

بازار یابی

ما هدف ما توصیف دوره های خود و فرصت های شغلی متعاقب آن با اشتیاق اما اغراق آمیز نیست.

انجمن

ما به دنبال رابطه با جامعه محلی هستیم. این می تواند مستلزم تجربه کار به دانشجویان یا تأمین وقت یا هزینه برای خیریه های محلی یا سازمان های جامعه باشد. به عنوان مثال ما از یخچال Frome و همچنین نمایشگاه یک نویسنده محلی حمایت مالی می کنیم.

ما تمام مالیات ها را با میل خود می پردازیم ، و معتقدیم که مالیات بخشی اساسی از قرارداد اجتماعی است. ما در جلوگیری از مالیات یا فرار شرکت نمی کنیم.

تأثیرات زیست محیطی ما

تأثیرات عمده: تأثیر اصلی ما مقاله ای است که ما از آنها استفاده می کنیم ، به خصوص مواد درسی بر پایه کاغذ و مواد بسته بندی مورد استفاده ما و تأمین کنندگان ما. علاوه بر این ، ما در دفاتر و اتومبیل های خود و در تأثیرات توزیع ناشی از شرکت تحویل ما از انرژی استفاده می کنیم.

مواد اولیه: کاغذ اداری ما از کاغذهای باطله بازیافتی پس از مصرف ساخته شده است. صفحات دوره ما نیز از کاغذهای باطله بازیافت شده پس از مصرف تهیه شده است. نوار بسته بندی ما بر پایه کاغذ است نه پلاستیک.

بازیافت: هدف ما این است که تا حد امکان کاغذ مورد استفاده در دفتر را بازیافت کنیم. ما از خدمات بازیافت حاشیه ای هفتگی که توسط شورای محلی ارائه می شود استفاده می کنیم.

کاهش تأثیرات ما: همه دوره های ما یک نسخه آنلاین دارند. اینها مقدار کاغذ مورد استفاده را کاهش می دهد و به زبان آموزان اجازه می دهد تا تکالیف خود را از طریق اینترنت ارسال کنند.

بشردوستی

ما سه موسسه خیریه ایجاد کرده و سرمایه گذاری کرده ایم که هر دو از تخصص ما در آموزش از راه دور و خوداشتغالی استفاده می کنند. آن ها هستند:

Tamyaz.com، یک موسسه خیریه که به مردم فلسطین کمک می کند تا از طریق مشاغل آزاد آنلاین درآمد کسب کنند و در نهایت کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند.

The Escape Route، یک موسسه خیریه که مشاغل آماده را برای زندانیان سابق بریتانیا فراهم می کند. کارفرمایان تمایلی به استخدام زندانیان سابق ندارند. و عدم اشتغال یکی از عوامل اصلی تکرار جرم است. بنابراین خوداشتغالی موانع کار را کاهش می دهد.

Wikko یک سازمان غیرانتفاعی است که رفتار بد شرکتی را در ویکی‌پدیا ثبت می‌کند. معمولاً این به فرار مالیاتی، بدرفتاری با کارکنان، آسیب های زیست محیطی و محصولات یا خدمات مضر مربوط می شود.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:38