بهترین کشورها برای سرمایه گذاری شما

ساخت وبلاگ

وقتی صحبت از سرمایه گذاری می شود ، برخی از کشورها بهتر از سایر کشورها - و ایمن تر هستند. آخر هفته گذشته ، شرکت تحقیقاتی مستقر در نیوجرسی ، برتون وودز ، رتبه خود را از کشورهای برتر برای سرمایه گذاران قرار داد تا یا برای خرید سهام بروند یا صندوق معامله شده مبادله ای را که یک شاخص را ردیابی می کند ، خریداری کنند.

رهبر تحقیقات ولادیمیر سیروللی از برتون وودز می گوید: "ما می بینیم که شرایط اقتصادی برای اروپا بهبود می یابد.""چهار مورد از 10 بازار سهام برتر ما در اروپای غربی است که سیاست های مالی در حال بهبود است ، مانند کاهش نرخ مالیات."

در بازارهای نوظهور ، چین مورد علاقه است. وی می گوید: "ما به چین صعود می کنیم و هنوز هم هند را دوست داریم حتی اگر مشخص نیست نرخ مالیات جدید شرکت ها به معنای مالیات کمتری برای مشاغل بزرگ یا بیشتر است."وزارت دارایی هند روز شنبه نرخ مالیات شرکت ها را در هند کاهش داد. این کاهش سال آینده به مرحله اجرا می رود.

بنابراین بهترین کشورها برای سه ماه آینده کجا سرمایه گذاری می کنند؟در اینجا 10 مورد برتر BWR از لیست 46 کشور جهان است. این رتبه بندی در تاریخ 28 فوریه برای مشتریان منتشر شد. توصیه ها و توضیحات لزوماً از برتون وودز نیست. این شرکت از تئوری های اقتصادی جانبی برای کمک به رمزگشایی قدرت در بازار استفاده می کند.

10. فیلیپین

خرید: Ishares MSCI فیلیپین (EPHE)

چرا: بانک مرکزی فیلیپین از ماه سپتامبر نرخ معیار را 4 ٪ در پشت کاهش شدید نفت از ماه ژوئن نگه داشته است. آماندو تتانگکو ، فرماندار بانک مرکزی گفت: این ماه خطرات تورم در این ماه حداقل است ، اما این نرخ معیار می تواند در بیشتر سال 2015 در 4 ٪ برگزار شود. فشارهای تورمی غیر تهدیدآمیز به نظر می رسد.

نمای عقب: MSCI فیلیپین در طی 12 ماه گذشته 21. 42 ٪ افزایش یافته است ..

9. مجارستان

خرید: مجارستان 2017s*

چرا: بدهی مجارستان کوتاه مدت با قیمت پوند با قیمت 4. 4 ٪ با سرمایه گذاری اولیه GBP. قیمت نزدیک به پار. بانک مرکزی مجارستان دچار مشکل است و سعی در آن دارد

حامی رشد باشید. نرخ معیار در حال حاضر 2. 1 ٪ است ، جایی که از ماه ژوئیه بوده است. تورم هسته سالانه غیر تهدیدآمیز است و از ماه دسامب ر-0. 9 ٪ کاهش یافته است. هیچ صندوق سهام خالص بازی برای مجارستان وجود ندارد. نخست وزیر ویکتور اوربان وقتی صحبت از سیاست مالی می شود ، بیشتر طرفدار رشد است. در سه ماهه سوم سال جاری ، دولت اوربان قصد دارد از برنامه هایی برای کاهش مالیات بانکی مجارستان بیشتر مطابق با E. U. رونمایی کند. هنجارها

نمای عقب: گسترش باند گسترده است و این به معنی حجم کمی است. بازده قیمت 17s مجارستان فقط 1. 9 ٪ است. این اوراق قرضه در حدود 5 امتیاز پایه در طی 52 هفته گذشته حرکت کرده است ، که نشانگر ثبات است.

8. ایالات متحده آمریکا

خرید: SPDR S& P 500 (جاسوسی)

چرا: تحولات مثبت با اوکراین و یونان به حفظ قدرت دلار کمک می کند. سهام ایالات متحده باید طی سه تا شش ماه آینده تجمع کند.

Rearview: S& P 500 در طی 12 ماه گذشته 12. 9 ٪.

7. ژاپن

خرید: Ishares MSCI ژاپن (EWJ)

چرا: سیاست مالی در حال بهبود است. دولت در ماه آوریل نرخ مالیات شرکت ها را به 32. 11 ٪ کاهش داد و اعلام کرد که در سال 2016 به 31. 33 ٪ کاهش خواهد یافت. نخست وزیر شینزو آبه قول داده است که نرخ مالیات شرکت ها را زیر 30 ٪ کاهش دهد ، در حالی که اصلاح طلبان در کابینه خود دوست دارند شرکت ها را به ارمغان بیاورندنرخ مالیات به 20 ٪ طولانی مدت کاهش می یابد.

Rearview: Nikkei 25 در 12 ماه 26. 35 ٪.

6. چین

خرید: Ishares ftse چین (FXI)

چرا: بانک مردم چین در حالت تسکین است. نرخ وام 12 ماهه این هفته پس از کاهش در ماه نوامبر کاهش یافت. ماه گذشته ، بانک مرکزی نسبت ذخیره 50 امتیاز پایه را به 19. 5 ٪ کاهش داد. این نخستین کاهش RRR از ژوئیه 2012 بود. مقامات چین امسال رشد 7 ٪ را هدف قرار داده اند و بیشتر معتقدند طبق معمول آنها به آنجا می رسند.

Rearview: MSCI چین در 12 ماه 13 ٪ افزایش یافته است.

5. آلمان

خرید: Ishares MSCI آلمان (EWG)

چرا: سیاست های QE بانک مرکزی اروپا از قیمت سهام آلمان مشابه نحوه سیاست های QE فدرال رزرو کمک می کند تا از نظر اسمی به پشتیبانی از S& P 500 کمک کند. هیچ سیاست مالی عمده ای وجود ندارد

تغییرات در آلمان پیش بینی می شود.

Rearview: DAX در 12 ماه 18. 7 ٪ افزایش یافته است.

4. ایرلند

خرید: Ishares MSCI IRELAND (EIRL)

چرا: "ایرلند محل زندگی یکی از بازار سهام مورد علاقه ما است و باید در هر سناریوی بهبودی اروپا بهتر عمل کند."سیاست مالی در حال بهبود است. دولت در سال 2014 به عنوان ابزاری برای افزایش درآمد مالیاتی به استفاده غیرقانونی از هزینه های آب متوسل شد. اما با خروج از توافق نامه وثیقه در سال 2013 ، ایرلند به طور حتم در موقعیت قوی تری قرار دارد تا از فشار برای اجرای اقدامات جدی ضد رشد ، مانند افزایش فردی جلوگیری کند.

نرخ مالیات و همچنین نرخ مالیات شرکتهای 12. 5 ٪ بسیار پایین کشور. در سال جاری ، از 41 ٪ بالاترین نرخ حاشیه درآمد شخصی به 40 ٪ کاهش یافته است. اتهام اجتماعی جهانی بود

از 7 ٪ به 8 ٪ افزایش یافت ، اما آستانه به طور قابل توجهی مطرح شد.

Rearview: MSCI ایرلند در 12 ماه 7. 23 ٪ کاهش یافته است.

3. دانمارک

خرید: Ishares MSCI دانمارک (Eden)

چرا: اوراق قرضه عملکرد منفی است به جز اوراق قرضه قانون 144A 2015 ، که فقط برای سرمایه گذاران نهادی واجد شرایط هستند. بنابراین ادن با وجود حجم وحشتناک تنها راه است. وخامت سیاست مالی بعید است. نرخ مالیات شرکت ها به 23. 5 ٪ این کاهش یافته است

سال و قرار است در سال 2016 به 22 ٪ کاهش یابد. بالاترین نرخ حاشیه درآمد شخصی از 56 ٪ به 52 ٪ کاهش یافته است. ارز محکم به یورو چسبیده است. اگر ثروت یورو تغییر کند ، Krone دانمارکی از این پرونده پیروی می کند ، احتمالاً بهتر از آن است.

Rearview: Krore در برابر دلار 19. 6 ٪ کاهش یافته و کمی بالاتر از یورو است. ادن در 12 سال گذشته 0. 73 ٪.

2. اسپانیا

خرید: Ishares MSCI اسپانیا (EWP)

چرا: اسپانیا آماده است تا در هر سناریوی بازیابی منطقه یورو بهتر عمل کند. سیاست های مالی بهبود یافته است ، هرچند که مدت زمان بسیار زیادی تحت عنوان نخست وزیر ماریانو راجووی طول کشید. نرخ مالیات شرکتها از 30 ٪ امسال به 28 ٪ کاهش یافته است. بالاترین نرخ مالیات حاشیه ای از درآمد از 56 ٪ به 47 ٪ کاهش یافته است. انتظار می رود این نرخ در سال 2016 به 45 ٪ کاهش یابد. در همین حال ، انتظار می رود مالیات بر نرخ پس انداز در سال 2016 به 23 ٪ کاهش یابد ، از 24 ٪ در سال 2015 و 24. 75 ٪ در سال 2014سهامداران ، مصرف کنندگان.

Rearview: شاخص Dow Jones Spain با 11. 67 ٪. کاش می توانم در مورد EWP همین حرف را بزنم: در 12. 4 ٪ در 12. 4/13 درصد از شاخص FTSE اروپا 7. 9 ٪ کاهش یافته است.

1. پرتغال

خرید: جهانی X FTSE پرتغال (PGAL)

چرا: با توجه به مشکلات بانکی خود از تابستان سال 2014 ، سیاست های مالی که عمدتا شامل و مالی بهبود یافته است ، پرتغال این بسته را در هر سناریوی بازیابی یورو هدایت می کند. از نظر سیاست مالی ، پرتغال بیشتر در حال بهبود است. بالاترین نرخ مالیات شرکتها از 23 ٪ امسال به 21 ٪ کاهش یافته است.

Rearview: PGAL در 12 ماه 34 ٪ کاهش یافته است.

*در گزارش BWR ذکر نشده است.

این یک علم دقیق نیست. بازارها ناخوشایند هستند. بحران و روغن اوکراین در اواخر سال گذشته به سرعت تصویر را برای سرمایه گذاران تغییر داد.

بین تاریخ BWRS آخرین رده بندی در تاریخ 30 ژوئن 2014 و 27 فوریه 2015 ، نه کشور برتر با میانگی ن-6. 65 ٪ کاهش یافت. نه کشور پایین در واقع بهتر و کاهش یافت ه-5. 21 ٪ کاهش یافته است. این باعث ایجاد دیفرانسیل بازد ه-1. 44 ٪ در حالی که معیار آنها MSCI All Country World World بسیار بهتر عمل کرد و 2. 32 ٪ به دست آورد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 19 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:39