az. gov

ساخت وبلاگ

وب سایت رسمی ایالت آریزونا را جستجو کنید

آژانس جستجوگر فهرست خدمات فهرست خدمات فهرست کارمندان فهرست گزینه های مشاهده گزینه های اندازه قلم A- A+ کنتراست زیاد در خاموش

سؤالات متداول نیمه کار و پرچم

 • بشررنگهای دولتی ؛پرچم دولتینمایش پرچم دولتی ؛درگذشت افسر انتخابی فعلی دولت ؛نمایش پرچم و قانون اساسی ایالات متحده و لایحه حقوق. نمایش پرچم POW/MIA. نمایش افتخار و پرچم را به خاطر بسپارید. سوء استفاده از اشیاء ارجمند ؛طبقه بندی
 • کد پرچم ایالات متحده - 4 ایالات متحده§§1-10

  برای کسب اطلاعات بیشتر و تجزیه و تحلیل در مورد قوانین فدرال مربوط به پرچم ها ، این سند تحقیقاتی مفید ایجاد شده توسط سرویس تحقیقات کنگره را در سال 2008 بررسی کنید

  طبق قانون پرچم ایالات متحده ، نیمه کارمندان به معنای "موقعیت پرچم در هنگام نیمی از فاصله بین بالا و پایین کارکنان است."علاوه بر این ، کد پرچم ایالات متحده این پرچم ها را هدایت می کند ، "هنگامی که در نیمه کار به پرواز در می آیند ، ابتدا باید برای یک لحظه به اوج بلند شوند و سپس به موقعیت نیمه کار پایین بیایند. قبل از پایین آمدن برای روز ، پرچم باید دوباره به قله بلند شود. "

  پاسخ این سوال ممکن است دستوری تر از هر چیز دیگری باشد. اگرچه یک "دکل" می تواند به هر "قطب قائم" اشاره کند ، تعریف اصلی آن از نظر ماهیت دریایی است و به طور خاص با قطب بالا رفته در بالای پوسته و قسمت های بالای کشتی برای نگه داشتن بادبان ، اسپارز ، تقلب ، رونق ، سیگنال ، مرتبط استو غیره ، بنابراین ، همانطور که گرامر وب سایت پیشنهاد می کند ، "پرچمی که در نیمه راه پرچم خود به عنوان سمبل عزاداری در نیمه کار قرار دارد ، در نیمه کار است ، و یک پرچم در نیمه راه دکل کشتی برای نشان دادن عزاداری یا پریشانی در نیمه ماست است."همانطور که CNN نتیجه می گیرد ، عمل کاهش پرچم ها یکسان است اما اصطلاحات بسته به اینکه این پرچم در زمین یا دریا (و در امکانات نیروی دریایی/دریایی) قرار دارد ، متفاوت است.

  قانون پرچم ایالات متحده شرایطی را که رئیس جمهور در آن قرار دارد ، بیان می کند و در برخی موارد ممکن است فرمانداران ایالات متحده آمریکا ، دستور دهند که پرچم ایالات متحده در نیمه کارمندان پرواز کند. این موارد عبارتند از:

   • § 1. پرچم ؛راه راه و ستاره در
   • § 2. همان ؛ستارگان اضافی
   • § 3. استفاده از پرچم برای اهداف تبلیغاتی ؛مثله کردن پرچم
   • § 4. تعهد بیعت با پرچم ؛نحوه تحویل
   • § 5. نمایش و استفاده از پرچم توسط غیرنظامیان ؛رمزگذاری قوانین و آداب و رسوم ؛تعریف
   • § 6. زمان و مناسبت برای نمایش
   • § 7. موقعیت و نحوه نمایش
   • § 8. احترام به پرچم
   • § 9. رفتار در هنگام بلند کردن ، پایین آمدن یا عبور از پرچم
   • § 10. اصلاح قوانین و آداب و رسوم توسط رئیس جمهور
   • روز یادبود هنگامی که پرچم باید تا ظهر فقط در نیمه کار نمایش داده شود ، سپس به بالای کارمندان بزرگ می شود.
   • پس از درگذشت چهره های اصلی دولت ایالات متحده و فرماندار یک ایالت ، قلمرو یا مالکیت به دستور رئیس جمهور ، به عنوان نشانه احترام به حافظه آنها:
    • 30 روز از مرگ رئیس جمهور یا رئیس جمهور سابق ،
    • 10 روز از روز درگذشت معاون رئیس جمهور ، رئیس دادگستری یا رئیس بازنشسته دادگستری ایالات متحده یا رئیس مجلس نمایندگان ،
    • از روز درگذشت تا مداخله یک دادگستری همکار دیوان عالی کشور ، وزیر یک اداره اجرایی یا نظامی ، معاون رئیس جمهور سابق یا فرماندار یک ایالت ، قلمرو یا مالکیت
    • در روز مرگ و روز بعد برای یکی از اعضای کنگره ؛
    • در صورت کشته شدن سایر مقامات یا مقامات خارجی ، این پرچم طبق دستورالعمل یا دستورات ریاست جمهوری ، یا مطابق با آداب و رسوم یا شیوه های شناخته شده مغایر با قانون ، در نیمه کار نمایش داده می شود.

    به غیر از دو تعطیلات ذکر شده در کد پرچم ایالات متحده ، همچنین سه روز دیگر از نظر قانونی مشاهده شده است (روز میهن پرست ، روز ملی یادبود پرل هاربر ، و روز یادبود ملی آتش نشانان) که در آن پرچم ایالات متحده قرار است در نیمی از آن قرار بگیرد-staff

    علاوه بر این ، قانون آریزونا به فرماندار اجازه می دهد تا نمایش پرچم دولت را برای کلیه ساختمانهای ایالتی ، نهادی و آموزشی دولت هدایت کند. قانون ایالتی همچنین پرچم آریزونا را راهنمایی می کند که در مورد مرگ یک افسر انتخابی فعلی دولت برای مدت هفت روز آغاز شده در روز بعد از مرگ افسر پایین بیاید.

    پنج روز تعیین شده از رعایت ملی وجود دارد که در آن پرچم ایالات متحده در نیمه کارمندان پرواز می شود.

    • - روز یادبود - روز یادبود افسران صلح - روز میهن پرست - روز ملی یادبود پرل هاربر - روز ملی یادبود آتش نشانان

    هر سال در اولین دوشنبه در ماه مه ، آریزونا از افسران خود که در خط وظیفه کشته شده اند ، تجلیل می کند. این به عنوان روز یادبود افسران صلح آریزونا معروف است. ما همچنین روز یادبود ملی افسران صلح را در تاریخ 15 مه مشاهده می کنیم که همزمان با هفته پلیس است.

    من متوجه شده ام که پرچم ها به طور معمول در دو نوبت جداگانه برای مرگ و میر نظامی ، اجرای قانون و آتش نشان کاهش می یابد. این مناسبت ها چیست؟

    در آریزونا، قهرمانان کشته شده ما (اعضای خدمات مسلح، افسران اجرای قانون، یا آتش نشانانی که در حین انجام وظیفه کشته می شوند) با پایین آوردن پرچم (1) در روز اعلام مرگ و (2) در روز تشییع تجلیل می شوند.

    بازه زمانی ممکن است بسته به شرایط متفاوت باشد. اما معمولاً پرچم ها در تاریخ مشخص شده به مدت یک روز از طلوع تا غروب آفتاب به اهتزاز در می آیند.

    به عنوان نمونه ای از یک اتفاق نادر، مطابق با کد پرچم ایالات متحده، پرچم های ایالات متحده پس از مرگ رئیس جمهور یا رئیس جمهور سابق به مدت 30 روز پایین می آیند. برای نمونه های دیگر، 4 U. S. C.§ 7 (m).

    مطابق با قوانین ایالتی، پرچم ایالت در هنگام مرگ یک افسر دولتی انتخابی فعلی برای مدت هفت روز از روز پس از مرگ افسر پایین می آید.

    اگر یک دوره نیمه کاره بیش از یک دوره 24 ساعته باشد، آیا قرار است هر روز هنگام غروب آفتاب پرچم را برداریم؟

    بر اساس کد پرچم ایالات متحده، "رسم جهانی است که پرچم را فقط از طلوع تا غروب خورشید بر روی ساختمان ها و روی میله های پرچم ثابت در فضای باز به نمایش بگذارد. با این حال، هنگامی که یک اثر میهن پرستانه مورد نظر باشد، پرچم ممکن است 24 ساعت شبانه روز نمایش داده شود، اگر در ساعات تاریکی به درستی روشن شود. علاوه بر این، «هنگامی که پرچم به حالت نیمه افراشته در می آید، ابتدا باید برای یک لحظه به قله افراشته شود و سپس به حالت نیمه افراشته پایین بیاید. پرچم باید دوباره به اوج برافراشته شود، قبل از اینکه در آن روز پایین بیاید.»این می‌تواند به این معنا تفسیر شود که پرچم‌های روی پرچم‌های بدون نور باید هر عصر هنگام غروب آفتاب برداشته شوند، در حالی که پرچم‌های روی پرچم‌هایی که روشن می‌شوند ممکن است تا پایان دوره نیمه افراشته نیمه افراشته باقی بمانند.

    اگر در اعلامیه نیمه کاره مشخص نشده باشد که فقط پرچم آریزونا باید پایین بیاید، باید اینطور تفسیر شود که هر دو پرچم آمریکا و آریزونا باید پایین بیایند. کد پرچم ایالات متحده به فرمانداران هر ایالت این امکان را می دهد که "در صورت مرگ یکی از مقامات فعلی یا سابق دولت هر ایالت ... یا مرگ یکی از اعضای نیروهای مسلح از هر ایالت، پرچم آمریکا را پایین بیاورند."بر اساس این ماده از کد پرچم ایالات متحده، سیاست فعلی این است که هر دو پرچم را برای مرگ و دفن یک مقام مجری قانون، آتش نشان یا عضو نظامی فعلی که در حین انجام وظیفه جان خود را از دست می دهد، پایین بیاورید. با این حال، فرماندار این قدرت را دارد که به هر دلیلی پرچم آریزونا را پایین بیاورد. اگرچه این یک اتفاق نادر است، اما گاهی اوقات این اتفاق می افتد.

    من یک سازمان خصوصی/غیرانتفاعی هستم. آیا من ملزم به پرواز پرچم های خود به صورت نیمه کار به دستور فرماندار هستم؟

    نه. با این حال ، فرماندار مشارکت همه آریزوناها - افراد ، مشاغل و سایر سازمان ها را تشویق می کند. علاوه بر این ، یک گزارش خدمات تحقیقاتی کنگره در سال 2008 نشان می دهد که "مفاد کد پرچم در پرواز پرچم در نیمه کار ، مانند همه مقررات کد ، فقط یک راهنما است. آنها ، به عنوان یک قانون ، برای نمایش پرچم در نیمه کارمندان توسط افراد و سازمان های خصوصی اعمال نمی شوند. هیچ محدودیت فدرال یا تصمیمات دادگاه مشخص نشده است که محدود کردن پرچم خود را محدود می کند یا چنین نمایشگر را به تنهایی نوعی هتک حرمت می کند. "

    با ارسال آدرس ایمیل خود با استفاده از فرم در نوار کناری این صفحه ، انتخاب کنید.

    فرماندار دستور می دهد پرچم ها تنها پس از دریافت اطلاع رسانی رسمی از نام آن مرحوم ، به نیمه ستاد پایین بیایند. در صورت مرگ یک افسر پلیس یا آتش نشان ، اعلامیه رسمی از طرف پلیس یا ادارات آتش نشانی مربوطه صورت می گیرد و به طور معمول در روز حادثه رخ می دهد. با این حال ، این ممکن است منجر به اعلام دیرتر روز برای پایین آمدن پرچم ها شود. تأخیرهای طولانی تر با مرگ اعضای فعال ارتش یا نگهبان اتفاق می افتد. در این موارد ، اعلامیه های نیمه کار فقط پس از آنکه وزارت دفاع به بعدی خویشاوند اطلاع داده است ارسال می شود. این اغلب باعث تأخیر در انتشار یک اعلان نیمه کار می شود. مأمورین پلیس ، آتش نشانان و اعضای نظامی که در خط وظیفه کشته می شوند ، دو بار مورد تقدیر قرار می گیرند:

    من در گذشته اعلامیه های نیمه کار دریافت کرده ام اما در حال حاضر در دریافت آنها مشکل دارم. چرا؟

    دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است دیگر اعلامیه های نیمه کار را دریافت نکنید. مراحل زیر را امتحان کنید:

    (1) پوشه نامه اسپم یا ناخواسته خود را بررسی کنید. سیستم ایمیل یا سرور شما ممکن است به روزرسانی های امنیتی داشته باشد و اکنون اعلامیه های نیمه کار را به عنوان ایمیل ناخواسته تشخیص می دهد.

    (2) با کارکنان IT خود بررسی کنید تا مشخص شود آیا مشکلی در پایان شما وجود دارد یا خیر.

    (3) اگر اعلامیه ها در پوشه اسپم یا نامه ناخواسته شما نیستند ، با مدیر لیست توزیع نیمه کار تماس بگیرید تا دریابید که آیا هنوز در لیست نیمه کار هستید.

    آ. شما یا شخصی که این پیام را ارسال کرده اید ممکن است سهواً ایمیل خود را از لیست توزیع حذف کنید.

    ب. احتمال دیگر ، اگر سیستم ایمیل یا سرور شما شروع به شناخت اعلامیه های نیمه کار به عنوان هرزنامه یا آمدن از یک بازیگر مخرب کرده است ، ممکن است این باشد که اعلامیه ها لیست سیاه شده اند و دیگر اجازه ورود به شبکه شما را ندارند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، پیام ها به سیستم توزیع نیمه کار برگشتند. پس از سه پرش ، مشترک نیمه کار به طور خودکار از لیست حذف می شود. اگر حذف شده اید ، باید با کارکنان IT خود در مورد راه هایی برای اطمینان از اعلامیه های نیمه کار به رنگ سفید و به عنوان "ایمن" صحبت کنید.

    (4) در صورت عدم موفقیت همه موارد دیگر ، با مدیر لیست توزیع نیمه کار تماس بگیرید و آخرین راه حل ممکن است شامل اتصال کارکنان IT با کارمندان ما برای تیراندازی باشد.

    در سال 1997 ، مجلس قانونگذاری چهل و سوم تشخیص داد كه اساسنامه آریزونا به روش مناسب دفع پرچم دولتی فرسوده یا آسیب دیده نمی پردازد. به منظور ارائه برخی از راهنمایی ها ، قوه مقننه تصویب قطعنامه همزمان (SCR 1011) را برای سوزاندن محترمانه پرچم های آریزونا که متوقف شده است نماد مناسب برای نمایش است ، تصویب کرد. این قطعنامه دستورالعمل های پیشنهادی زیر را برای یک مراسم بازنشستگی تشریح می کند:

    این مراسم با یک بیانیه خوشایند یا افتتاحیه آغاز می شود که نشان می دهد افراد حاضر در این شرکت برای پرداخت آخرین احترام خود به پرچم بازنشسته آریزونا جمع شده اند. یک دعا اختیاری است ، اما تعهد بیعت با پرچم آمریکا تلاوت می شود. تاریخچه کوتاهی از پرچم ایالت آریزونا مناسب است و به دنبال آن یک آهنگ و بیانیه ای مبنی بر احترام مناسب به پرچم فرسوده یا آسیب دیده ، حاکی از آن است که با احترام سوخته می شود. دفع واقعی سپس آغاز می شود: دو نفر پرچم را نگه می دارند زیرا شخص ثالث نوارها را قطع می کند ، یکی در یک زمان. پس از قطع همه نوارها ، آنها به طور هم زمان در آتش قرار می گیرند زیرا نام سیزده مستعمره اصلی اعلام شده است-Delaware ، Pennsylvania ، New Jersey ، Georgia ، Connecticut ، Massachusts ، Maryland ، کارولینای جنوبی ، نیوهمپشایر ، ویرجینیا، نیویورک ، کارولینای شمالی و رود آیلند. سپس ستاره بریده شده و در آتش قرار می گیرد و به دنبال آن باقی مانده پرچم. آهنگ دیگر ممکن است آواز خوانده شود و یک دعای پایانی یا سایر نعمت ها در پایان خوانده می شود. http://www.azleg. state. az. us/legtext/43leg/1r/bills/scr1011p. htm

    اساسنامه ایالتی (38-449) نیاز به پرچم POW/MIA در هر روز که پرچم ایالات متحده نمایش داده می شود ، در مکان های زیر نمایش داده می شود:

    1. ساختمان پایتخت ایالتی. 2. بنایی که به عنوان محل دادگاه عالی در یک شهرستان خدمت می کند. 3. بنایی که به عنوان شهر یا شهربازی هر شهر یا شهر در آن خدمت می کند. 4- بنایی که به عنوان ساختمان اصلی اداری هر شهرستان خدمت می کند.

    علاوه بر این ، اساسنامه مستلزم آن است که وقتی پرچم POW/MIA با پرچم ایالت متحد بر روی یک کارمند واحد نمایش داده می شود ، پرچم POW/MIA در زیر پرچم ایالت آریزونا نمایش داده می شود. هنگامی که پرچم ها بر روی چندین کارمند نمایش داده می شوند ، پرچم آریزونا همیشه به افتخار پرچم ایالات متحده نمایش داده می شود. علاوه بر این ، قانون فدرال (36 کد ایالات متحده 902) نیاز به پرچم POW/MIA در تعطیلات خاص (به عنوان مثال ، روز نیروهای مسلح ، روز یادبود و غیره) در امکانات مشخص شده فدرال ، نقاط دیدنی و ساختمانها (به عنوان مثال ، کاپیتول ،کاخ سفید ، گورستان های ملی ، تاسیسات مهم نظامی و غیره).< Pan> 1. ساختمان پایتخت ایالتی. 2. بنایی که به عنوان محل دادگاه عالی در یک شهرستان خدمت می کند. 3. بنایی که به عنوان شهر یا شهربازی هر شهر یا شهر در آن خدمت می کند. 4- بنایی که به عنوان ساختمان اصلی اداری هر شهرستان خدمت می کند.

     1. در روز اعلام مرگ و
     2. در روز مداخله آنها.
کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:56