به علاوه 500 بررسی رسمی 2022 - جوانب مثبت و منفی

ساخت وبلاگ

Alfredo de Cristofaro Author

فارغ التحصیل در اقتصاد واسطه های مالی ، پس از چندین سال در یکی از کارگزاران اصلی مالی اروپا ، تصمیم گرفت دانش به دست آمده در طول سالها را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد. در Qualebroker.com وی مسئول بررسی کارگزاران سهام است و اطمینان حاصل می کند که بالاترین استانداردهای ایمنی و شفافیت تضمین شده است.

 طرفداران:منفی ها:
استفاده از سیستم عامل آسان است.معاملات فقط از طریق CFDS.
باز کردن حساب مجازی ساده.پلتفرم اصلی ، فاقد ویژگی های پیشرفته.
کارگزار دیرینه و تجاری.هزینه های معاملاتی بالا
حداقل سپرده 100 پوند.کمبود مواد آموزشی در سایت.

طرفداران:

استفاده از سیستم عامل آسان است. باز کردن حساب مجازی ساده. کارگزار دیرینه و تجاری. حداقل سپرده 100 پوند.

منفی ها:

معاملات فقط از طریق CFDS. پلتفرم اصلی ، فاقد ویژگی های پیشرفته. هزینه های معاملاتی بالاکمبود مواد آموزشی در سایت.

بررسی فهرست فهرست:

به علاوه 500 بررسی معاملات: جوانب مثبت و منفی کشف نشده

Plus500 یک کارگزار آنلاین مشهور بین المللی (سازنده بازار) است که در سال 2008 تأسیس شد و در حال حاضر مقر آن در اسرائیل است که تجارت از طریق CFD را ارائه می دهد. این مجوزهای مختلف برای خدمت به مشتریان در سطح جهان است.

Plus500 توسط نهادهای نظارتی قبرس ، انگلستان ، استرالیا و سنگاپور مجاز و تنظیم می شود. همچنین در لیست FTSE 250 در بورس اوراق بهادار لندن ذکر شده است.

در این بررسی ما خدمات Plus500 را ارزیابی کرده ایم ، سیستم عامل ها را آزمایش کرده و هزینه ها را تجزیه و تحلیل کرده ایم. آیا سرمایه گذاری با Plus500 می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد یا بسته به شرایط مالی شما گزینه های بهتری وجود دارد؟نظرات بی طرفانه و حرفه ای ما را در مورد Plus500 پیدا کنید.

امتیاز کلی: 72/100

چگونه نرخ ها را اختصاص می دهیم؟

امنیت

تجارت با Plus500 چقدر ایمن است؟قابلیت اطمینان و شفافیت یک کارگزار جنبه های اساسی در انتخاب یکی است. کار با یک کارگزار ضعیف و نظارت شده می تواند دارایی های مشتری را به دلیل سوء رفتار کارگزار به خطر بیندازد.

برای Plus500 ، به واسطه ساختار شرکتی و رژیم نظارتی که در آن فعالیت می کند ، ما آن را به عنوان یک کارگزار تنظیم شده تعریف می کنیم.

دفتر مرکزی Plus500 در اسرائیل است. علاوه بر مجوز کشور خود ، این افراد را در اختیار دارد که توسط سایر نهادهای نظارتی در سراسر جهان مانند سازمان رفتار مالی (FCA) انگلستان و ASIC استرالیا صادر شده است.

Plus500 یکی از معدود کارگزاران است که در بورس اوراق بهادار ذکر شده است (ISIN: IL0011284465). شرکت های ذکر شده در بورس اوراق بهادار موظفند صورتهای مالی و صورتهای مالی خود را عمومی کنند ، بنابراین سطح بالایی از شفافیت را برای مشتریان و عموم خود تضمین می کنند.

در انگلستان از طریق شرکت تابعه مستقر در لندن ، Plus500uk Ltd. ، که به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری در انگلستان ثبت شده است ، به مشتریان خدمت می کند و توسط سازمان رفتار مالی مجاز و تنظیم می شود (FRN 509909).

بنابراین کاربران انگلستان با Plus500 مشمول مقررات مالی سرمایه گذاری در انگلستان خواهند بود. از نظر عملی ، این محیط نظارتی سه ستون زیر را برای حمایت از حسابهای تجاری Plus500 ایجاد می کند.

 1. هر مشتری توسط طرح جبران خدمات مالی (FSCS) محافظت می شود ، که یک صندوق جبران خسارت است که حداکثر 85000 پوند مشتری را جبران می کند. این طرح در برابر وقایع منفی مختلف مانند وقوع موارد هک کردن حساب یا پیش فرض احتمالی Plus500 محافظت می کند.
 2. دارایی های مشتری جدا از پلاس 500 نگه داشته می شوند. به عبارت دیگر ، نقدینگی در ترازنامه کارگزار گنجانده نشده است. وجوه مشتری در بانک های شخص ثالث نگهداری می شود و در صورت پیش فرض کارگزار ، هیچ طلبکار شخص ثالث نمی تواند نقدینگی مشتری را تلافی کند. ابزارهای مالی به عنوان یک سازنده بازار Plus500 ، در ترازنامه کارگزار نگهداری می شوند و این باعث می شود مشتری در معرض خطر طرف مقابل باشد.
 3. هر حساب در برابر تعادل منفی محافظت می شود. این یک الزام نظارتی است که در مورد همه کارگزاران دارای مجوز در انگلستان اعمال می شود ، به این معنی که مشتریان نمی توانند ضرر بیش از آنچه را که به حساب تجارت واریز کرده اند متحمل شوند. این ممکن است خیلی اوقات اتفاق بیفتد ، به خصوص هنگام استفاده از اهرم یا گرفتن موقعیت های کوتاه.

حساب Plus500

Plus500 یک نوع حساب را ارائه می دهد. در داخل آن ، می توانید در هر زمان از حالت مجازی به یک حساب پول واقعی (و برعکس) تغییر دهید.

»افتتاح حساب

روش افتتاح حساب با Plus500 کاملاً آنلاین است. پر کردن فرم های آنلاین سریع است و مراحل تکمیل به شرح زیر است.

 1. یک حساب کاربری در وب سایت Plus500. co. uk ثبت کنید
 2. داده های شخصی خود را وارد کنید
 3. آزمون مناسب را برای ایجاد مهارتهای مالی خود پر کنید (آزمون اجباری تحمیل شده توسط آیین نامه)
 4. با بارگذاری نوعی شناسایی و اثبات محل اقامت (مانند صورتحساب ابزار یا صورتحساب بانکی) حساب را تأیید کنید

برای اینکه بتوانید از حساب نسخه ی نمایشی استفاده کنید ، برای تکمیل 2 مرحله اول کافی خواهد بود. اگر می خواهید از حساب پول واقعی استفاده کنید ، باید 4 مرحله را انجام دهید. پس از اتمام ثبت نام و تأیید حساب خود ، می توانید واریز کنید و تجارت را شروع کنید.

Register account Plus500

+

»در کدام ارزها می توان حساب را باز کرد؟

با باز کردن یک حساب با Plus500 ، ارز پایه حساب شما GBP خواهد بود. با این حال ، اگر در حساب پول واقعی خود معامله نکرده اید ، بعداً ممکن است از پشتیبانی مشتری کارگزار درخواست کند تا ارز پایه حساب را تغییر دهد. با حساب GBP فقط می توانید GBP را به حساب خود واریز کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک عملیات معاملاتی را به دلار آمریکا انجام دهید (به عنوان مثال تجارت در CFD های سهام آمریکا) ، Plus500 مبلغ مورد نظر را از GBP به USD تبدیل می کند ، با افزایش 0. 7 ٪.

بنابراین ، اگر بیشتر با ابزارهایی که به ارز خارجی هستند ، تجارت بیشتری می کنید ، ممکن است درخواست تغییر نام حساب را به صورت ارز دیگر و واریز وجوه در آن ارز به حساب کنید.

در حالت ایده آل ، یک کارت چند ارز مانند Revolut به حساب معاملاتی آنها وصل می شود. به این ترتیب می توانید بدون تحمل هزینه های تبدیل ، هر ارز مورد نظر خود را واریز کنید.

»سپرده ها و برداشت ها

Plus500 به شما امکان می دهد وجوه را از طریق روشهای زیر انتقال دهید:

در صورت استفاده از کارتهای اعتباری یا کیف پول الکترونیکی (PayPal و Skrill) ، سپرده های پول فوری هستند. از طرف دیگر ، انتقال بانکی می تواند 48 ساعت قبل از اعتبار به حساب معاملاتی طول بکشد.

در صورت استفاده از کارتهای اعتباری یا کیف پول الکترونیکی ، برداشت پول حداکثر 2-3 روز طول می کشد ، در حالی که با انتقال سیم می توانید تا 3-4 روز قبل از دریافت وجوه در حساب بانکی خود صبر کنید.

Funds management Plus500

+

حداقل سپرده برای باز کردن حساب با Plus500 چیست؟

برای باز کردن یک حساب پول واقعی Plus500 ، حداقل سپرده مورد نیاز Plus500 100 GBP است. این مبلغ بسیار پایین تر از میانگین صنعت است و سایر کارگزاران حداقل حداقل 500 پوند به حداقل سپرده دارند.

محصولات و بازارها

بزرگترین حد Plus500 این است که فقط تجارت CFD را ارائه می دهد. سهام ، ETF ها ، صندوق های سرمایه گذاری ، معاملات آتی ، اوراق قرضه و بسیاری از ابزارهای دیگر در Plus500 در دسترس نیست.

برخی از رقبا مانند Etoro ، که به عنوان کارگزاران CFD نیز متولد شده اند ، طی سالها توانسته اند برای ارائه معاملات سهام واقعی ، ETF ها و خدمات نوآورانه مانند تجارت کپی و کپی پورتفول ها ، اصلاح کنند.

CFD ها از نظر طبیعت محدود کننده و ابزارهای مبهم هستند. آنها محصولات مشتق هستند که محدود به تکرار روند قیمت یک دارایی اساسی هستند. به منظور انجام این تکثیر ، هزینه های زیادی وجود دارد که اگرچه ممکن است برای عملیات روزانه قابل تحمل باشد ، اما برای عملیات بلند مدت نیست.

با توجه به این ، Plus500 فقط برای معاملات سوداگرانه "ضربه و اجرا" در نظر گرفته می شود. اگر برای چندین روز موقعیت باز در Plus500 داشته باشیم ، هزینه های برگزاری CFDS به شدت بر فعالیت تجاری ما تأثیر می گذارد.

به علاوه 500 از این رو یک کارگزار مناسب برای سرمایه گذاری های میان مدت نیست.

Plus500 به شما امکان می دهد منحصراً از طریق CFDS تجارت کنید. هفت کلاس دارایی وجود دارد که می توانند از طریق CFDS معامله شوند:

 • فارکس: 72 جفت ارز که به عمده ، جزئی و عجیب و غریب تقسیم می شوند قابل معامله هستند
 • کالاها: 22 محصول از جمله کالاها ، انرژی و کالاهای نرم قابل معامله هستند
 • شاخص ها: 37 شاخص اروپایی و غیر اروپایی قابل معامله هستند
 • سهام: سهام از 23 بازار جهانی (از جمله بورس اوراق بهادار لندن) و تعداد معدودی از سهام حشیش موجود است
 • ETFS: تقریباً 90 ETF از صادرکنندگان مختلف مانند Ishares ، Lyxor ، Vanguard قابل معامله است
 • گزینه ها: گزینه های سهام اوراق بهادار ذکر شده در FTSE MIB ، DAX ، S& P 500 ، Eurostoxx 50 ؛ما همچنین در برخی از شاخص ها گزینه هایی در مورد نفت ، یورو / دلار و گزینه ها پیدا می کنیم
 • ارزهای رمزپایه: 10 ارز رمزنگاری (بیت کوین ، اتریوم ، لیتکوئین ، کاردانو و غیره) و یک شاخص متشکل از 10 ارز رمزنگاری شده قابل تجارت است

اگرچه محدود به CFDS است ، به علاوه 500 به شما امکان می دهد تا با انتخاب گسترده ای از محصولات ، به دارایی های مختلف مالی تقسیم شوید. از عمق این پیشنهاد می توان برای معاملات سوداگرانه کوتاه مدت استفاده کرد ، احتمالاً روزانه ، زیرا ، همانطور که در بالا توضیح داده شد ، هزینه های CFD ها تأثیر منفی بر معاملات بلند مدت دارند.

" اهرم مالی

مانند همه کارگزاران انگلیس ، Plus500uk Ltd نیز تحت محدودیت های ESMA فعالیت می کند. در میان این محدودیت ها محدودیتی در حداکثر اهرم وجود دارد که کارگزاران می توانند به مشتریان خرده فروشی اعطا کنند.

این حد بسته به دارایی اساسی معامله شده متفاوت است.

محدودیت های Plus500 در زیر آمده است:

 • برای CFD در سهام و ETF حداکثر اهرم x5 است
 • برای CFDS در کالاها و شاخص ها حداکثر اهرم تا x20 است
 • برای CFDS فارکس حداکثر اهرم x30 است
 • برای cfds cryptocurrency حداکثر اهرم x2 است
 • برای گزینه CFDS حداکثر اهرم x5 است

هزینه و هزینه معاملات

در این بخش ما Plus500 را با هزینه های موجود تجزیه و تحلیل کرده ایم. به طور خاص ، ما تجزیه و تحلیل کردیم:

 • ساختار کمیسیون برای عملیات تجاری و
 • هزینه های مرتبط با حساب

به علاوه 500 هزینه معاملاتی

هنگامی که کسی یک عملیات معاملاتی را با Plus500 انجام می دهد ، هیچ کمیسیون متهم نمی شود. مبتدیان ممکن است فکر کنند که عدم وجود هزینه صریح به معنای این است که معامله بدون تحمل هزینه انجام می شود.

واقعیت اما کاملاً متفاوت است. Plus500 یک هزینه ضمنی را اعمال می کند ، این هزینه ای است که شخص در بیانیه بانکی شما بدهکار نیست اما در قیمت هر سهام درج خواهد شد.

ما به گسترش پیشنهادات اشاره می کنیم. برای کسانی که با این مفهوم ناآشنا هستند ، گسترش پیشنهادات تفاوت بین بهترین قیمت برای خرید (برای خریدار) و بهترین قیمت برای فروش (برای فروشنده) است. یک کارگزار که گسترش پیشنهاد را گسترش می دهد ، اطمینان می دهد که معامله گران می توانند با قیمت بالاتر خریداری کنند و با قیمت پایین تر بفروشند. علاوه بر هزینه های گسترش پیشنهاد ، هزینه های دیگر نیز باید در نظر گرفته شود.

اگر موقعیتی بیش از یک روز برگزار شود ، باید هزینه های شبانه محاسبه شود. این هزینه به دلیل داشتن موقعیت های نگهدارنده است و روزانه محاسبه و شارژ می شود. هرچه مدت زمان بیشتری داشته باشید ، هزینه های تأمین مالی به صورت روزانه بیشتر می شود.

اگر با ارز دیگری غیر از پول پایه حساب تجارت می کنید ، Plus500 هزینه های تبدیل را اعمال می کند. به طور خاص ، هنگامی که شما می خواهید یک عملیات را که به ارز خارجی انجام می شود ، انجام دهید ، به علاوه 500 با نرخ ارز با 0. 7 ٪ افزایش یافته است (هم در مرحله خرید و هم در فروش).

به علاوه 500 هزینه

پس از تجزیه و تحلیل هزینه های معاملاتی ، هزینه های نگهداری حساب را بررسی کردیم. افتتاح و بسته شدن یک حساب با Plus500 رایگان است.

هزینه ماهانه برای عدم فعالیت وجود دارد. اگر حداقل 3 ماه ورود به سیستم انجام نشده باشد ، هزینه عدم تحرک 10 دلار در هر سه ماه است. برای جلوگیری از این هزینه ، حداقل یک ورود به سیستم در هر سه ماهه کافی خواهد بود.

سپرده های پول همیشه رایگان هستند. پنج برداشت اول در ماه تقویم نیز رایگان است. از ششم برداشت به بعد 10 دلار هزینه وجود دارد.

اگر حساب کاربری در GBP و صندوق های واریز به ارز دیگری داشته باشید ، به علاوه 500 وجوه را در حساب GBP بارگیری می کند و در نرخ ارز 0. 7 ٪ افزایش خواهید یافت.

به علاوه 500 بنابراین یک حساب معاملاتی بدون هزینه یا تقریباً بدون هزینه ارائه می دهد. با این حال ، این جزئیات در مشاهده هزینه های معاملاتی تقریباً بی ربط به نظر می رسد. هرچه حجم معامله شده بیشتر باشد ، هزینه های پیشنهاد ، تأمین مالی و تبدیل نیز بیشتر خواهد بود. به همین دلیل ممکن است ارزش در نظر گرفتن گزینه های دیگر برای Plus500 برای تجارت داشته باشد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 24 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 1:18