سکه مرجانی یا مرجانی ، چه قراردادی آینده برای شما مناسب است؟

ساخت وبلاگ

Binance Futures دو نوع قرارداد آتی را ارائه می دهد: قراردادهای سکه ای و حاشیه ای.

قراردادهای مرجانی سکه به کاربران امکان می دهد دارایی اساسی را در اختیار داشته باشند ، که برای سرمایه گذاران بلند مدت به ویژه در بازار گاو نر مفید است.

از طرف دیگر ، قراردادهای مرزی USDⓢ در USDT یا BUSD تسویه می شود و محاسبه کارآمد بازده را فراهم می کند.

مشتقات رمزنگاری ابزارهای مالی هستند که ارزش یک دارایی دیجیتالی اساسی را نشان می دهند. این قراردادهای آتی معامله گران را قادر می سازد از حرکات قیمت کوتاه مدت از هر جهت سود ببرند. در مقابل ، معامله گران در بازارهای نقطه ای تنها می توانند در شرایطی که ارزهای رمزنگاری شده در طول زمان افزایش ارزش بازار را داشته باشند ، سود ببرند.

بازار Crypto Futures تریلیون دلار در حجم معاملات ماهانه ، ترویج کشف قیمت و بازرگانان را قادر می سازد تا بتوانند با کارآمدتر معامله کنند. Binance Futures سهم قابل توجهی از این بازار را به خود اختصاص داده است و به یکی از مایع ترین مبادلات مشتقات در جهان تبدیل شده است.

اگرچه در آینده های Binance ویژگی های بسیاری وجود دارد که به معامله گران ، مانند تجارت شبکه و TWAP ارائه می شود ، در مقاله زیر ، ما دو نوع قرارداد مشتقات را که این پلتفرم ارائه می دهد ، بررسی خواهیم کرد.

قراردادهای بزرگ سکه در مقابل USDⓢ

Binance Futures طیف گسترده ای از مشتقات رمزنگاری را با بیش از 500 جفت معاملات ارائه می دهد. معامله گران پیشرو در تبادل آینده رمزنگاری در جهان می توانند از بین دو نوع مشتقات رمزنگاری ، از جمله قراردادهای سکه و مرزی ، انتخاب کنند.

قراردادهای مرجانی سکه در رمزنگاری مبتنی بر آنها حل و فصل می شوند. بنابراین ، معامله گران می توانند به جای stablecoins ، دارایی های رمزنگاری خود را به عنوان وثیقه ادامه دهند. این نوع قرارداد برای کسانی که به دنبال بهینه سازی سود خود در زمان رشد هستند ایده آل است.

از طرف دیگر ، قراردادهای مرزی USDⓢ یک ارز تسویه حساب همه کاره در USDT و BUSD ارائه می دهند. برخی از معامله گران ممکن است ترجیح دهند این نوع از قراردادهای مشتقات را تجارت کنند ، زیرا آنها یک گزینه امن تر را به ویژه در حین رکودهای طولانی مدت نشان می دهند.

قراردادهای حاشیه سکه چیست؟

قراردادهای مرجانی سکه نوعی مشتقات هستند که ارزش خود را از رمزنگاری زیربنایی که آنها نشان می دهند ، بدست می آورند. این ابزارهای مالی یک روش جایگزین برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض رمزنگاری ها بدون داشتن آنها ارائه می دهند. آنها همچنین فرصتی منحصر به فرد برای سرمایه گذاران بلند مدت برای شرکت در بازارهای آینده بدون تبدیل دارایی های رمزنگاری خود به Stablecoins فراهم می کنند.

Hodlers می تواند از قراردادهای حاشیه سکه برای رشد اوراق بهادار خود استفاده کند زیرا اینها در رمزنگاری زیرین مستقر شده اند. به عنوان مثال ، قراردادهای حاشیه بیت کوین می توانند سود خود را در BTC بازگردانند و باعث می شود آنها در یک صعود ترجیح دهند. معامله گران نه تنها می توانند از معاملات سودآور خود بهره مند شوند ، بلکه با افزایش قیمت ها ، ارزش وثیقه آنها نیز افزایش می یابد.

قراردادهای مرجانی سکه به سادگی نشان دهنده یک راه عالی برای افزایش منابع رمزنگاری در طولانی مدت است.

جوانب مثبت و منفی قراردادهای مسکونی سکه

قراردادهای مرزی سکه Binance Futures در پایگاه رمزنگاری خود مستقر و اعلام شده است ، تاجران را قادر می سازد تا حساب های خود را با رمزنگاری مورد نظر خود تأمین کنند. سرمایه گذاران بلند مدت مجبور نیستند دارایی های دیجیتالی خود را به Stablecoins مانند USDT و BUSD تبدیل کنند. درعوض ، شرکت کنندگان در بازار می توانند در صورت بازپرداخت سود خود به HODL و رشد اوراق بهادار خود ادامه دهند و از قراردادهای ساختار غیر خطی پرداخت شده سکه بهره مند شوند.

Hodlers می تواند موقعیت های خود را با قراردادهای مرزی سکه محافظت کند ، حتی اگر بازارها قرمز شوند زیرا نیازی به فروش ارزهای رمزنگاری شده با قیمت به خطر افتاده ندارند. بنابراین اگر قیمت دارایی زیرین پایین بیاید ، سود حاصل از معاملات مرزی سکه می تواند ضررهای نمونه کارها را جبران کند.

یکی دیگر از مزایای قراردادهای مرزی سکه این است که معامله گران می توانند بین انقضاء دائمی ، سه ماهه و دو چهارم را انتخاب کنند.

اگرچه قراردادهای همیشگی محبوب ترین است ، اما هزینه های بودجه متحمل شده است که با روند اساسی بازار ارتباط دارد. هزینه های بودجه همچنین ممکن است هنگامی که بازار در قلمرو بسیار صعودی قرار دارد ، افزایش یابد ، زیرا معامله گران مایل به پرداخت هزینه های بالاتری هستند تا به مدت طولانی در یک قرارداد آتی پیش بروند.

در مقابل ، قراردادهای سه ماهه در هنگام نگهداری از یک تا سه ماه هزینه ای ندارند ، و این معاملات را دوستانه تر از کیف پول و مدیریت آسان تر و اجازه می دهد تا سرمایه گذاران بتوانند با هزینه کمتری تجارت کنند.

علیرغم تمام مزایایی که قراردادهای حاشیه ای سکه ، Hodlers باید با احتیاط به این ابزارهای مالی نزدیک شود. سطح بالای نوسانات در بازار cryptocurrency می تواند بر قدرت خرید وثیقه ای که برای تجارت اختصاص داده اید تأثیر بگذارد.

به عنوان مثال ، بیت کوین پس از رسیدن به نزدیک به 70،000 دلار در نوامبر 2021 ، وارد یک روند نزولی چهار ماهه شد. چنین تغییرات شدید روند در بازارهای رمزنگاری باعث می شود که در هنگام معاملات قراردادهای مسکونی سکه ، معامله گران مراقب باشند.

قراردادهای مرزی USDⓢ چیست؟

قراردادهای مرجانی USDⓢ مشتقات رمزنگاری هستند که در USDT ، BUSD یا USDC به نقل از و حل و فصل می شوند. این ابزارهای مالی نشان دهنده ارزش یک دارایی خاص است که معامله گران می توانند در آینده در یک زمان مشخص با قیمت از پیش تعیین شده خریداری یا بفروشند. آنها برای معامله گران ایده آل هستند زیرا آنها را بدون داشتن آنها در معرض ارزهای رمزنگاری قرار می دهند.

معامله گران ترجیح می دهند که قراردادهای حاشیه ای را تجارت کنند زیرا نیازی به نگرانی در مورد رمزنگاری ها ، صعودی یا راکد نیست. فروش کوتاه به معامله گران این امکان را می دهد تا از اختلاف قیمت بالایی برخوردار باشند و سود کم و سود خود را از اختلاف قیمت خریداری کنند و استراتژی های معاملاتی بی طرف بازار را امکان پذیر می کنند. در همین حال ، اهرم می تواند منجر به دستاوردهای قابل توجهی از نوسانات قیمت کوچک شود.

قراردادهای مرزی USDⓢ به کسانی که می خواهند به سرعت از بازار پرش کنند و از بازار خارج شوند ، پذیرفته می شوند تا از مجموعه های بالقوه ای که شناسایی کرده اند بهره مند شوند.

جوانب مثبت و منفی قراردادهای بزرگ USDⓢ

قراردادهای حاشیه ای USDⓢ Binance Futures که در USDT یا BusD تسویه حساب و نقل شده است ، بازرگانان را قادر می سازد تا بازده خود را در سرمایه گذاری به حداکثر برسانند. آنها اجازه می دهند راندمان سرمایه بهتر بهتر شود زیرا معامله گران برای خرید تعداد زیادی از ارزهای رمزپایه مجبور نیستند مبلغ قابل توجهی از سرمایه را قفل کنند. علاوه بر این ، تسویه حساب در Stablecoins باعث می شود قراردادهای حاشیه ای USDⓢ بصری تر شود زیرا محاسبه سود و خسارات احتمالی آسان تر است.

صرف نظر از جهت بازار ، بازرگانان می توانند با قراردادهای حاشیه ای USDⓢ سود کسب کنند زیرا آنها فقط لازم است USDT یا BUSD را به عنوان وثیقه نگه دارند. بنابراین معامله گران می توانند ضمن حفظ همان قدرت خرید ، طولانی یا کوتاه پیش بروند. چنین تطبیق پذیری در دوره هایی از نوسانات افزایش یافته ضروری است زیرا قراردادهای حاشیه ای USDⓢ می توانند به محافظت از خطر نوسانات قیمت بزرگ کمک کنند.

یکی دیگر از مزایای قراردادهای حاشیه ای USDⓢ این است که معامله گران می توانند بین قراردادهای دائمی و تحویل انتخاب کنند.

قراردادهای همیشگی تاریخ انقضا ندارند و به معامله گران این امکان را می دهد تا موقعیتی را برای ماندگاری حفظ کنند ، مگر اینکه انحلال رخ دهد. با این وجود ، معاملات آتی دائمی هزینه بودجه ای را که ممکن است با گذشت زمان نوسان داشته باشد ، دارند. از طرف دیگر ، قراردادهای تحویل طیف گسترده ای از فرصت های معاملاتی ، از جمله تجارت پایه را ارائه می دهند.

شایان ذکر است که قراردادهای پر از اتوبوس هزینه های کمتری و تخفیف سازنده را ارائه می دهند. معامله گران می توانند با هر جفت معاملاتی که شامل BUSD است ، از تخفیف هزینه بهره مند شوند. مانند هر قرارداد دیگر USDⓢ ، معامله گران نیز نیازی به نگه داشتن دارایی رمزنگاری پایه برای تأمین اعتبار هر موقعیت آینده ندارند.

علیرغم تمام مزایایی که قراردادهای مرزی USDⓢ ، معامله گران باید هنگام تجارت این ابزارهای مالی ، یک استراتژی مدیریت ریسک قوی را اجرا کنند. بیش از حد ، یکی از دلایل عدم موفقیت معامله گران تازه کار است. نه تنها اهرم باعث افزایش ضررها می شود ، بلکه هزینه های معامله را نیز تقویت می کند.

به عنوان مثال ، هزینه ورود به یک موقعیت اهرم 100x با تنها 500 USDT به عنوان وثیقه 20 USDT است زیرا هزینه Taker استاندارد 0. 04 ٪ است ، که 4 ٪ از سرمایه های تجاری اختصاص یافته در هزینه ها را نشان می دهد. مهمتر از آن ، اگر دارایی فقط 1 ٪ در برابر موقعیت حرکت کند ، می توان حساب را انحلال کرد. به همین دلیل ، معامله گران باید هنگام معامله قراردادهای مرزی USDⓢ محتاط باشند.

افکار نهایی

تصمیم گیری در مورد تجارت قراردادهای مسکونی سکه یا USDⓢ بستگی به تخصص یک معامله گر ، تحمل ریسک و راحتی در هنگام تجارت در بازارهای رمزنگاری دارد. اولی در بین سرمایه گذاران بلند مدت و هودلرها شیوع بیشتری دارد ، در حالی که دومی معامله گران را به دنبال ورود به معاملات سریع جذب می کند.

اگر هنوز هم در مورد اینکه کدام نوع قرارداد متناسب با هدف شما است ، گیج شده اید ، Binance Futures یک محیط تجارت مسخره را ارائه می دهد که می توانید قراردادهای مسکونی و حاشیه ای را با خطرات صفر تجارت کنید. در اینجا ، شما یک تعادل شروع بدون ریسک 100000 USDT خواهید داشت تا به شما امکان می دهد تمام ویژگی های Futures Binance را تجربه کنید. شما قادر خواهید بود نمونه کارها مجازی خود را در یک محیط TestNet مدیریت کرده و با استفاده از اهرم ، قرار دادن متوقف کردن از دست دادن و گرفتن سفارشات سود ، سطح ریسک مختلف را آزمایش کنید.

هنگامی که مهارت های خود را تیز کردید ، می توانید به سادگی به تجارت در سکوی اصلی بروید و به بیش از 28 میلیون معامله گر فعال در مبادله مشتقات رمزنگاری پیشرو در جهان بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آینده Binance ، مقالات مفید زیر را بخوانید:

سلب مسئولیت: دارایی‌های کریپتو محصولات بی‌ثباتی هستند که ریسک زیادی برای از دست دادن سریع پول دارند. قیمت ها می توانند در هر روز به طور قابل توجهی نوسان داشته باشند. با توجه به این نوسانات قیمت، دارایی های شما ممکن است در هر لحظه به میزان قابل توجهی افزایش یا کاهش یابد، که می تواند منجر به از دست رفتن تمام سرمایه ای شود که در یک معامله سرمایه گذاری کرده اید.

بنابراین، شما نباید پولی را که نمی توانید از دست بدهید، مبادله یا سرمایه گذاری کنید. بسیار مهم است که قبل از تصمیم گیری برای تجارت با ما با توجه به منابع مالی، سطح تجربه و ریسک پذیری خود، ریسک های موجود را کاملاً درک کنید. در صورت لزوم، باید از یک مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید. بازده و زیان واقعی تجربه شده توسط شما بسته به عوامل بسیاری، از جمله، اما نه محدود به، رفتار بازار، حرکت بازار، و اندازه تجارت شما متفاوت خواهد بود. اتفاقات گذشته راهنمایی برای اتفاقات آینده نیست. ارزش سرمایه گذاری شما ممکن است بالا یا پایین برود. اینجا بیشتر بیاموزید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 1:19