چگونه می توان Crossovers EMA 12 را تجارت کرد؟

ساخت وبلاگ

Trading EMA 12 and EMA 50 crossovers

شما می توانید در مورد تفاوت های بین میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) بخوانید ، اما به طور خلاصه ، EMA وزن بیشتری را در جدیدترین قیمت ها قرار می دهد و بنابراین تاخیر کمتری نسبت به SMA دارد. از این رو ، EMA سریعتر به تغییرات قیمت واکنش نشان می دهد و سیگنال روند قبلی را نسبت به SMA فراهم می کند.

بسیاری از امکانات معاملات متقاطع متوسط در حال حرکت (EMA 12/26 ، EMA 26/50 ، SMA 5/10 ، SMA 10/30 و غیره) وجود دارد.

از کدام EMA یا SMA باید در تجارت استفاده کنید؟

این بستگی به این دارد که چقدر زود یا دیر می خواهید باشید ، و چه تعداد سیگنال کاذب را که مایل به کار با آنها هستید.

1. استفاده از میانگین های متحرک کوتاه مدت (5 ، 10 ، 12 ، 20 ، 26 دوره) منجر به تشخیص یک روند در اوایل ، با پتانسیل سود بالا ، اما با بسیاری از سیگنال های کاذب (یعنی نرخ برنده پایین تر) خواهد شد.

2. استفاده از میانگین های متحرک طولانی مدت (30 ، 50 ، 100 ، 200 دوره) منجر به تشخیص روند بعد ، هنگامی که بیشتر مشخص شود ، اما شاید با پتانسیل صعودی کمتری از آنجا که کمی بعد از آن پرش می کنید ، باقیمانده است. با این حال ، شما باید سیگنال های کاذب کمتری کسب کنید ، از این رو نرخ پیروزی بالاتری است.

شما می توانید با ترکیب میانگین متقاطع حرکت (EMA یا SMA) با شاخص های دیگر مانند MACD (حرکت) ، RSI و Obv ، نرخ موفقیت خود (کاهش سیگنال های کاذب) را بهبود بخشید.

Altfins به شما امکان می دهد EMA را مقایسه کنید. به عنوان مثال ، می توانید سکه هایی را پیدا کنید که 5 روز EMA از 10 روز EMA عبور کرده است. همچنین می توانید چندین صلیب EMA (5/10 ، 5/20 ، 5/30 یا 5/10 ، 10/20 ، 20/30 و غیره) را برای تقویت قدرت سیگنال صفحه خود ترکیب کنید.

برای پیدا کردن سریع و به راحتی اخبار رمزنگاری با کراس اوور EMA یا SMA ، صعودی یا نزولی (در طی 4 فواصل زمانی) ، صفحه خلاصه سیگنال ما را بررسی کنید. Altfins دائماً بیش از 1800 altcoin را برای شناسایی سیگنال ها اسکن می کند:

Signal Summary - EMA and SMA crossovers

ما همچنین توصیه می کنیم هشدارهایی را برای متقاطع خاص EMA یا SMA تنظیم کنید. ببینید چگونه اینجا

EMA 12 /50 یک روند ساده به دنبال استراتژی با استفاده از میانگین متقاطع در حال حرکت است.

این استراتژی از میانگین حرکت 12 روزه و 50 روز نمایی (EMA) استفاده می کند.

قوانین معاملات:

  1. خرید وقتی EMA 12 از EMA 50 عبور می کند و قیمت بالاتر از EMA 12 است.
  2. بفروشید وقتی EMA 12 از زیر EMA 50 عبور می کند.

می توانید یک صفحه سفارشی را در Altfins تنظیم کنید تا با استفاده از این معیارها این فرصت ها را بدست آورید.

در زیر یک آموزش ویدیویی در مورد نحوه ایجاد این صفحه سفارشی آورده شده است.

نکته مهم در مورد این رویکرد این است که سیگنال های ورود و خروج تجارت را روشن می کند. اغلب ، زمان خروج از تجارت (با ضرر یا سود) سخت ترین بخش است. در اینجا واضح است: وقتی EMA 12 از زیر EMA 50 عبور می کند ، یا قیمت زیر EMA 50 را فرو می برد.

بیایید به نمونه های گذشته نگاه کنیم:

(توجه داشته باشید که محاسبات عملکرد ما یک روز پس از روز متقاطع از قیمت بسته شدن استفاده می کند تا محافظه کار باشد)

این استراتژی متقاطع EMA ، مانند بسیاری دیگر که از شاخص ها استفاده می کنند ، ضعف دارد - ممکن است منجر به شلاق زدن شود. یعنی ممکن است به زودی پس از آن به فروش سیگنال بپردازد. این اتفاق در مواقع ادغام جانبی رخ می دهد. کراس اوور EMA در بازارهای روند بهترین کار را می کند.

اگر در یک بازار کلی جانبی قرار دارید ، ممکن است بخواهید به یک یا دو بازه زمانی کاهش دهید تا کراس اوورهای کوتاه تر EMA (4H یا 1H) انجام دهید.

BCH نمونه ای از این است که این استراتژی بدون گرفتن یک صعود قابل توجه ، در یک محدوده معاملات جانبی شلاق می خورد.

کار استراتژی کراس اوور EMA در هر بازه زمانی (15 دقیقه ، 1 ساعت ، 4 ساعت ، 12 ساعت ، 1d) کار می کند. برای مدت طولانی می توانید از فریم های زمانی کمتری برای معاملات کوتاه تر و بازه های زمانی بالاتر استفاده کنید. بازه زمانی پایین بیشتر مشمول نویز و سیگنال های کاذب است ، بنابراین زیر 1 ساعت توصیه نمی شود.

همچنین ، در حالت ایده آل ، فقط معاملات LTF (چارچوب زمانی پایین) را در جهت HTF (چارچوب زمانی بالاتر) انجام دهید

همچنین ، موقعیت طولانی مدت EMAS به جلوگیری از معاملات Whipsaw کمک می کند (چه 14/50 EMA بالاتر از 200 EMA در نمودار روزانه باشد). 200 روز EMA شاخص خوبی از روند بلند مدت است.

برای تازه واردان ، شما می توانید فقط با گرفتن خریدها در یک صعود (با نام "خرید DIPS") یا در یک حرکت بلند مدت به نفع خود باشید یا در یک پایین آمدن طولانی مدت (با نام "فروش عقب") به فروش می رسد.

متقاطع EMA توضیح داد

میانگین متحرک میانگین (MA) متقاطع سیگنال های قدرتمندی برای ارزیابی روند قیمت هستند.

صلیب EMA هنگامی اتفاق می افتد که یک EMA کوتاه مدت از EMA بلند مدت ، یا در بالا (صعودی ، صعودی) یا زیر (نزولی ، پایین آمدن) عبور کند. Altfins به شما امکان می دهد EMA را مقایسه کنید. به عنوان مثال ، می توانید سکه هایی را پیدا کنید که 5 روز EMA از 10 روز EMA عبور کرده است. همچنین می توانید با توجه به میزان (٪) EMA 5 روزه در بالا یا پایین تر از 10 روز EMA مشخص کنید. همچنین می توانید چندین صلیب EMA (5/10 ، 5/20 ، 5/30 یا 5/10 ، 10/20 ، 20/30 و غیره) را برای تقویت قدرت سیگنال صفحه خود ترکیب کنید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 20:42