سرمایه گذاری 101 برای دانشجویان: چهار مرحله برای شروع اکنون

ساخت وبلاگ

هرچه زودتر شروع به سرمایه گذاری کنید ، احتمالاً بهتر خواهید بود - در واقع ، می توانید همین حالا از اتاق خوابگاه یا آپارتمان خود تحقیق کنید. اولین چیزی که احتمالاً یاد خواهید گرفت این است که در جایی که در مورد سرمایه گذاری یاد می گیرید و چقدر پول با آن شروع می کنید لزوماً موفقیت شما را به همراه نخواهد داشت - در حالی که قدرتمندترین ابزار سرمایه گذاری شما تمایل به زمان دارد.

تصور کنید دو نفر ، کیت و ایشان. آنها هر دو پول خود را در یک نمونه کارها با بازده سالانه 6 درصد سرمایه گذاری می کنند-نرخ معقول در طولانی مدت. اگر کیت در هر ماه 100 دلار سرمایه گذاری کند و از سن 25 سالگی شروع کند و تا زمان بازنشستگی در 65 سالگی ادامه یابد ، وی با نزدیک به 200،000 دلار به پایان می رسد.

در همین حال ، تصور کنید که ایشان منتظر شروع سرمایه گذاری تا 35 ساله است. حتی اگر او همان 100 دلار سرمایه گذاری کند تا اینکه در 65 بازنشسته شود ، با کمتر از 100000 دلار (تقریباً کاهش پس انداز بازنشستگی خود را در نصف) به پایان می رساند. در حقیقت ، اگر ایشان می خواست تا زمان بازنشستگی به کیت برسد ، او باید هر ماه تقریباً 200 دلار سرمایه گذاری کند - فقط به این دلیل که منتظر شروع کار بود.

تفاوت بزرگ این است که شروع اولیه کیت به او کمک کرد تا از ترکیب استفاده کند. این جایی است که شما بازده سرمایه گذاری اولیه خود را کسب می کنید و بازده با گذشت زمان ایجاد می شود. بنابراین ، این درس واضح است: اگر دانشجوی کالج یا درجه اخیر هستید ، از قدرتمندترین ابزاری سرمایه گذاری که دریافت کرده اید استفاده کنید.

مثال فوق فقط برای اهداف مصور است و نشانگر هیچ سرمایه گذاری نیست. ترکیبی به روند کسب بازده اصلی ، مبلغ اصلی شما در یک سرمایه گذاری ، به علاوه بازدهی که قبلاً به دست آمده است ، اشاره دارد.

در اینجا چهار مرحله برای شروع کار وجود دارد:

1. مطمئن شوید که برای سرمایه گذاری پول دارید

به عنوان یک قانون شست ، شما نباید سرمایه گذاری را شروع کنید تا زمانی که پول کافی پس انداز کرده اید تا سه تا شش ماه هزینه زندگی را بپردازید ، اگرچه این بر اساس شرایط شخصی شما متفاوت است. و حتی بعد از شروع سرمایه گذاری ، خود را استرس ذخیره کنید و حتماً پس انداز خود را برای تأمین هزینه های غیر منتظره که ممکن است ظاهر شود ، نگه دارید.

اگر بدهی دارید ، ارزیابی کنید که آیا این امر منطقی است که منتظر سرمایه گذاری باشید تا زمانی که آن را پرداخت نکرده باشید. برای انجام این کار ، بازده احتمالی خود را در مورد سرمایه گذاری در برابر نرخ بهره ای که در وام پرداخت می کنید مقایسه کنید. به عنوان مثال ، کارت های اعتباری نرخ بهره بالایی دارند - غالباً بالاتر از بازده هایی که می توانید از سرمایه گذاری دریافت کنید. بنابراین منطقی است که قبل از شروع سرمایه گذاری ، آنها را پرداخت کنیم. با این حال ، وام های دیگر ، مانند وام های دانشجویی ، ممکن است نرخ بهره پایین تری داشته باشد. بسته به ترجیح شخصی خود ، می توانید سرمایه گذاری را شروع کرده و بدهی نرخ بهره پایین خود را همزمان پرداخت کنید.

تد دیمگ ، رئیس سرمایه گذاری برای شما سرمایه گذاری ، پلت فرم سرمایه گذاری خود کارگردانی آنلاین J. P. مورگان می گوید: "هیچ مبلغی برای شروع کار کمی نیست.""مزیتی که دانش آموزان امروز دارند این است که سیستم عامل های دیجیتال جدید سرمایه گذاری را از گذشته آسانتر کرده اند ، و شما می توانید فقط با چند دلار شروع کنید."

پس از ارزیابی این معاملات ، تصمیم بگیرید که چقدر پول می توانید بدون خطر سلامت مالی خود سرمایه گذاری کنید.

2. برنامه ای برای "آینده شما" تهیه کنید

مرحله بعدی تعیین اهداف بلند مدت است. سرمایه گذاری این قدرت را دارد که زندگی شما را تغییر دهد ، بنابراین بزرگ رویای. به این فکر کنید که می خواهید در 20 ، 30 یا 40 سال باشید؟

پس از رسیدن به هدف ، تصمیم گیری های سرمایه گذاری را که متناسب با آن هستند ، شروع کنید تا شما را به آنجا برسانید. همانطور که دیمگ می گوید ، بزرگترین دانش آموزان متحد و فارغ التحصیلان اخیر جوانی آنها هستند - اما تنها در صورت استفاده خوب.

"اگر من می توانم به عقب برگردم و یک توصیه خود را به 20 ساله خود بدهم ، این است که زودتر سرمایه گذاری کنید و ادامه دهید. مهم نیست که چه اهدافی دارید ، اگر یک افق زمانی به اندازه کافی طولانی دارید-وپس انداز کافی برای پرداخت هرگونه شگفتی کوتاه مدت-شما می توانید خطر بیشتری را به وجود آورید زیرا شما وقت دارید که هرگونه برآمدگی بازار را سوار کنید. "

quote

اگر می توانستم به عقب برگردم و یک توصیه خود را به 20 ساله خود بدهم ، این است که زودتر سرمایه گذاری کنم و ادامه دهم.

تد دیمگ ، رئیس سرمایه گذاری برای شما سرمایه گذاری می کند

3. عادت های هوشمند را توسعه دهید و به آنها بچسبید

وقتی صحبت از سرمایه گذاری می شود ، سازگاری نام بازی است. همانطور که کیت و ایشان نشان می دهد ، با استفاده از یک برنامه سرمایه گذاری مداوم یا دوره ای ، به طور منظم به نمونه کارها خود کمک می کند و به آن سرمایه گذاری ها زمان رشد می دهد ، استراتژی های صوتی برای رشد مالی بلند مدت است. در حالی که ممکن است اکنون درآمد قابل توجهی نداشته باشید ، در هنگام صرفه جویی و سرمایه گذاری به طور منظم در هنگام شروع کار پس از کالج ، در عمل صرفه جویی و سرمایه گذاری می کنید.

4. همیشه بدانید که در کجا ایستاده اید

برای اطمینان از اینکه در مسیر تحقق اهداف خود هستید، به طور مرتب نمونه کارها را به صورت آنلاین بررسی کنید. نه تنها درک روشنی از سرمایه گذاری به شما می دهد، بلکه اهداف بلندمدتتان را نیز به شما یادآوری می کند. دیمیگ توضیح می دهد: «اگر جوان هستید و شرایط شما تغییر چندانی نمی کند، فقط باید چند بار در سال نمونه کارها را بررسی کنید."بررسی کنید که میزان ریسک مناسبی در سبد خود دارید و به طور منظم مشارکت می کنید. اگر به کمک نیاز دارید، منابع زیادی در دسترس شما هستند که می توانید در تلفن یا خانه خود به آنها دسترسی داشته باشید."

با پیروی از این نکات سرمایه گذاری آسان، بهترین شانس را برای ساختن یک سفر سرمایه گذاری مهم و بالقوه متحول کننده زندگی خواهید داشت.

اطلاعات موجود در این سند فقط برای مقاصد اطلاعاتی و آموزشی ارائه شده است. در نظر گرفته شده است که توصیه یا توصیه خاصی برای هیچ فردی ارائه نمی کند. قبل از هر تصمیمی باید نیازها و اهداف خود را به دقت در نظر بگیرید. برای راهنمایی خاص در مورد نحوه اعمال این اطلاعات در شرایط شما، باید با متخصص مالی مناسب مشورت کنید.

سرمایه گذاری شامل ریسک بازار از جمله از دست دادن احتمالی مبلغ اصلی سرمایه گذاری شده است. تخصیص/تنوع دارایی تضمین کننده سود یا محافظت در برابر ضرر نیست. JPMorgan Chase & Co، شرکت های وابسته و کارکنان آن مشاوره مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهند. این مطالب فقط برای مقاصد اطلاعاتی تهیه شده است و برای ارائه نیست و نباید برای مشاوره مالیاتی، حقوقی و حسابداری به آن اعتماد کرد. قبل از انجام هر معامله مالی باید با مشاوران مالیاتی، حقوقی و حسابداری خود مشورت کنید.

هر نوع برنامه سرمایه گذاری مستمر یا دوره ای سود را تضمین نمی کند یا از ضرر محافظت نمی کند. از آنجایی که چنین طرحی مستلزم سرمایه‌گذاری مستمر در اوراق بهادار بدون توجه به سطوح نوسان قیمت این اوراق است، باید توانایی مالی خود را برای ادامه خرید در دوره‌هایی با سطح قیمت پایین در نظر بگیرید.

بانک جی‌پی مورگان چیس، N. A. و شرکت‌های وابسته آن (مجموعاً "JPMCB") محصولات سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهند که ممکن است شامل حساب‌های مدیریت شده بانکی و نگهبانی باشد، به عنوان بخشی از خدمات امانتداری و امانتداری آن. سایر محصولات و خدمات سرمایه‌گذاری، مانند حساب‌های کارگزاری و مشاوره، عبارتند ازارائه شده از طریق J. P. Morgan Securities LLC (JPMS)، یکی از اعضای FINRA و SIPC. حق سنوات از طریق Chase Insurance Agency, Inc. (CIA)، یک آژانس بیمه دارای مجوز، که به عنوان Chase Insurance Agency Services, Inc. در فلوریدا فعالیت می کند، در دسترس قرار می گیرد. JPMCB، JPMS و CIA شرکت های وابسته تحت کنترل مشترک محصولات JPMorgan Chase & Co هستند که در همه ایالت ها موجود نیستند.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 20:54